misljenje o ribama koje se tesko daju

Idi bre, šta će mi toliki komad? Previše je, brate!

Па зар постоји неко на форуму са мањим???:eek:

Ego im je povelik, a za ostalo se ne bih kladila...:lol:

Pa, lepo piše 18+. I muško i žensko.

Nemoj da se kladiš oko tih stvari. Znaš šta bude kad se zezneš :hahaha:

Eda znas da nije bila ta velicina u pitanju, manje...

јел опет иде прича колико је дубока вагина?:thumbdown:


Ljudi VRATITE se na temu...:rtfm:
 
Pojasni ove misli...

Ај сад, ја мувам рецимо Мадону да ми да, и она тврди пазар 2 недеље, а ја мислим вов, ала је фина, гарант ником не даје, или нешто тако. И када да мени мој его је нахрањен јер она никоме неда, а мени да.

(ликови су измишљени, свака сличност је случајна):rtfm:
 
Ај сад, ја мувам рецимо Мадону да ми да, и она тврди пазар 2 недеље, а ја мислим вов, ала је фина, гарант ником не даје, или нешто тако. И када да мени мој его је нахрањен јер она никоме неда, а мени да.

(ликови су измишљени, свака сличност је случајна):rtfm:
Nemaš ti iskustva kad ovako zapažaš stvari.
Ne bitno je koliko će trajati tvoje čekanje..trebaš čekati ako misliš nešto ozbiljno.
Nema to veze sa egom več sa godinama...
 
Nemaš ti iskustva kad ovako zapažaš stvari.
Ne bitno je koliko će trajati tvoje čekanje..trebaš čekati ako misliš nešto ozbiljno.
Nema to veze sa egom več sa godinama...

Чекај, о Велики, јел причамо о кресу, или о женидби???

Ај ти као Најискуснији међу искуснима ми објасни. (ја и даље причам о кресу, а ти немам појма о чему)
 
Чекај, о Велики, јел причамо о кресу, или о женидби???

Ај ти као Најискуснији међу искуснима ми објасни. (ја и даље причам о кресу, а ти немам појма о чему)

Kres će doći sam, po sebi..
Nemora značiti ŽENIDBA ako malo sačekaš i budeš strpljiv..
Gradiš svoj karakter
./i povremeno ga baciš u komu ali imaš karakter/.
Ovo mu dođe kao filozofija..
Mada kres je kres ok..
 
To je klasicnan estrus, tj. teranje. Dominantna zenka u coporu skuplja napaljene oplodjivace i na kraju ih sutne. To se svaki dan vidja u coporima pasa. Kuja nabubrelih usmina, mlada, ocuvana skuplJa copor mladih pasa napaljenih do bola i na kraju ode sa nekim olinjalim psom sa cickovima u repu i sugavim dupetom.
To je zenama dodatni stimulans da bi kasnije imale bolji sex. Kao muskarac u godinama. Ako je u stanju da kintom ili cim vec skupi copor sponzorusica oko sebe, kvalitetnije kasnije zvekne svoju debelu i usaljenu zenu.
 
Ај сад, ја мувам рецимо Мадону да ми да, и она тврди пазар 2 недеље, а ја мислим вов, ала је фина, гарант ником не даје, или нешто тако. И када да мени мој его је нахрањен јер она никоме неда, а мени да.

(ликови су измишљени, свака сличност је случајна):rtfm:

:hahaha: bjež od mene!
 
Kres će doći sam, po sebi..
Nemora značiti ŽENIDBA ako malo sačekaš i budeš strpljiv..
Gradiš svoj karakter
./i povremeno ga baciš u komu ali imaš karakter/.
Ovo mu dođe kao filozofija..
Mada kres je kres ok..

Добро, разумем шта причаш, али питање је било зашто то девојке раде и зашто момци то воле. Сад могу ја да будем џедаи и да седим стрпљив и све то, али питање је зашто мушкарци падају на то, а не како да се изборе са тим. Или грешим?
 
Добро, разумем шта причаш, али питање је било зашто то девојке раде и зашто момци то воле. Сад могу ја да будем џедаи и да седим стрпљив и све то, али питање је зашто мушкарци падају на то, а не како да се изборе са тим. Или грешим?

Pa ne možeš da sediš. Treba da savladaš odbijanje, a da je ne oteraš. Zapravo, prilično zabavna društvena igra, ako nisi baš zagoreo. :mrgreen:
 
Добро, разумем шта причаш, али питање је било зашто то девојке раде и зашто момци то воле. Сад могу ја да будем џедаи и да седим стрпљив и све то, али питање је зашто мушкарци падају на то, а не како да се изборе са тим. Или грешим?

Strpljenje..
Mislim da smo MI više strpljiviji od devojaka..
U tom čekanju nam se razvijaju emocije.
I principu ONE bi trebale da jure NAS pošto ih ima više..
 
Zasto bi to sto menja tipove kao od sale automatski moralo da podrazumeva da mora da im da? Mozda im ne daje iz razloga sto su svi oni sa njom samo da dobiju, pa ona to shvati na pocetku i ide dalje, trazeci nekog ko ce videti nju, kakva zaista jeste, a ne 'extra sredjenu ribu' od koje samo zele da dobiju...
 
Pa ne možeš da sediš. Treba da savladaš odbijanje, a da je ne oteraš. Zapravo, prilično zabavna društvena igra, ako nisi baš zagoreo. :mrgreen:

Strpljenje..
Mislim da smo MI više strpljiviji od devojaka..
U tom čekanju nam se razvijaju emocije.
I principu ONE bi trebale da jure NAS pošto ih ima više..

опет ви емоције и емоције. изгледа да на крес не гледамо исто.
 

Back
Top