MISLJENJE MOLIM

Ja i jesam otisla ali on ne prestaje da se vraca, pa valjda treba da mu se prestanem javljati na telefon....in you eyes...in your smile forbidden love,if I had one wish....
 
Kao prvo, jedan je zivot, a kratak je, kao drugo bez svakog se moze, kao trece... siroko mu polje.
Ovaj dan je neponovljiv, i samo ga danas imas i nikada vise, zato razmisli sta ces da radis. Nebavi se nebitnim ljudima i glupim stvarima. Samo okreni drugi list i gotovo. The end. Idemo dalje. Ako te cima ne javljaj se, ako te negde ceka, prodji.
 
evi:
Kao prvo, jedan je zivot, a kratak je, kao drugo bez svakog se moze, kao trece... siroko mu polje.
Ovaj dan je neponovljiv, i samo ga danas imas i nikada vise, zato razmisli sta ces da radis. Nebavi se nebitnim ljudima i glupim stvarima. Samo okreni drugi list i gotovo. The end. Idemo dalje. Ako te cima ne javljaj se, ako te negde ceka, prodji.

A ako je kidnapuje?
 
zamisli:
pa ne znam kako te ne mrzi da se vracas na moju temu koja je tako dosadna, zar nemas nista pametnije da radis.....izvini nemam nameru da te uvredim, inace sam fina devojka, samo znas nekad se neke stvari dese pa ......hvala na komentaru

Hahaha! Znaci uvredila si se.

Nisam ja rekao da je tema dosadna. :wink:
 
Aleksej_BASO:
Onda OK, ja se ne ljutim. Zato forum i sluzi, mozes da se istreses i boli te! Hehe!
ej u pravu si vec mi je bolje...ipak i dalje se pita sta nije u redu S VAMA muskim svetom . Hm....sta kazes?Znas sta me jos pravo nervira, to sto vecina vas prica kako ste moderni,, i tako to...a kad devojka preuzme inicijativu, ili je luda ili, nenormalna,, niko malo koji muskarac to shvati kao priliku da upeca dobru ribu, seljaci vole da jure ribe..oko sena valjda..moderni....ma 18-vek buducnost za 90% muskaraca....ma o kakvim muskarcima ja pricam, deca
 
zamisli:
ej u pravu si vec mi je bolje...ipak i dalje se pita sta nije u redu S VAMA muskim svetom . Hm....sta kazes?Znas sta me jos pravo nervira, to sto vecina vas prica kako ste moderni,, i tako to...a kad devojka preuzme inicijativu, ili je luda ili, nenormalna,, niko malo koji muskarac to shvati kao priliku da upeca dobru ribu, seljaci vole da jure ribe..oko sena valjda..moderni....ma 18-vek buducnost za 90% muskaraca....


Hmmm sve zasto ima svoje...

Ako se tebi svidja neki tip, a nece da ti pridje mozda ima razlog...

A gledaj to na drugi nacin-mozda ima neki koji bi ti prisao, a tebi se ne svidja i to ne uzimas u obzir?

Sada ja treba da kazem da ja recimo nisam takav, kako ti kazes, a opet smo u problemima i ja i ti!

Ja nemamnista protiv da devojka preuzme inicijativu, naprotiv, a i ja to cesto radim, ali ipak nesto tu ne funkcionise kako treba, a ja ne znam sta. Mozda nesto nije u redu sa mnom a ja ne znam...?!
 
zamisli:
Ma pre neki dan mi je poslao e-mail, kako je pronasao moju adresu, adresu mojih roditelja...brojeve telefona?....i kaze hahahha ne mozes se sakriti od mene , tako da me malo brine, mislim sta je to znacilo, jer ako nije zaintersovan zasto bi trazio sve te podatke, dosadno mu? Malo me brine...Tako ti je to kad petljas sa seljakom, a jos ga zavolis...


Ne znam koliko imas godina ali nije ni bitno. T su gluposti, mora da bude mnogo lud da bi bilo sta uradio. Da on nesto smera da napravi budi sigurna da te nece obavestiti. U krajnjem slucaju sigurna sam da imas nekog ko bi te u takvoj situaciji zastitio.

