Mister forumaš

fascinantni su mi ovi likovi što se niotkud samo pojave čim ih neko pomene
nebrojeno puta sam se uverio da postoji čitava populacija koja naime (verovali ili ne) - prati šta se ovuda piše..

da li prate kad će i da li će i kada će neko da ih pomene (pa kada se to desi, onda zovu komšije da proslave uz rakiicu)
da li pate od čitanja foruma
dal je nešto treće..tek to je meni misterija.
ništa lično, već samo da primetim onako, mestimično..

isto i ja...ono kao nema ih, nisu tu...ili su na nekim drugim pedefetima...i čim ih pomeneš, op...iskoče odnekud iz ****** materine...a znam i par slučajeva kada su isti na njihov pomen obaveštavani telefonom...esemesom il kako već...
 
pa misim stvarno..how sick is that..?

pa mnnogo...a i mnogo su dobri...znaš ono kao jajti se upoznamo u realu, pričamo, potpuno se skontamo, još više se cenimo nego na forumu...i od grdne miline ja tebi dam moj tel ti meni tvoj i tako kad neko nešto kaže protiv tebe, ja ti napišem esemesić i ti dodžeš na forum i ****** majku nasilniku (deplasiraš nasilnika)...
 
Daj bre, dloa, ima ljudi koji su ovde na zadatku, vrebaju pičetinu i sl. Ne moraju da pišu, bitno je da se tu vrzmaju, pepeišu... pa kad budu prozvani, ispadne da iskaču iz mraka, ali nije tako, tu su, u zasedi :tajna:
 
Meni je stiglo golo dupe, ****** nije nikad, bar ne na pepe. :prstic: No, da se vratimo temi - nije mi ništa čudno. Svako ima svoje razloge zašto je ovde. Ispadne da se neko tek tako pojavio, a nije, bio je tu sve vreme. :D

uglavnom jeste tako, ali ima i slučajeva ko što sam opiso...misim...vidim lika piše na nekom drugom pedefetu...dobro, odkud ja znam da ne prati i ljis...al misim...nemože istovremeno da kuca pos za postom i da prati ljis...misim...ako se udubiš u tematiku, udubiš se jelda...i odjednom izkoči...:/
 
uglavnom jeste tako, ali ima i slučajeva ko što sam opiso...misim...vidim lika piše na nekom drugom pedefetu...dobro, odkud ja znam da ne prati i ljis...al misim...nemože istovremeno da kuca pos za postom i da prati ljis...misim...ako se udubiš u tematiku, udubiš se jelda...i odjednom izkoči...:/

Možda ga obaveštavaju ovi odozgo! :lol: :tajna:
 

Back
Top