Misljenje tinejdzera o gej paradi..


:cmok:
smiley-sex005.gif
 
Slusaj draga moja....poznato je da se mnogo ozbiljnije (psihicke)bolesti mogu razviti tokom zivota..kao posledica cistih seksualnih frustracija......
..ako stvarno mislis da sve sto su ti ikada rekli na televizoru je apsolutna istina..blago tebi..
I ta nauka o kojoj jelte prstis od znaja je isti taj homoskesualizam smatrala bolescu do 80 neke...a onda je on volesbno prestao da bude to.....lepo je manipulisati javno mnjenje sa pricama da je homoseksualizam isto sto i plave oci.....razlika......

ogranicena si...

Moguće...moguće...već sam ti sa bolom u duši priznala da si u pravu....
Eh....nije televizor sve svima...neki ga napr. ni ne gledaju...no to neki opet ne mogu shvatiti...
A neki su napr. i čuli za knjige i drugu literaturu......
A da bi pričao o plavim očima iliti o homoseksualizmu na kraju krajeva moraš znati neke stvari o nasleđivanju jednog i drugog...
I za to nisu imali dokaze...čim su našli dokaze mišljenja su se izmenila....aToliko o isključenosti homoseksualaca kroz istoriju...sve najpoznatije kulture su ih savršeno podržavale...a to da je to bolost datira od novijeg datuma...
Naravno da postoje traume i sexualne frustracije...ja govorim o normalnoj homoseksualnosti koja nije prouzrokovana šokovima u detinjstvu...
A što se tiče Frojdovskih fora o nemogućnosti razlaganja polova u porodici...mogu ti čak citirati i naziv knjige gde se tim aktivno bavi ako te baš toliko zanima.....toliko njegovih teorija je opovrgnuto sa vrlo jakim argumentima...da iako mi je miljenik ne mogu neke stvari uzeti ozbiljno...
 
@Mono:

Poprilicno sam siguran da to objasnjava tvoje gej tendencije, ali sumnjam da to neko moze sa sigurnoscu da tvrdi, barem ne sa nivoom sigurnosti na koji ti prezentujes. Ali je bote zasto retardirani klinac mora da bude retardiran? Bez da te pitam, mogu sa sigurnoscu da kazem da o si te podatke izvuko iz cmara i da nemas nikakvog nacina da ih efektivno podelis sa nama :/ Mislim, koji si ti ku rac da se bavis ovim stvarima i kakvu komunikaciju ocekujes kada tako prezentujes svoju stranu. Sta sad ce neko da se ubaci i opovrgne te podatke, ku rac, pola ovde nema vise od 16, mogu samo da ti kazu ono sto si ili culi ili procitali ili im rekli mama ili tata ili ti mogu pokazati svoje podjednaki tretman prema svim rasama. E sad, ne znam ja sto se uopste bakcem, mogu ja sve bolje da ispricam to, to stoji, ali covece, stoji to da ti prezentovanje i usmerenost nisu najjaca strana, e
 
:
Moguće...moguće...već sam ti sa bolom u duši priznala da si u pravu....
Eh....nije televizor sve svima...neki ga napr. ni ne gledaju...no to neki opet ne mogu shvatiti...
A neki su napr. i čuli za knjige i drugu literaturu......
A da bi pričao o plavim očima iliti o homoseksualizmu na kraju krajeva moraš znati neke stvari o nasleđivanju jednog i drugog...
I za to nisu imali dokaze...čim su našli dokaze mišljenja su se izmenila....aToliko o isključenosti homoseksualaca kroz istoriju...sve najpoznatije kulture su ih savršeno podržavale...a to da je to bolost datira od novijeg datuma...
Naravno da postoje traume i sexualne frustracije...ja govorim o normalnoj homoseksualnosti koja nije prouzrokovana šokovima u detinjstvu...
A što se tiče Frojdovskih fora o nemogućnosti razlaganja polova u porodici...mogu ti čak citirati i naziv knjige gde se tim aktivno bavi ako te baš toliko zanima.....toliko njegovih teorija je opovrgnuto sa vrlo jakim argumentima...da iako mi je miljenik ne mogu neke stvari uzeti ozbiljno...

:klap:
 
Moguće...moguće...već sam ti sa bolom u duši priznala da si u pravu....
Eh....nije televizor sve svima...neki ga napr. ni ne gledaju...no to neki opet ne mogu shvatiti...
A neki su napr. i čuli za knjige i drugu literaturu......
A da bi pričao o plavim očima iliti o homoseksualizmu na kraju krajeva moraš znati neke stvari o nasleđivanju jednog i drugog...
I za to nisu imali dokaze...čim su našli dokaze mišljenja su se izmenila....a tolio o isključenosti homoseksualaca kroz istoriju...sve najpoznatije kulture su ih savršeno podržavale...a to da je to boloste datira od novijeg datuma...
Naravno da postoje traume i sexualne frustracije...ja govorim o normalnoj homoseksualnosti koja nije prouzrokovana detinjstvom...
A što se tiče Frojdovskih fora o nemogućnosti razlaganja polova u porodici...mogu ti čak citirati i naziv knjige gde se tim aktivno bavi ako te baš toliko zanima.....toliko njegovih teorija je opovrgnuto sa vrlo jakim argumentima...da iako mi je miljenik ne mogu neke stvari uzeti ozbiljno...

