MIAMI INK & LA INK

Znachi odushevila me je televizija Travel and Living, naravno sve shto je u sklopu Disvovery - ja mora da bude dobro....
Svaka emisija, na toj televiziji zasluzuje najbolje pohvale, moje omiljene su izmedju ostalog i ove dve emisije, oduvek sam se divila tattoo majstorima i sad mogu da uzivam i da pratim njihov rad.... A uvek i poneshto novo nauchim...
O choveche, obozavam i one male talibane :D btw - John and Kate plus eight
 
Znachi odushevila me je televizija Travel and Living, naravno sve shto je u sklopu Disvovery - ja mora da bude dobro....
Svaka emisija, na toj televiziji zasluzuje najbolje pohvale, moje omiljene su izmedju ostalog i ove dve emisije, oduvek sam se divila tattoo majstorima i sad mogu da uzivam i da pratim njihov rad.... A uvek i poneshto novo nauchim...
O choveche, obozavam i one male talibane :D btw - John and Kate plus eight

potpisujem ovaj post :)
 
ami_photo.jpg
 
AmiJames-1.jpg

Prelep je... Iskreno miami ink je bolji, po meni. Mada, Ket odlicno tetovira. Svaka cast za obe emisije... I ja bih volela da uradim tetovazicu, ali moji bi me streljali bez razmisljanja :(, nazalost...
 
la ink nisam nijednom gledala ali kapiram da je kul emisija.
aliii. miami ink je objasnio. ami je tako smesan, obozavam ga. (:
volim sve momke iz miamia osim darena. on mi je skroz bezveze i to vrv zato to ja ne volim grafite.
 
serija je genijalna.
amija obozavam. i nunjeza. garver je pi.cka.
daren me nervira. chubby.
ket je smorila. bas je nekako...vestacka.
koje vam se tetovaze najvise svidjaju?
ja ne volim ni portrete ni grafite. ami fantasticno radi one japanske motive [zmajeve, zmije..]
i juce sam gledala ono kad je neka devojka polucrnkinja poluazijatkinja htela da je jodzi tetovira ali garver i ami mu nisu dali. grr. msm, koliko je tesko nacrtati i obojiti jedan znakic. -.-
sve u svemu, nervira me to sto staaaalno vracaju na pocetak seriju [diskaveri]
ali ih volim <3
 
serija je genijalna.
amija obozavam. i nunjeza. garver je pi.cka.
daren me nervira. chubby.
ket je smorila. bas je nekako...vestacka.
koje vam se tetovaze najvise svidjaju?
ja ne volim ni portrete ni grafite. ami fantasticno radi one japanske motive [zmajeve, zmije..]
i juce sam gledala ono kad je neka devojka polucrnkinja poluazijatkinja htela da je jodzi tetovira ali garver i ami mu nisu dali. grr. msm, koliko je tesko nacrtati i obojiti jedan znakic. -.-
sve u svemu, nervira me to sto staaaalno vracaju na pocetak seriju [diskaveri]
ali ih volim <3
Sto ne volis Garvera, meni je on gotivac, a i najnormalniji je, razuman...
 

Back
Top