Mi u problemu- ili problem u nama!?

Psihologue:
Što se mene tiče najbolje bi bilo zažmuriti i sve zaboraviti..ali istina i stvarnost drugačije koncipiraju
tako da ogroman pritisak se svali kad se sve završi..
e ja to vec ne bih mogla... da pokusavam da ga zaboravim? ni slucajno! problemi postoje da bi se resavali i u samom tom resavanju je ogromno zadovoljstvo bre... mislim naravno na one uspesno resene:)i nekako mi se cini da bi ih sama stvorila da ih nemam hehe... pa stvarno, bilo bi dosadno bez njih ;)
 
Ako je verovati ovim planetama, koje su se nacrtale tako kako jesu u trenutku našeg rodjenja, i imaju uticaj što na nas, što jedna na drugu, pitanje je koliko smo jači od njih da išta tu promenimo. Kako suzbiti uticaj, lupam sad, Saturna na Jupiter i time prekrojiti nešto u svom životu?
 
Ne mogu da verujem da svi mislite da je sudbina kriva za sve probleme koje imate! Losi aspekti nisu krivi za lose stvari koje vam se dogadjaju, osim u slucajevima kad bas ne mozete da uticete na razvoj situacije. To je kao da potrosite svu ustedjevinu na neke gluposti i posle krivite Saturna, koji npr. tranzitira 2 kucom, za svoju besparicu! Planete ne uticu na nas nekom silom (Fg ili bilo kojom dr), one nam samo pokazuju da nam predstoji takav i takav period a mi se onda pripremimo ako je los, ili opustimo ako je dobar
 

Back
Top