MISLIM DA NAM FALI JOS JEDNA TEMA O BLIZANCIMA

Fixa:
vidim :mad:

al fazon je u tome sto pored ta dva nazovi coveka,
imam kevu koja je rak, i ajde ti sad sa njima zivi.
e sad, posto sam ja bik mislim BIK, oduvek sam
komandovao; i dok sam isao u vrtic morali su svi
da me slushaju kad ih postrojim :D

da li to vazi i za nekog ko ima mesec u biku takodje, jer je mesecev znak isto vazan,..neki ustvari kazu da je vazniji i od suncevog jer je mesec blize.......
da li bikovi stvarno toliko vole da kontrolisu i komanduju odnosno mozda ne bukvalno ali da dominiraju da
 
Neptunijanka:
Ja sam bila sa jednom osobom koja ( koji) je imao mnogo planeta u Lavu i sunce takodje :-? . Ali je podznak u Blizancima bez i jedne planete i tom znaku, s tim da je i vladar merkur otisao u Lava! Na prvi pogled je izgledao strasno zreo, ozbiljan - kako Lavovi inace vole da se drze! Medjutim posle par meseci zabavljanja poceo je da pokazuje da od ozbiljnosti nema ni traga ni glasa, vec je jedno dete u telu odraslog coveka koji samo trazi igracku. Zamislite njegovu izjavu ( tada je imao 29 god) da nije imao duzu vezu od par meseci jer mu sve brzo dosade!!!!! A samo podznak u Blizancima. Doduse tu je umesala prste i venera u III polju, sigurno!

wow, pa ti ko da opisujes jednog s kojim sam se ja zabavljala .....
merkur, saturn i venera u lavu, u konjukciji sa suncem koje je u raku, u podznaku vodolija
da ne komentarisem sve posebno, ti si svakim slovcetom ovde opisala bas tu osobu...
takodje ima 29 godina, odn. imao je kad smo se zabavljali....
a opis IDENTICAN, sve bas tako!!!!
 
"Zamislite njegovu izjavu ( tada je imao 29 god) da nije imao duzu vezu od par meseci jer mu sve brzo dosade"

takodje IDENTICNA izjava....on je ovo izjavio, rekao drugu, pa je drug rekao meni.....kad sam ga upoznala, pricali drugarski,jednostavno objasnjavao mi je kakav je i zasto je takav, bolje je poznavao njegovu licnost nego ja....pa sam ja malo ispitala....ali identicno, koja koincidencija
 
e oni su stvarno debili,
upoznala sam duplog blizanca, jedan dan je bio sjajan, izdrzao je valjda jos 2 dana pod kontrolom , pricali smo phonom samo...
i evo sad trebali smo da se vidimo i posvadjali se na mrtvo ime preko fona...
tip meni preko telefona naredjuje o cemu ja smem da pricam o cemu ne smem da pricam....
lepo iz cistog mira se izdrao na mene: ti ne smes da pricas o tome, necu to da slusam....
i ja se izderem na njega i gotovo

ok,nema nade, stvarno imbecili , uzas
 
beba_toronto:
ja u kuci imam ribu, blizanca i bika...ta riba me isteruje iz pameti i u grob ce me oterati:))
bliznakinja se malo blesavi i malo me isteruje iz pameti, pravi gluposti , ali ne toliko kao ova ribica [m]...a mala bikcica je najbolja, ona je najbolje i najpametnije stvorenje..
mada i ona ume da napravi glupost, ali jako retko.....
a ribac, on svaki dan.....uzas:)))


Moja keva bi ti sad rekla da u kuci imas citav zooloski vrt :lol: :lol: :lol:
 
Ja sam vam ljudi dupli blizanac i prema ovome sto citam ispade da sam najgore bice na kugli zemaljskoj mislim samo sto sam ja zensko a ovde se prica o muskarcima ali moram reci da ste u pravu sto se tice toga da su jako prevrtljivi. Ja ih donekle moram opravdati jer sam im izgleda slicna ali sve zavisi od ostalih faktora natalne karte ne moze se samo na osnovu suncevog znaka ili asc pricati o osobi mada generalno gledano jesu lazljivi i jesu veliki sarmeri koji umeju da vas zavaraju svojim recima a na kraju se ispostavi da su to bile samo reci i da iza toga ne stoje nikakve ozbiljne namere. Na zalost imala sam negativnih iskustava sa muskim blizancima ali gledajuci mene ipak mislim da ima i nekih koji znaju da budu verni i dosledni.
U svakom slucaju ih nikome ne preporucujem ali tesko im je odoleti morate priznati.

p.s. imam dosta sikustva sa njima pa ako nekoga konkretno zanima nesto konkretno slobodno neka pita
 
Neptunijanka:
Ja obicno moslim na ove sto imaju sunce i stelijum u blizancima ,ali ni ovi sa podznakom mi ne ulivaju poverenje. Koga je zmija ujela i gustera se plasi!

a ti si se cak i upustila s jednim ;)
ja sam svaki put odmah pobegla, i od znaka i od podznaka i od duplog [sve blizanac]:)
e za stelijum ne znam,ne znam:)
i nisam pobegla zato sto su blizanci, dam ja sansu svima da mi pokaze da je dobar covek, vec zato sto su sacuvaj boze....ovi koje sam ja upoznala, nekulturni i nevaspitani uzasno.
 
beba_toronto:
a ti si se cak i upustila s jednim ;)
ja sam svaki put odmah pobegla, i od znaka i od podznaka i od duplog [sve blizanac]:)
e za stelijum ne znam,ne znam:)
i nisam pobegla zato sto su blizanci, dam ja sansu svima da mi pokaze da je dobar covek, vec zato sto su sacuvaj boze....ovi koje sam ja upoznala, nekulturni i nevaspitani uzasno.

Bila sam sa osobom koja je samo podznak blizanac pa sam se sokirala da i to tako deluje -pricam vezano za onu maloumnicku izjavu!
 
Neptunijanka:
Bila sam sa osobom koja je samo podznak blizanac pa sam se sokirala da i to tako deluje -pricam vezano za onu maloumnicku izjavu!

ja sam tako pobegla od 2 dupla blizanca zbog maloumnickih izjava, njihovih naravno,
i mislim da podznak vise deluje nego znak u odnosima s drugim ljudima jer je podznak: licnost,karakter, maska, spoljasnje ponasanje prema svetu, takodje i ego...
ja mislim da je to uticaj podznaka blizanaca a ne znaka
 

Back
Top