Mir

Ja dok na čistac ne izvedem kompletnu svadju ... ne mirim se ... Kod mene sex ne pomaže u ovakvim situacijama ... Znači, prvo bato objasni šta i kako .... pa onda možemo opušteno da se zabavljamo. Rešavanje problema sexom mi je isto što i rešavanje problema ćutanjem.
tvoj stav Natasa sve bi da ti objasnim da bi te (figurativno).Ali ako te u svadji onda znas da te Volim sigurno .Razumes
 
Cesto me u zivotu misao dovede do ovih stihova... Opet i iznova...
Ali, osim eha u glavi, odavno mi nista od ovoga nije zasviralo... Iako je tako lako pritisnuti dugme i uronuti u svijet...
Hvala ti kafeholicarko, uljepsala si mi dan...:D

A Milan, Milan je divan...:(



nema na cemu...drago mi je sto sam nekom ulepsala dan. :super:

:bye:
 
Mislim da si par reči izostavio ... nisi jasno formulisao rečenicu ... pa nikako da pohvatam konce šta si hteo da mi kažeš kroz ova dva posta?
Sta kosta barabu da prosipa slatke reci =nista .kako izgleda sa slatkim poljubcima ?
(znam da ima pametnih za njih vazi :banovati:) Odgovor je izkjlucivo za natasu :bye:
 
Problemi se resavaju razgovorom a ne sexom......
to je isto kao da imate probleme u zivotu i umesto da ih reshite vi se izdrogirate ili napijete....a problem ostaje.....i biva sve veci.......
 
Problemi se resavaju razgovorom a ne sexom......
to je isto kao da imate probleme u zivotu i umesto da ih reshite vi se izdrogirate ili napijete....a problem ostaje.....i biva sve veci.......
Zar prestaje ljubav kad se svadjamo ? Pitanje za tebe .
Neki *problemi* su opsirni treba da razgovaramo(raspravljamo) danima zar da prestanemo da se .......

*Problemi* Upoznao sam ljude koji neznaju za problem jer je negativna rec .
Problemi=naci resenje(pronaci resenje)
U svetu biznisa i zivota lakse prolazite bez *Problema*
 

Back
Top