Ma KOGA ti to volis, kretena ocigledno.
Hej malena, okani se budale, vreme leci sve. Pa i ako ga volis, meni se cini da bi ti bilo bolje da ga volis "na daljinu" i uzivas u toj ljubavi koju osecas, ..... i prodje vreme.... i ti ga idalje volis ali na sasvim drugi nacin... i onda dodje neki princ novi i ti skapiras kako je ovaj dan predivan i pocnes da uzivas u nekoj boljoj i zrelijoj ljubavi....
Srecno....
 
evi:
Ne znam koliko imas godina ali nije ni bitno. T su gluposti, mora da bude mnogo lud da bi bilo sta uradio. Da on nesto smera da napravi budi sigurna da te nece obavestiti. U krajnjem slucaju sigurna sam da imas nekog ko bi te u takvoj situaciji zastitio.

Ma KOGA ti to volis, kretena ocigledno.
Hej malena, okani se budale, vreme leci sve. Pa i ako ga volis, meni se cini da bi ti bilo bolje da ga volis "na daljinu" i uzivas u toj ljubavi koju osecas, ..... i prodje vreme.... i ti ga idalje volis ali na sasvim drugi nacin... i onda dodje neki princ novi i ti skapiras kako je ovaj dan predivan i pocnes da uzivas u nekoj boljoj i zrelijoj ljubavi....
Srecno....
vjerovatno si u pravu, a nije da sam klinkam, al znas kad ti je neko predugo u zivotu navuces se, ja sam cak i razmisljala o tome kako je to samo moja masta, i kako sam se vezala za nkog ko me vec zaboravio, ali on je stariji, i sta se on gubi...zasto on gubi, kad sam ja mislila da je to gtovo za njega, ali sada je gotovo za mene, a ja znam da ce on opet da me cima, ali sad znam....a tebi hvala na razumevanju...
 
Aleksej_BASO:
Hmmm sve zasto ima svoje...

Ako se tebi svidja neki tip, a nece da ti pridje mozda ima razlog...

A gledaj to na drugi nacin-mozda ima neki koji bi ti prisao, a tebi se ne svidja i to ne uzimas u obzir?

Sada ja treba da kazem da ja recimo nisam takav, kako ti kazes, a opet smo u problemima i ja i ti!

Ja nemamnista protiv da devojka preuzme inicijativu, naprotiv, a i ja to cesto radim, ali ipak nesto tu ne funkcionise kako treba, a ja ne znam sta. Mozda nesto nije u redu sa mnom a ja ne znam...?!
to je samo Balkan u tvojim venama...ne brini
A to sto kazes da "tu nesto ne stima" -hm,...verovatno vama muskarcima je u krvi da jurite, u stvari to je 100% tako, jer iz iskustva znam, kad god dignem ruke od nekog lika, on se kao seti 'nadodje", i ne da mi mira....ali ja sam mislila da se to sa godinama prerasete. ali izgleda ne....
 
Mislim da je on sad trenutno u konfuziji, da li te zeli ili ne. Nesiguran je...da ne da ne....Ti i tvoje ponasanje i reakcije ce prevagnuti, na koju stranu zavisi od tebe. Moje misljenje....
Znas svaki covek ima neki svoj zivot i svoje probleme...a mozda i druge devojke... Pa bi ti mogla malo da pokazes razumevanja ako ne moze non stop sa tobom da se zivka.
 
flight-to-lukla.jpg
 
Mislim da bi def trebala da ga iskuliras,ali zauvek.Pogresila si,ostavila si ga,povredila,sad ti on vraca i to sa kamatom.Jednostavno stavi tacku na sve,i kreni svojim putem.A da se ne bi javlala na njegov poziv umemorisi mu ime kao NE JAVLJAJ SE i nema problema,a ako se javi sa drugog telefona,kazi mu:Lepo sto si se javio,ali ja moram da zurim,CAO i spusti slusalicu,da se nebi predomislila u zadnjem trenutku i nastavila pricu sa njim.Treba da budes jaka i da ne dozvolis da te vise povredjuje.Sta mu je u glavi - ma sta te briga,verovatno nista 8) cim se tako ponasa.To ti je moj savet,a ti vidi dal ces da ga potpuno iskuliras i budes mirna ili ces da mucis sebe do besvesti - isplati li se to :?: ;)
 
Ma lika zabole za tebe.I onako te ima kad zeli.
Ti si jos jedna forumasica koja misli da muskarci ne znaju da se ponasaju i da su jako ponosni.
Mnogo ces se njegove кite napušiti pre nego što shvatiš da odbijanje njegovog viđanja sa tobom najbanalnija stvar. A to je neka druga riba koja ga isto tako sluša.

