matorac...

samo replika na tvoj post..
sve ozbiljno sam vec rekla..

bzv mi je to jasno i cepidlachno povlachenje crte gde je granica .
15, 16, 20.. nije velika razlika..

izmedju 15-godisnjeg deteta i 20-godisnje devojke je velika razlika u zrelosti...deca su jako povodljiva,naivna i radoznala i vecina slepo veruje ljudima...sa 20 je vec malo drugacije
 
izmedju 15-godisnjeg deteta i 20-godisnje devojke je velika razlika u zrelosti...deca su jako povodljiva,naivna i radoznala i vecina slepo veruje ljudima...sa 20 je vec malo drugacije


hajde pliz, seti se sebe u tim godinama :D
nije drastichna razlika..
odoh sad..
mozda dilajt objasni malo opshirnije shta je tachno hteo da pita, ovako mozemo u nedogled...
udaranje u predrasude i razbijanje istih..
dete u ochima roditelja i zena u ochima mushkarca..
roditelj kao chuvar blaga, ili roditelj kao osoba koja pokushava da razume..
zrelost i veza sa godinama ..
eto par crtica za nove teme...
 
hajde pliz, seti se sebe u tim godinama :D
nije drastichna razlika..
odoh sad..
mozda dilajt objasni malo opshirnije shta je tachno hteo da pita, ovako mozemo u nedogled...
udaranje u predrasude i razbijanje istih..
dete u ochima roditelja i zena u ochima mushkarca..
roditelj kao chuvar blaga, ili roditelj kao osoba koja pokushava da razume..
zrelost i veza sa godinama ..
eto par crtica za nove teme...

vobra
 
hajde pliz, seti se sebe u tim godinama :D
nije drastichna razlika..
odoh sad..
mozda dilajt objasni malo opshirnije shta je tachno hteo da pita, ovako mozemo u nedogled...
udaranje u predrasude i razbijanje istih..
dete u ochima roditelja i zena u ochima mushkarca..
roditelj kao chuvar blaga, ili roditelj kao osoba koja pokushava da razume..
zrelost i veza sa godinama ..
eto par crtica za nove teme...

pa setila sam se, bila sam nezrela iako sam tada mislila da sam odrasla...a i tada su ti od 40+ bili stariji od mog tate tako da mi nisu padali na pamet u ovom kontekstu
 
А шта ако тај старији господин има лепе манире и није нападан?

tumblr_inline_mmypxfTn9R1qz4rgp.gif
:sad2:
 
imaš žensko dete, 15, 16 god...počne da je muva neki matorac tu oko 40 god...
kako reaguješ...?
ako modice misle da je za dip, neka prebace...

Aj da zamislim da iam žemsko dete, al dai kaem - ne biva. Moju decu će Bog od mene da čuva i nikad neće biti žemska, jerbo bi tako ondak samo najeebala. Nešto sam gledao po domovima zdravlja male žemske bebe i ondak vim mog klinca i sve mi je jasno: ajme tog žemskog deteta, kom bih ja bijo otac :dash: I ovaj momak ako se izvuče, biće to čudo.

Dakle, šta bi bilo, kad bi bilo? Pa, gledao bih da curica to ne primeti i onda bih ovog mlađanog četrdesetogodišnjaka (pošto bih ja tada u najboljem slučaju napunio 46-47) sa sinom (koji bi tada, jelte bio već punoletan) našao negde u nekom skrovištu i nalemao ga tako dobro da bi mu se i unuci povremeno hvatali za donje delove kičme, zbog bolova.
 
ja tebe nista nisam razumo brate prijatelju

Prvi deo: nije ti ćera za mene - ja bih to loše podizao garant.

Drugi deo: oterati skota od ćere, batinom, jerbo ga ćaća na vreme nije tukao. Pošto ga ćaća nije tukao, to znači da ga sada treba više tući nego obično - da se nadoknadi. Ja bih tada već bio mator, pa bi mi pomagao moj sin.
 
obeee coec li si prek.
zenke gresu treba oprostiti na junacke grudi primiti cojstveno i viteski.

- - - - - - - - - -

zenskeve su po prirodi glupaveste pa moras da si kapacatit
 
obeee coec li si prek.
zenke gresu treba oprostiti na junacke grudi primiti cojstveno i viteski.