Nauci me...
sve kulture su ih savresno podrzavale....:lol:..stara grcka...i japan(od 1700 do 1900(edo))...su smatrali homoseksualizam normalnim i pozeljnim.....svi grci su u to vreme imali genetski poremecaj...:lol:...aj ne baljezgaj..stvarno....
mrznja je novijeg datuma.???..u islamskom a i u hriscanskom svetu se o tome nije ni govorilo...bila je apsolutna tabu tema......i danas je u islamskom svetu to kaznjavano(serijat&co)........istina...nije bila bolest..bila je jeres....
Da li je radjena statistika....o uzroku homoseksualizma..ja da znam ne....ti govoris o normalnoj homoseksualnosti...?...ja za normalne poremecaje nznam...:lol:
voleo bi da cujem te argumente....''jake''.....
.manje sa arogancijom..on ne moze biti tvoj miljenik.....mozes ti biti njegov postovalac....
 
Nauci me...
sve kulture su ih savresno podrzavale....:lol:..stara grcka...i japan(od 1700 do 1900(edo))...su smatrali homoseksualizam normalnim i pozeljnim.....svi grci su u to vreme imali genetski poremecaj...:lol:...aj ne baljezgaj..stvarno....
mrznja je novijeg datuma.???..u islamskom a i u hriscanskom svetu se o tome nije ni govorilo...bila je apsolutna tabu tema......i danas je u islamskom svetu to kaznjavano(serijat&co)........istina...nije bila bolest..bila je jeres....
Da li je radjena statistika....o uzroku homoseksualizma..ja da znam ne....ti govoris o normalnoj homoseksualnosti...?...ja za normalne poremecaje nznam...:lol:
voleo bi da cujem te argumente....''jake''.....
.manje sa arogancijom..on ne moze biti tvoj miljenik.....mozes ti biti njegov postovalac....

Sad se već koprcaš k'o riba na suvom...i žao mi je...ali na provokacije ne odgovaram....jer nijednim delom nisi osporio ono što sam napisala...već si napisao nešto što misliš da znaš...a to je daleko od osporavanja činjenica...
:hvala::hvala:
 
@Mono:

Poprilicno sam siguran da to objasnjava tvoje gej tendencije, ali sumnjam da to neko moze sa sigurnoscu da tvrdi, barem ne sa nivoom sigurnosti na koji ti prezentujes. Ali je bote zasto retardirani klinac mora da bude retardiran? Bez da te pitam, mogu sa sigurnoscu da kazem da o si te podatke izvuko iz cmara i da nemas nikakvog nacina da ih efektivno podelis sa nama :/ Mislim, koji si ti ku rac da se bavis ovim stvarima i kakvu komunikaciju ocekujes kada tako prezentujes svoju stranu. Sta sad ce neko da se ubaci i opovrgne te podatke, ku rac, pola ovde nema vise od 16, mogu samo da ti kazu ono sto si ili culi ili procitali ili im rekli mama ili tata ili ti mogu pokazati svoje podjednaki tretman prema svim rasama. E sad, ne znam ja sto se uopste bakcem, mogu ja sve bolje da ispricam to, to stoji, ali covece, stoji to da ti prezentovanje i usmerenost nisu najjaca strana, e

Miki..vec sam te par puta pravio budalom...nema potrebe da to cinim opet...mogu da izvucem istu onu raspravu izmedju mene i tebe...od pre vek....i da je okacim..jer me stvarno opstenje sa tobom ne zanima.......
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

Prve dve stavke podrzavam.Tj. ne osporavam, krajnje sam indiferentna po tom pitanju.Ako zele da imaju decu, imaju pravo na to kao i svi ostali.(Naravno, ako je cinjenica da su gej jedino sto bi predstavljalo problem pri usvajanju)
Trecu ne podrzavam.di end.
 
o usvajanju dece od strane gej brakova..
Protiv sam toga, mislim da razloge ne trebam da navodim.
o gej brakovima
Ako sam protiv usvajanja djece u gej brakovima onda sam i protiv gej brakova, jer stvaranje potomstva je jedan od osnovnih ciljeva braka. Jes' da nema veze sa gej brakom nego sa obicnim, ali licno ne bih se zenio ako nemam namjeru da imam djecu s tom osobom. Uzaludni trosak, nista vise. Gej vanbracna zajednica je meni prihvatljiva.
o odrzavanju parade
Meni licno parada ne smeta, Sto se mene tice taj jedan dan godisnje bi mogli da prosetaju gradom i da se malo po'vataju, ali stepen homofobije na Balkanu je toliki da se ona ne moze odrzati bez kordona do zuba naoruzane policije ne samo u Srbiji vec i u Crnoj Gori.
 
Poslednja izmena:
Miki..vec sam te par puta pravio budalom...nema potrebe da to cinim opet...mogu da izvucem istu onu raspravu izmedju mene i tebe...od pre vek....i da je okacim..jer me stvarno opstenje sa tobom ne zanima.......

Koji retardirani utripovani klinac, jos kazu da si isfemeniziran :D Ako cemo ostro da se igramo, al stvarno si glup bre, umesto da se potrudis da smiris razgovor, ti se tu nesto debilises
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

paradi? što da ne svako ima pravi na građanske proteste, promocije, žurke, javna okupljanja, kakogod da formulišeš to je ustavno građansko pravo
brakovi? da naravno, zašto bi jedan takav pravni odnos podrazumevao samo osobe različitog pola? gde je logika?
usvojenje? uu načelu za, mada nisam siguram pod kojim uslovima i kako jer je gajenje deteta ipak mnogo veće pitanaj od samog braka
 

Back
Top