Istina je jednostavna.Ali na žalost i surova.
 
zamisli:
to je samo Balkan u tvojim venama...ne brini
A to sto kazes da "tu nesto ne stima" -hm,...verovatno vama muskarcima je u krvi da jurite, u stvari to je 100% tako, jer iz iskustva znam, kad god dignem ruke od nekog lika, on se kao seti 'nadodje", i ne da mi mira....ali ja sam mislila da se to sa godinama prerasete. ali izgleda ne....


Haha, jeste,... :smile:

Inace BASO jeste skracenica koja ima veze sa balaknom! :D
 
inspirion:
Ma lika zabole za tebe.I onako te ima kad zeli.
Ti si jos jedna forumasica koja misli da muskarci ne znaju da se ponasaju i da su jako ponosni.
Mnogo ces se njegove кite napušiti pre nego što shvatiš da odbijanje njegovog viđanja sa tobom najbanalnija stvar. A to je neka druga riba koja ga isto tako sluša.

Istina je jednostavna.Ali na žalost i surova.
Znas ti si verovatno upravu, ...i ne bojim se ja istine, stvar je u tome, sto on od naseg raskida nikad nistanije dobio od mene, a ako nekom odraslo muskarcu pricinjava zadovoljstvo da me cima telefonom, onda mu je socijalni zivot verovatno kritican, a on nista od mene nece dobiti, i on to zna....samo pravi budalu od sebe, a da je napravio budalu od mene to je tacno, samo koliko puta mozes nekoga cimnuti???Sve ima kraj, on je mogao da me zezne prvi put posle raskida kad smo se culi, da se kresnemo i ond da ode i da mi se nikad ne javi....Sto se tice devojaka koje on trenutno muva...pa veruj mi imam i ja decka tu i tamo, ne cekam ja njega, ....samo volela sam ga i htela da probamo, a to sto se on napije i cimam me ...hm to mi je neka cudna strategija za zezanje...jer moze se to mnogo bolje. Na ovaj nacin je samo izgubio mogucnost da ikad bilo sta uradi....a moglo bi mu i biti zao, pa zadnja devojka mu se muvala sa najboljim prijateljom, ...ja ga nikad varala nisam,.....ali to je sve sada njegov problem,Ja sam samo pokusavala da shvatim sta se s njim desava ....ipak smo nekad bili zajedno.
 
zamisli:
Znas ti si verovatno upravu, ...i ne bojim se ja istine, stvar je u tome, sto on od naseg raskida nikad nistanije dobio od mene, a ako nekom odraslo muskarcu pricinjava zadovoljstvo da me cima telefonom, onda mu je socijalni zivot verovatno kritican, a on nista od mene nece dobiti, i on to zna....samo pravi budalu od sebe, a da je napravio budalu od mene to je tacno, samo koliko puta mozes nekoga cimnuti???Sve ima kraj, on je mogao da me zezne prvi put posle raskida kad smo se culi, da se kresnemo i ond da ode i da mi se nikad ne javi....Sto se tice devojaka koje on trenutno muva...pa veruj mi imam i ja decka tu i tamo, ne cekam ja njega, ....samo volela sam ga i htela da probamo, a to sto se on napije i cimam me ...hm to mi je neka cudna strategija za zezanje...jer moze se to mnogo bolje. Na ovaj nacin je samo izgubio mogucnost da ikad bilo sta uradi....a moglo bi mu i biti zao, pa zadnja devojka mu se muvala sa najboljim prijateljom, ...ja ga nikad varala nisam,.....ali to je sve sada njegov problem,Ja sam samo pokusavala da shvatim sta se s njim desava ....ipak smo nekad bili zajedno.
Ej, najbolje da ti ovo sve njemu fino kažeš i da ga pitaš šta misli. On će ti dati pravi odgovor. Zašto ga ne bi pitala? Pa to se tiče samo vas dvoje! Ovo si napisala nekako previše haotično. :?
 
ma o svemu smomi lepo pricali, ali on prica jedno, pa drugo, pa radi trece...Ma nije vise ni bitno, digla sam ruke od svega, necu da se zamaram s njim,...jer on ili igra neku igru, koju ja ne shvatam, ili on ni sam ne zna sta hoce, ...mozda mu dosadnno...pa sve to radi iz cisto bolesnog zadovoljstva
 

Back
Top