mi volimo muskarce koji ''mirisu'' na opasnost

ee jeste sad, daj lepo odgovoriz:p

pa ozbiljno ti kazem
kad si u opsnosti,pa oznojis se valjda?
elem,glupo pitanje,placipic.ke ne mogu ocima da gledam,uglavnom bi to bio neko za koga verujem da moze da mi parira,i po mogucstvu,da mi ne izjavi ljubav posle 2 nedelje,neba leba od toga
i ne podnosim buzdovancine
znaci,za mene je pravi onaj idealan
edit-ne verujem da neka devojka voli pi.ckice
 
lozim se na zaebane ribe :D

2v9t9ar.jpg
 
a ne vidim sto je svaka devojka koja ne potrci za deckom,nego ga malo 'ladi,okarakterisana kao kucka?

Kucka je ona likusa koja zna da je muskarac voli i onda ga **** u mozak tipa preti mu raskidom,preti prevarom,namerno povredjuje muskarca,igra se odnosa toplo hladno,ucenjuje... To je kucka,ja ne znam lek za ovo ali mislim da je odgovor samar ili ignorisanje iste! Jel ako ne trzas na nju ona ce da te juri!
 
Kucka je ona likusa koja zna da je muskarac voli i onda ga **** u mozak tipa preti mu raskidom,preti prevarom,namerno povredjuje muskarca,igra se odnosa toplo hladno,ucenjuje... To je kucka,ja ne znam lek za ovo ali mislim da je odgovor samar ili ignorisanje iste! Jel ako ne trzas na nju ona ce da te juri!

Riba drolja postane, riba drolja ostane,
Jednom k.urva, uvek k.urva, jednacina prosta je. :super:
 
Neka, ja još vjerujem u ne-stereotipne djevojke...

KAd te prva bude sjebala shvatices kakve su! Svi smo mi isti,nepostoji taj idealan svet sve je prljava igra sto ima smisla! KAd bi bilo tako kao sto ti mislis svaki mucenik i mucenica bi imali ribu ili decka i zato sto nije tako imas likove i likuse koje niko ne muva,koji menjaju partnere i koji ostaju neudati/ne ozenjeni!z:D Limune nista ti nece pasti sa neba,krajnje je vreme da krenes u akciju,nijedna riba ti nece doci na noge juri ih sam!
 
KAd te prva bude sjebala shvatices kakve su! Svi smo mi isti,nepostoji taj idealan svet sve je prljava igra sto ima smisla! KAd bi bilo tako kao sto ti mislis svaki mucenik i mucenica bi imali ribu ili decka i zato sto nije tako imas likove i likuse koje niko ne muva,koji menjaju partnere i koji ostaju neudati/ne ozenjeni!z:D Limune nista ti nece pasti sa neba,krajnje je vreme da krenes u akciju,nijedna riba ti nece doci na noge juri ih sam!

Pih, nije mi sada nešto stalo do djevojaka, pogotovo ne do veza, ljubav ovo ono, bljak... Sad sam zauzet drugim stvarima. Djevojke za keks mogu proći, ali veza kao obaveza, no way :mrgreen:
 

Back
Top