Minici,dopicnjaci i sl.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
daleko od irana, ali ni doslovni dopicnjak bez carapa :confused:
meni nimalo ne smeta, ali mi smeta kada se nakon toga zale sto ih je neko napao....i ocekuju da se saosjecam

Notorna glupost. SVAKO ima izbor shta ce nositi i u chemu se oseca prijatno i NIKO nema prava da napadne, zlostavlja i sl. osobu na osnovu toga kako se ona obukla, pa makar bila i potpuno gola. Mislim, rechenica ti je u najmanju ruku degutantna, da ne pominjem da je pomalo retardirana.
 
da li si zaboravila da se radi o devojchicama izmedju 8 i 12 godina?:eek:

mislila sam na roditelje djece, ne samu djecu

jer ona su nevina, nesvjesna iskvarenosti nekih ljudi, i sve dok su takva - nezasticena su
a roditelji su ti koji treba da ih stite
iako nekom uvrnutog mozgu ni ne treba sugestija, malo preventive nije na odmet
a svjet nece propasti ako klinka ispod dopicnjaka (jer to jeste, i jedno i drugo)
obuce carape

Notorna glupost. SVAKO ima izbor shta ce nositi i u chemu se oseca prijatno i NIKO nema prava da napadne, zlostavlja i sl. osobu na osnovu toga kako se ona obukla, pa makar bila i potpuno gola. Mislim, rechenica ti je u najmanju ruku degutantna, da ne pominjem da je pomalo retardirana.

ja, ovako degutantna i retardirana izgleda bolje poznajem rl od tebe :roll:

da li je nekog ludjaka ikada sprijecilo da pocini zlocin to sto
"nema pravo da napada osobu makar bila i gola bla bla bla ona moze da obuce sto zeli bla bla bla" ?
__________________________________________________________________________-

ovdje govorim o djeci,
neka odrasla debilka moze slobodno da se vrace polugola i polupijana iz diskoteke sama,
ali djecu treba zastititi dok ne postanu sposobna da se sama stite
 
Ja se slatko nasmejem kad gledaju devojku pored mene u minicu..narocito ljubomornim zenskim pogledima.
Jeste li vi glupi ili se samo pravite?

Ako devojka ima lepe noge, već sutra može obući taj minić. Kakve veze ima ljubomora s tim? Ne želi svaka devojka da izgleda kao fufa, a nije svaka ni ljubomorna na nju :lol: al' vas dvojica stvarno posle onih komentara u mišiju rupu. Ne znam, doduše, da li je Taurus učestvovao...
 
Jeste li vi glupi ili se samo pravite?
Ako devojka ima lepe noge, već sutra može obući taj minić. Kakve veze ima ljubomora s tim? Ne želi svaka devojka da izgleda kao fufa, a nije svaka ni ljubomorna na nju :lol: al' vas dvojica stvarno posle onih komentara u mišiju rupu. Ne znam, doduše, da li je Taurus učestvovao...

Mislim dokle ces svoje komplekse debelih nogu ovde prosipati..kupi bajs bre.
 
A imam bajs. Al' mi je veliki. Svaki :( nisu problem debele noge ili veliki tiba, kao u tvom slučaju, nego sam bre mnogo niska..... nisam jela margarin Rastimo kad sam bila mala pa vidi sad. Al' zato nemam problem da pojedem šniclu :D juneću?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top