Masturbacija..problemi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Acid Burn

Početnik
Poruka
23
Zanima me da li se posle svrsavanja gubi neka energija ili nesto...Ja masturbiram 1-2 puta dnevno vec dugo godina, ponekad samo napravim pauzu. Medjutim u poslednje vreme sam poceo da se osecam veoma iscrpljeno i slabo. Nemam snage ni za sta. Da li je to posledica masturbiranja?
 
Zanima me da li se posle svrsavanja gubi neka energija ili nesto...Ja masturbiram 1-2 puta dnevno vec dugo godina, ponekad samo napravim pauzu. Medjutim u poslednje vreme sam poceo da se osecam veoma iscrpljeno i slabo. Nemam snage ni za sta. Da li je to posledica masturbiranja?

ne gubi se nikakva energija, vec se oslobadja! ;)
Topli savet: pedji na konkretno a ne "sam svoj majstor" bice ti i lepse i lakse :)
 
Zanima me da li se posle svrsavanja gubi neka energija ili nesto...Ja masturbiram 1-2 puta dnevno vec dugo godina, ponekad samo napravim pauzu. Medjutim u poslednje vreme sam poceo da se osecam veoma iscrpljeno i slabo. Nemam snage ni za sta. Da li je to posledica masturbiranja?

doshao si na pravo mesto da postavish pitanje, samo me chudi slab odziv...:mrgreen:
 
Pa pijem ja one sumece tablete sa vitaminima, svaki dan. Ali ljudi pogledajte u cemu vaznija poenta. Ako je ovo gubljenje u vezi sa masturbacijom, ja ne znam kako da prestanem da masturbiram. To mi je svakodnevni ritual. Vremenom mi se nakupi ta "energija" i onda dodje trenutak kada osetim potrebu da je ispraznim iz sebe. Tada odem u wc da...Znaci ne mogu da zadrzim tu energiju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top