- - - - - - - - - -

zenskeve su po prirodi glupaveste pa moras da si kapacatit

Ma kako da kažem - prost sam i malo nedoveden u red po nekim pitanjima - nisam ni malo nežan roditelj i dosta sam grub i ne tolerišem mnogo gluposti, a rešavam sve batinom. Valjda zbog nasleđene škole.

Evo jednog primera - naterao sam ženu da me uslika sa ovom majicom na klincu:

http://imageshack.us/photo/my-images/5/picture132l.jpg/

Dakle, ja sad da podižem ćerku - ne mogu zamisliti iako su mi ženska deca jako dopadljiva i želeo sam ćerku. Posle sam shatio, da je bolje što je sin, jer već je toliko očvrsnuo klinac i toliko mi više leži što sam mu kao stariji brat, drug i tako to i što ga učim pravim stvarima za određen uzrast.
 
Poslednja izmena:
imaš žensko dete, 15, 16 god...počne da je muva neki matorac tu oko 40 god...
kako reaguješ...?
ako modice misle da je za dip, neka prebace...

Pa ja bih ga uštrojila... msm da bih poludela, ****** mu sve živo i mrtvo...
E sad, vidim da je to nekim muškarcima sa foruma ok... da muvaju klinke, bar u svojoj mašti... tako da kontam da njima takva situacija ne bi smetala.
 
Aj da zamislim da iam žemsko dete, al dai kaem - ne biva. Moju decu će Bog od mene da čuva i nikad neće biti žemska, jerbo bi tako ondak samo najeebala. Nešto sam gledao po domovima zdravlja male žemske bebe i ondak vim mog klinca i sve mi je jasno: ajme tog žemskog deteta, kom bih ja bijo otac :dash: I ovaj momak ako se izvuče, biće to čudo.

Dakle, šta bi bilo, kad bi bilo? Pa, gledao bih da curica to ne primeti i onda bih ovog mlađanog četrdesetogodišnjaka (pošto bih ja tada u najboljem slučaju napunio 46-47) sa sinom (koji bi tada, jelte bio već punoletan) našao negde u nekom skrovištu i nalemao ga tako dobro da bi mu se i unuci povremeno hvatali za donje delove kičme, zbog bolova.
A što bi maltretirao žensku decu? Ne kontam...
 
jasta,bas neki dan sedimo cirkamo i pricamo ja i drugari o calcima
i sredstvima vaspitanja. jednog vaspitavo kajis jednog kabl od brijaca treceg lajsna od parketa cetvrtog okasti kljuc
i svi ispadosmo konji i konstatacija je da je bolje da su nas odstrelili nego sto su nas vaspitavali al aj
 
A što bi maltretirao žensku decu? Ne kontam...

Ma ne bih maltertirao, nego video sam prvo devojčicu od ženine sestre - još od kad je bila jako jako mala, a sad gledam ove sitne devojčice, sinčićeve vršnjakinje i njihove roditelje. Ja sam tu izgleda izvan konteksta. Nekako mi se tako čini. Tu treba i više pažnje i po pitanju higijene i po pitanju rasta i razvoja. Bolje da naštancam dečake i da im budem drug i otac, bez obzira što sam godinama maštao da ću imati ćerkicu.
 
jasta,bas neki dan sedimo cirkamo i pricamo ja i drugari o calcima
i sredstvima vaspitanja. jednog vaspitavo kajis jednog kabl od brijaca treceg lajsna od parketa cetvrtog okasti kljuc
i svi ispadosmo konji i konstatacija je da je bolje da su nas odstrelili nego sto su nas vaspitavali al aj

Pa i ja sam slično prošao :super: I ja sam slična zadružna vučna životinja sada :ok: a perjao me ćale čime god je stigao. A i keva. Beji ga kad sam bio nemiran ko ker koji pojede vruću slaninu.
 
da ne oftopickujemo dakle vratimo se na temu
zensko celjade vazda problem pravi oj da nosi karatku suknju iznad pupka
oj da nosi dekoltev ispod pupka
oj da natakne stikle ko skele da je metla
i neka keva to pusta na ulicu
a neki calac tolerise kevu

i onda fala falusu boga plodnosti i kladionice da ce neke cike da gledaju to i onda cika kriv.
pa jest cika kriv al cika cale sto je to pustio na ulicu
 

Back
Top