Miloradu Ulemeku potvrdjena kazna od 40god.

Da nije bilo tog atentata, odavno bi žuti otperjali. Velja je par nedelja pre toga najavljivao novi buldožer.

Inače Legija i Đinđiċ su stari drugari, a ko s đavolom tikve sadi…

Kome se je atentat isplatio? Pa istima onima koji o tome balave 24/7.

Vanredno stanje, zastrašivanje naroda, kupovina vremena, zamena teza…

Ma jel ti to pravdaš ubojstvo?
 
Aha Sloba je najveći reformator uspeo je da reformiše relativno dobrostojeće građane Srbije u opljačkane gubitnike. Reformisao je srpsku omladinu u večite luzere,a srpske njive je reformisao u grobišta. Proklet bio dan kad se rodio.

Sloba je bio najveci reformator u ovom delu evrope............da.....da.......pricas gluposti,a takve kao ti sto nabedjuju svoju zemlju da je kriva za ratove treba besiti.........

Mozda je taj dan proklet gubavcima kao ti,ali je to slavan dan za srbiju.
 
Sloba je bio najveci reformator u ovom delu evrope............da.....da.......pricas gluposti,a takve kao ti sto nabedjuju svoju zemlju da je kriva za ratove treba besiti.........

Mozda je taj dan proklet gubavcima kao ti,ali je to slavan dan za srbiju.

Šteta što i tebe nije reformisao kao ove druge,pa da ti Dafina bude kuma sunce ti garavo ljubim
 
Ne mogu da prihvatim,ne mogu da prebolim
da je neki ludak ubio najboljeg Srpskog sina.
Slava Zoranu Đinđiću!Vječno ću ga voljeti i žaliti kao i svi koji žele dobro Srbiji.

Тај како кажеш "најбољи син", непосредно пре атентата, није имао подршку ни 10% грађана. Тако низак рејтинг Слоба није имао ни 5. октобра.

Обично га највише и жале ти који говоре ијекавском варијантом. Баш ме чуди...z:mrgreen:
 
Ma jel ti to pravdaš ubojstvo?

Na osnovu čega si ti zaključila da ja pravdam ubistvo?

Kao što rekoh… zamena teza.

Naprotiv, ja ti objašnjavam da za zločin uvek postoji motiv. Ako ne znaš ko ga je ubio, gledaj kome se je isplatilo.

Da je Legija hteo da ubije Đinđiċa, imao je dovoljno prilika za to na njihovim čudnim noċnim džip-sastancima.

Inače, da te obavestim da se na srpskom kaže ,,ubistvo”, a ne ,,ubojstvo”.

Ode ti mimikrija…
 
Тај како кажеш "најбољи син", непосредно пре атентата, није имао подршку ни 10% грађана. Тако низак рејтинг Слоба није имао ни 5. октобра.

Обично га највише и жале ти који говоре ијекавском варијантом. Баш ме чуди...z:mrgreen:

I ti si primetio? Ali uvek se odaju, uvek. z:mrgreen:
 
Тај како кажеш "најбољи син", непосредно пре атентата, није имао подршку ни 10% грађана. Тако низак рејтинг Слоба није имао ни 5. октобра.

Обично га највише и жале ти који говоре ијекавском варијантом. Баш ме чуди...z:mrgreen:

E ..........kao 1 sloba je 5 oktobra osvojio 40% glasova......ili tako nesto,to su javno priznati podaci od strane dos-a.

Kao 2 djindjic je par dana pred ubistvo imao nekih 2%.........
 
Poslednja izmena:
Na osnovu čega si ti zaključila da ja pravdam ubistvo?

Kao što rekoh… zamena teza.

Naprotiv, ja ti objašnjavam da za zločin uvek postoji motiv. Ako ne znaš ko ga je ubio, gledaj kome se je isplatilo.

Da je Legija hteo da ubije Đinđiċa, imao je dovoljno prilika za to na njihovim čudnim noċnim džip-sastancima.

Inače, da te obavestim da se na srpskom kaže ,,ubistvo”, a ne ,,ubojstvo”.

Ode ti mimikrija…

Pa po tvojoj logici svi bi političari bili pobijeni u atentatima pošto sumljam da
postoji i jedan koji se ne druži ili ne poznaje sa nekim iz kriminalnih krugova..

A da ja tebe obavestim da se u pristojnom svetu jezička varijanta ne upotrebljava kao argument za diskreditovanje sagovornika.

Nisko padaš.
 
E slusaj nemoj da lupetas gluposti..........kao 1 sloba je 5 oktobra osvojio 40% glasova......ili tako nesto,to su javno priznati podaci od strane dos-a.

Kao 2 djindjic je par dana pred ubistvo imao nekih 2%..........ne lupaj gluposti.

Izvini, ali u pravu je.

Mogu da ti dam i citate iz stranih medija, koji to potvrđuju.

Zato je Koštunica i ubačen u igru.
 
Izvini, ali u pravu je.

Mogu da ti dam i citate iz stranih medija, koji to potvrđuju.

Zato je Koštunica i ubačen u igru.

Izvini ali kako moze biti u pravu kada poredjuje coveka koji je sam dobio 40% glasova koliko je sakupilo jedno 100-tinak ljudi medju kojima je i djindjic?

Djindjic je pred ubistvo imao 2%,ne treba da mi dajes secam se istrazivanja i naslova u DOS ovim novinama-djindjic najnepopularniji.........iznad njega su bili i dinkic,labus itd........a sloba je tada u hagu imao nekih 18%,tad je sloba bio najnepopularniji u zivotu.

a 5 oktobra je imao 40%.
 

Back
Top