Ми нисмо босански Срби, већ Срби

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolonistima se zovu oni koji su kolonizovani tj. koji su dosli u Vojvodinu posle prvog i drugog svetskog rata ,nevezano za politicko opredeljenje ,a medju njima imas i autonomasa i radikala i komunista i cetnika i unitarista i svega ostalog ...kao sto i medju starosedeocima takodje imas ljudi raznoraznih politickih opredeljenja ,tako da ti ta generalizacija bas i nema veze sa stvarnoscu :think:

Ma znam ja sta je sta ,. Al ih ja ne zovem tako , a to sam i rekao . A rekao sam to upravo sto sam osetio losu nameru kod onog drugog sagovornika .
 
OK,svejedno Srbi su Srbi ma gde bili,kome se sviđa da bude nešto drugo srećan mu put.

U Bosni i Hercegovini zive Bosanci i Hercegovci akoji pripadaju razlicitim vjerskim skupinama dakle Bosanci i Hercegovci pravoslavne vjeroispovjesti zatim Bosanci i Hercegovci katolici i ostali te Bosanci i Hercegovci islamske vjeroispovjesti manite se Titine politike Srba Hrvata i Muslimana to je vrijeme proslo zakljucak u BIH zive Bosanci i Hercegovci.
 
na svaki moguci nacin pokusavaju da nas usitne i da nam smanje broj . Osim klanja i klasicnog genocida , koji primene kad god mogu , guraju u zvanicnu upotrebu i terminoloske razlike , kao sto su , Srbin - Srbijanac , pa Bosanski Srbin i dako dalje . Moramo se odupreti tome , jer ce mo zaista nestati .

Srbin iz Sumadije je pripadnik istog naroda , kao i Srbin iz Vojvodine , ili Bosne , Crne gore , Dalmacije , Slavonije .
Samo srbin , nista vise . Zalosno je sto pripadnici naseg naroda to ne vide , nego [pomazu nasim neprijateljima nesvesno u specijalnom ratu , koji se prema nama vodi , bez prekida , jos od naseg oslobodjenja od Turaka .

Doduse vodio se i ranije .... no dobro sad .
 
U Bosni i Hercegovini zive Bosanci i Hercegovci akoji pripadaju razlicitim vjerskim skupinama dakle Bosanci i Hercegovci pravoslavne vjeroispovjesti zatim Bosanci i Hercegovci katolici i ostali te Bosanci i Hercegovci islamske vjeroispovjesti manite se Titine politike Srba Hrvata i Muslimana to je vrijeme proslo zakljucak u BIH zive Bosanci i Hercegovci.

:hahaha: :hahaha:

какав идиот..
 
U Bosni i Hercegovini zive Bosanci i Hercegovci akoji pripadaju razlicitim vjerskim skupinama dakle Bosanci i Hercegovci pravoslavne vjeroispovjesti zatim Bosanci i Hercegovci katolici i ostali te Bosanci i Hercegovci islamske vjeroispovjesti manite se Titine politike Srba Hrvata i Muslimana to je vrijeme proslo zakljucak u BIH zive Bosanci i Hercegovci.

Ne. U Bosni i Hercegovini od dolaska Slovena na Balkan žive Srbi i Hrvati, a kasnije se pojavljuju Bošnjaci kao narod nastao za vreme Turaka. Dakle, svako je ono što hoće da bude, a i istorijske činjenice nam govore da u Bosni žive Srbi, Hrvati i Bošnjaci i da su autohtoni.
Međutim, građani BiH (svih etničkih grupa) trebaju da prestanu da se zatvaraju u nacvionalne torove, jer je vreme došlo da grade Bosnu i Hercegovinu kao svoju državu.
 
Ne. U Bosni i Hercegovini od dolaska Slovena na Balkan žive Srbi i Hrvati, a kasnije se pojavljuju Bošnjaci kao narod nastao za vreme Turaka. Dakle, svako je ono što hoće da bude, a i istorijske činjenice nam govore da u Bosni žive Srbi, Hrvati i Bošnjaci i da su autohtoni.
Međutim, građani BiH (svih etničkih grupa) trebaju da prestanu da se zatvaraju u nacvionalne torove, jer je vreme došlo da grade Bosnu i Hercegovinu kao svoju državu.

Nije istina. Bošnjaci ma ko da su nisu autohtoni već veštački izmišljena nacija isto kao ni muslimani koji su produkt turske okupacije
 
Bosna prkosna, mnogi su je komadali i okupirali, a uvek je uspela da preživi i pobedi neprijatelje, tako će biti i sad.

Svi ćete vi biti Bosanci srećna deca Bosne, ma kojim narodima da pripadate.

Ovom prilikom se izvinjavam svim forumašima iz Bosne i Hercegovine za njesra koje je moja zemlja priredila Bosni i Hercegovini.

:heart::heart::heart:Bosna:heart::heart::heart:

O čemu ti bre govoriš?
 
U Bosni i Hercegovini zive Bosanci i Hercegovci akoji pripadaju razlicitim vjerskim skupinama dakle Bosanci i Hercegovci pravoslavne vjeroispovjesti zatim Bosanci i Hercegovci katolici i ostali te Bosanci i Hercegovci islamske vjeroispovjesti manite se Titine politike Srba Hrvata i Muslimana to je vrijeme proslo zakljucak u BIH zive Bosanci i Hercegovci.

Nisi se dobro izrazio, ti zapravo hoces reci da pravoslavnih Srba ima i u Bosni i u Hercegovini, a neki Srbi su i muslimanske veroispovesti.
 
s obzirom sta se sve urotilo da srbe proteraju iz srpske Bosne, pocev od NATO pa do Irana, Saudijske arabije i njihovih klijenata bosanskih mujaga i shokaca, tako malobrojni su uspeli da udare temelje jedne srpske drzave.

sto se mene tice - srpska Sparta!
Bas tako,
i onda uz to pride,nadju se "pravi Srbi"iz Srbije,
da ih zovu uljezima ,dodjosima,
i da ih i oni proteruju
 
Bosna prkosna, mnogi su je komadali i okupirali, a uvek je uspela da preživi i pobedi neprijatelje, tako će biti i sad.

Svi ćete vi biti Bosanci srećna deca Bosne, ma kojim narodima da pripadate.

Ovom prilikom se izvinjavam svim forumašima iz Bosne i Hercegovine za njesra koje je moja zemlja priredila Bosni i Hercegovini.

:heart::heart::heart:Bosna:heart::heart::heart:

Nema bosne...:cool:

Srpska_zastava_animacija.gif

 
Mi smo svakako Srbi. Bosna i Hercegovina je država u kojoj živimo i zato jesmo bosanski Srbi.
Odricanjem od Bosne i Hercegovine, naš narod može biti doveden u vrlo tešku situaciju i postati nacionalna manjina.
Sada mi naravno svako može reći da je otadžbina bosanskih Srba Republika Srpska, ali svi mi znamo da ta Republika Srpska pripada nekom većem nivou, a taj veći nivo se zove država Bosna i Hercegovina.
 
Mi smo svakako Srbi. Bosna i Hercegovina je država u kojoj živimo i zato jesmo bosanski Srbi.
Odricanjem od Bosne i Hercegovine, naš narod može biti doveden u vrlo tešku situaciju i postati nacionalna manjina.
Sada mi naravno svako može reći da je otadžbina bosanskih Srba Republika Srpska, ali svi mi znamo da ta Republika Srpska pripada nekom većem nivou, a taj veći nivo se zove država Bosna i Hercegovina.

Opet ti Srbin :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top