Masovna grobniica u Raškoj

Masovna grobnica sa ostacima tela oko 250 kosovskih Albanaca stradalih tokom 1998-1999. godine pronađena je u blizini Raške, izjavio je danas tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević.

http://www.blic.rs

Sta je po nacionalnosti Vladimir Vukcevic ? Ciji je portal www.blic.rs ?

On je po nacionalnosti komunista , a geografski po mestu prebilvalsita bolestan covek i izdajnik .
 
Srbi nisu pravili masovne grobnice,ja zivim na Kosovu ceo zivot i znam sta se radilo. Puni kamioni Albanacu su se slali pravac Albanija ali bez ubijanja. A masovne grobnice civila...to je nesto sto smo samo mi dobijali. Tako da ova masovna grobnica ce da pre bude Egipatska nego Albanska.

A da smo mi takvi divljaci kao sto su oni bili,i da smo mi pravili masovne grobnice...mozda bi nam i bolje bilo.
 
Ako hoćemo od Unmika i Albanije da tražimo recipročne akcije otkrivanja srpskih žrtava moramo da otkopamo te grobnice:cool:

Ако досад ниси ништа научијо или само имаш жељу да ми натураш прићу о демокрацијским тјековинама и еуропском систему вриједности,џаба пишеш.
Остави то за неки партијски састанак и неке,подобније другове и грађане.:bye:
 
Prosli put je, pre par godina, koji dan pred izvestaj bivse tuzilje gospodje Del Ponte Savetu Bezbednosti UN i u jeku njene posete Beogradu, g. Vekaric saopstio o jos vecem broju zrtava Albanaca nadjenih u masovnoj grobnici u kamenolomu kod Rudara.

Ustasa Vekaric nastavlja svoj prljavi posao
 
Ако досад ниси ништа научијо или само имаш жељу да ми натураш прићу о демокрацијским тјековинама и еуропском систему вриједности,џаба пишеш.
Остави то за неки партијски састанак и неке,подобније другове и грађане.:bye:
Pa vi ste kroat mladiću:mrgreen:
Nisam vas tako doživljavao!:evil:
Svet funkcioniše po principu spojenih sudova...Sve što uradiš ili ne uradiš prozvodi posledicu:neutral:
 
Videcemo da li je to grobnica ucka ili zrtava bombardovanja . Srbi nisu vrsili masovne likvidacije Albanaca civila, ako su uck onda je dobro ali ako su zrtve civili razneti nato granatama onda neka im je spokoj dusi .
Ako je uopste to masovna grobnica jel su mnoge tako zdusno najavljivane pa nisu pronadjene ,mora ipak da se pravi razlika izmedju asanacije terena i zlocina nad civilima.

a jel moze dete ili baba ili ... da bude UCK
pa da su to teroristi zasto bi ih dovlacili tu ...
 
Umesto sto krivis dva coveka koji rade prema zakonima ove zemlje, bolje krivi budale koje su oduzele 250 ljudskih zivota, i bacili ih u jamu.
Тешко.
Они су сада на власти у окупираном делу Србије, Косову и Метохији.
Мислим, можемо да их кривимо али им закон не може ништа...
 
ja podrzavam oduzimanje tih 250 zivota jer su ti zivoti krenuli da oduzimaju srpske zivote

Otkud ti to znas? Jesi i ti mozda radio u tuzilastvu? Kako mozes sa sigurnoscu da tvrdis da se radi bas o ljudima koji su hteli da oduzmu srpske zivote a ne o civilima? Na osnovu cega to tvrdis, majke ti?


Cak i da je tako, u sta sumnjam - jer bi se o tome pisalo, nije ljudski nabacati 250 ljudskih tela u rupu!

A i dalje ne mogu da verujem da postoje likovi koji mogu da kazu da "podrzavaju oduzimanje zivota", ma ciji da su ti zivoti... Nisu nama dosli glave ni Albanci, ni Hrvati, nego takvi poput tebe koji "podrzavaju oduzimanje zivota", i pravdaju to svoje zlocinacko opredeljenje nekim nebuloznim argumentima. Jadno, stvarno jadno :dash: :dash:
 

Back
Top