MATRIX

D

bila tema o redaljkama ali nisam komentarisala da ne budem sumnjiva
cutim s mamom i tatom a ne netu brzo ide vreme
sici cu. oclibitibolje
e sad su teme "vernost", "poljubac" i slicno : ))
 
Ja sam pre za redaljke.
Mislim da je cela Srbija za redaljke.
Evo danas u svakoj prodavnici bila redaljka.
Osim ispred MAXI-ja jer nisu radili.
I ja bio u jednoj takvoj redaljki.
Otisho sam samo da kupim hleb, mleko (nisu imali kratkotrajno, pa kupio kravicu) i jogurt (dobro za posle alkoholisanja).
I za to redaljka.
I to tri.
Jadne one kasirice kad se svi tako po celi dan redjaju kod njih.
Strashno
 
 Многи су емоционално или родбински везани за Црну Гору, многе повезује традиција и заједнички културни образац, док су други склони да на односе са Црном Гором гледају искључиво прагматично. Ми уважавамо историју, традицију, заједнички културни образац, али ћемо као одговорни људи уважавати и потребе и интересе грађана Србије.
 Судбина државне заједнице зависиће од воље грађана Србије и Црне Горе. Створени су услови да, ако има воље, државна заједница опстане или ако нема воље да се на миран начин растанемо.
 
a bole me i da se otcepe
ocepe
odcepe

dodje lik i tera nas koja dileja

a mene pusti na svojoj konferenciji da pisem do sutra
blagi boze
a zato sam pristrasna. e tako vam radi srbija. da su me na vreme brisali ...

zbogom.
 
Spawn70-00s_400x400.jpg


We are always watching.
We never forget.
 
***** ti **** kako vreme prolazi...sve je bilo juche chini mi se...a juche je bilo nishta...znash ono dok se okrenesh nema ga...i sve shta god radio tripujem gubim vreme nishta ne postizhem...a u sushtini kad pogledash shta je to gubljenje vremena?...raditi da imash?...i onda umresh i nemash...sve shto si zaradio radom nestaje u datom trenutq...i de si bio shta si radio?...opet ako se iscimash za neke recimo plemenite stvari...pa te narod pamti ko pelagitja...il vujakliju...nebitno...i kao zhivish zauvek...ona pricha o delima koja tje te nadzhiveti...mislim koooja je to zhvaka...koga je briga dal tje da me pamte?...a svi smo u tripu "radi bre neshto nemoj da gubish vreme" a u sushtini vreme gubish kako okrenesh...svima su nam dali definiciju i svi je pratimo...uchi radi razmozhavaj se umri...i svi je slede mahom misletji da imaju cilj i da ne gube vreme...ne mogu ljudi da pronadju sebe i neki svoj cilj...taman uletish u neki svoj svet i radish stvari koje ti odgovaraju...neko te lupi po ramenu i zapreti da gubish vreme...i panichish osetjash strah...a koga je briga?...emocije su bitne...ideje su bitne...mentalno je bitno...al to niko ne prodaje to ne odrzhava sistem...mnogo nas je i ne mozhemo drugachije...
e netju o ovome...
 
What if there's no more fun to have ?
And all I've got is what I had
What if I have forgotten how ?
Cut my losses and get out now

Get out right now

There's something stronger than me
There's something I don't want to see
A new thing growing in me

It is the hardest thing to do
To watch it grow on top of you
And see you're just like everyone
No fun
 
neko mi pisao sa ? na jagodicu da li je krvolok ili neko drugi a, mozda moderator neki
e mogao bi da mi pise opet nesto sam mu napisala ali nisam sigurna da je OK

mislim da sam mentalno bash loshe a kao opirem se lecenju
ali bas sam prsla
ne mogu da se sastavim mogla bih da vam opisem ako me pitate licno ali ne znam kako cete to uciniti.
rastzana sam neki deo mozga je blokiran...da li imam tumor a

kukavicki pisem ovdje
EA DA ED ili BA ebemliga :)
 
?:
neko mi pisao sa ? na jagodicu da li je krvolok ili neko drugi a, mozda moderator neki
e mogao bi da mi pise opet nesto sam mu napisala ali nisam sigurna da je OK

mislim da sam mentalno bash loshe a kao opirem se lecenju
ali bas sam prsla
ne mogu da se sastavim mogla bih da vam opisem ako me pitate licno ali ne znam kako cete to uciniti.
rastzana sam neki deo mozga je blokiran...da li imam tumor a

kukavicki pisem ovdje
EA DA ED ili BA ebemliga :)
Samo admin mozhe da ti uzme pass,mi modovi ne mozhemo :D :D :D a mislim da njemu neshto putza bash da ti uzima pass pa da ti pishe pp :D
neko te poprtzqje :D
 
nemash ti pojma kako je to kad nemash druga kad se toliko upetljash da jedino sam sa sobom mozes da pricas....katastrofa !!!!!
ali valjda nisam neshto drugo i zasluzila
:)
 
?:
jao ti si neki glavni
e mozda sam negde ostavila neki pass to je ok onda
a ima vishih modova i nizhih, je li?

...jeste...Oxim je glavni,ima najveću glavu...al mu lepo stoji...
...ja sam u tim višim Moodovima,imam 186cm cirka...
...kažu da je onaj sa muzike jedan od nižih...ne znam,moram da im verujem na reč...
...i ključni sam čovek na svaštari...nosim ključeve od kafane...
...i mrzim ovu temu...'el sam to već rekao...blah...
...dete...duplu kleku...
 

Back
Top