Matorke

  • Začetnik teme totalcommander
  • Datum pokretanja
to mozda izgleda lepo u ideji al tuzna realnost je da prave matorke izgledaju da se najezish a ne ono shto vi mislite ko u nekom filmu
pa hebote i mlade izgledaju ko babe a kako li ce tek zena koja ima unuche lol
 
to mozda izgleda lepo u ideji al tuzna realnost je da prave matorke izgledaju da se najezish a ne ono shto vi mislite ko u nekom filmu
pa hebote i mlade izgledaju ko babe a kako li ce tek zena koja ima unuche lol

***, gde se ti kreces?
Pa na svakoj prometnijoj ulici u BGD za sat vremena videces bar 5 zena koje imaju oko ili preko 50 godina a izgledaju izuzetno
Ne pricam o napucanim matorkama punim love, nego o obicnim zenama kojima je genetika bila naklonjena i koje su vodile racuna o sebi kao i vecina normalnih zena
 
Moje iskustvo kaže da su najbolje ribe izmedju 30 i 35 godina otprilike.
Dovoljno zrele da znaju šta žele, dovoljno mlade da fizički budu tip-top.
 
ja sam primetio da..
kad sam tražio po onim nađi-nešto-za-prtz-sajtovima, pa ima da se popuni od-do
e, ja onu donju granicu sve nekako pomeram..
sva godišta što počinju sa 2jkom, odma lobujem
onda 3jka već može..al da naginje ka 4-ci.
e sad, još nisam uspeo da definišem gornju..
to me nekako plaši i ježi..
ali sva sreća te batalih te sajtove i prepustih se blagodetima apstinencije, šahu i Need for Speed-u..(okej može i Dirt 2)
 
Никда у њега нисам гледао док нисам заглавио на овај форум. Сад га нема више а нема ни ње.
 
Na forumburek. najvise ima ovih pacenika za matorkama definitivno.

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

На том форуму супер модови раде под платом и имају свакодневно радно време чак и просторије. Не ретко многи од њих су маторке и клинке по потреби.
 
На том форуму супер модови раде под платом и имају свакодневно радно време чак и просторије. Не ретко многи од њих су маторке и клинке по потреби.

Al su strucnjaci za kompove, neki upadaju ženama u sistem i kradu im slike. :eek::eek:
 

Back
Top