Max Payne 2

jedna od najacih akcionih igara,prvo sam preshao prvi deo,pa drugi i onda sam nabavi shifre za 2-gi deo i sada kad god sam nervozan ja se sadisticki izivljavam na loshim momcima.Ne stvarno preporucujem svakom ko voli akcione igre sa primesama malo arkade i 5% mozgalice ovo je definitivno prava stvar.bolji je od gta,makar sto se tiche anti-stres terapije
 
Da biste lepu Monu Sax učinili još atraktivnijom, pokrenite igru komandom maxpayne2.exe –developerkeys. Počnite igru i pritisnite nekoliko puta ’PageUp’ ili ’PageDown’, dok se ne pojavi golišava Mona (smislite kako ćete mami da objasnite tatinu naprasnu zainteresovanost za igre). Za druge šifre koristi se –developer. Konzolu otvarate pritiskom na tildu (~), a šifre glase: clear ili clr (briše ekran konzole), coder (neuništivost, sve oružje, zdravlje, neograničena municija), god (neuništivost), mortal (poništava komandu za neuništivost), getallweapons (sve oružje), quit (izlaz iz igre), showfps (prikazuje broj sličica u sekundi animacije), showextendedfps (više podataka o brzini animacije), getberetta (bereta s 1000 metkova), getbullettime (usporeno izvođenje – bullet time), getcoltcommando (coltcommando s 1000 metkova), getdeserteagle (Desert Eagle s 1000 metkova), getdragunov (Dragunov s 1000 metkova), getgraphicsnovelpart1, getgraphicsnovelpart2, getgraphicsnovelpart3 (dopunjuje scenario), gethealth (1000 jedinica health energije), getingram (Ingram s 1000 metkova), getkalashnikov (Kalashnikov s 1000 metkova), getmolotov (Molotovljev koktel), getmp5 (MP5 s 1000 metkova), getpainkillers (1000 medicinskih paketa), getpumpshotgun (pumparica s 1000 metkova), getsawedshotgun (skraćena sačmara s 1000 metkova), getsniper (snajperska puška s 1000 metkova), getstriker (striker s 1000 metkova), jump10, jump20, jump30 (viši skok), showhud (HUD), help (dodatne komande režima debug). uglavnom fajl max pain.exe -developer to snimi,i stisnes tildu to je onaj taster pre broja 1 a iznad taba.upishesh shifre i izivljavanje moze da pocne
 
joj najtezi kraj def. nishta pucash u shrafove koji drye luster ili ako ti je lakshe imaju shtangle koje drze luster prikacene za plafon,pucash tamo gde se spajaju shtangle sa plafonom i da pri tome trcis u krug,da nepopjirs dinamit
 

Back
Top