MAYHEM ...

odlicni su. znaci definitivno njihova najjaca pesma frizing mun kojom se drogiram vec nedelju dana. tako sporo i crno i hevi da je to strahovito dobro...
 
hm...volim i mayhem i burzuma...dobro burzuma vise, ali to je to. ne opravdavam ono sto je ucinio, ali obozavam njegovu muziku...i mayhem isto
@hit:mene je 'udarila' letos...hipnotisala...pomislila sa da prelazim u njihovu 'veru'...hahahahaa....
 
hm...volim i mayhem i burzuma...dobro burzuma vise, ali to je to. ne opravdavam ono sto je ucinio, ali obozavam njegovu muziku...i mayhem isto
@hit:mene je 'udarila' letos...hipnotisala...pomislila sa da prelazim u njihovu 'veru'...hahahahaa....

a ti si jos jedna klinka od 13godina koja se loyi na blek metal jer joj neki k u zivotu smeta i loyi se na satanu i stavlja one govnare sto se ubijaju sa sacmaram na avatar...ovo je konstantacije iz dobre namere. . . mani se toga,slusaj al ne kopiraj stil i te stvari
 
a ti si jos jedna klinka od 13godina koja se loyi na blek metal jer joj neki k u zivotu smeta i loyi se na satanu i stavlja one govnare sto se ubijaju sa sacmaram na avatar...ovo je konstantacije iz dobre namere. . . mani se toga,slusaj al ne kopiraj stil i te stvari

hahahahahaaaa...nisam toliko mlada, ali...ne kopiram stil, slusam zaista...***...:) mora neko i to
 
e bre...bas m briga sto niko ne voli blekerke...jednostavno volim tu muziku i sta? oces me ubiti? heh, bas je dobra slika :) nego, tema je o mayhemu, koliko mi se cini.
varg izlazi.....hihiihhi
 
ja cak ni ne izgledam kao metalac,a slusam ga pa skoro 12 godina.pre bi se reklo da izgledam ko splavarski saban :rotf:

Ni ja,imam jedno 5 crnih majica,sve stare iy ranih dana ,poslednju sam pre godinu dana eto tako...nema potrebe ako slu[as da previ[e fura[ taj stil,ja samo kad je neka svirka,i kad se malo zezam . . .pola metalaca klinčadije nema pojma o čemu se radi u pesmama,bitno im je samo da roka i da se vrišti . . . .:)
 

Back
Top