MINI VAL...hmmm

Ja sam radila mini-val 2-3 puta kod frizerke koja me sisa od malena.Radi sa nekom specijalnom kiselinom koliko mi se cini i prvi put kad sam radila rekla sam joj da zelim krupnije lokne, nesto slicno tome sto ti zelis i zaista mi je lepo uradila, bila sam odusevljena...ali!Problem kod tih krupnijih lokni, posebno ako ti je kosa duga je u tome sto kosa vuce na dole i one se pre ispravljaju, vec posle 4-5 meseci.Posle toga, negde u lunu sam uradila malo sitniji(ne bapski) mini-val i evo jos se odlicno drzi, s tim su sad lokne bas onako kako sam zelela, tj. kako je proslo vreme malo su se opustile i to je to.Takodje, problem sa mini-valom je to sto kako kosa pocinje da ti raste iz korena, posle odredjenog vremena izgleda malo ruznjikavo sto je gore ravna a dole kovrdzava.Ali to i nije tako strasno, moze se srediti penom.A inace, kosa mi je prilicno tanka i slaba, ali zena stvarno dobro radi tako da uopste nisam imala problema sa opadanjem kose niti bilo cime.Dakle caka-dobar frizer:)
 
Nadjaa:
ok...hvala! A ima li neko da mi konkretno preporuci nekog frizera u BGu? Prema svom iskustvu ili tudjem...
Моја мама је стављала мини-вал (није онај бапски!) и то онај благи, пошто је комбиновала са шатирањем, и уместо да јој траје 6 месеци, траје јој 2 године!!!!
Она то ради у фризерском салону СЈАЈ у Бежанијској улици у Земуну (сад не знам да ли ти смета та удаљеност од Београда), фризерка се зове ВИОЛЕТА и ... ненадмашна је! Знам многе који иду код ње и одлична је. Увек уради онако како си ти замислила.
Иначе, ја сам радила мини вал пре мање од 10 година, и скоро цела коса ми је опала колико је била изгорела. Од тада, никад више! Данас малтене сви воле у природном фазону.
 
Nadjaa:
Pa jel tvojoj mami nije opala kosa?? Nadam se da nije... heh
Хе, хе, није! Она је имала среће са фризерком (то је ова што сам је препоручила, а онда сам "пала" у руке некој која очито не зна да ради фризерски посао како треба)!
 

Back
Top