Maskare

Počela sam da koristim Pupa Diva's Lashes - odlična je, daje dužinu i volumen, lepo uvije trepavice, intenzivno je crna i ima debelu četkicu. Jedino što mora da se pazi da ne slepi trepavice, mora lepo da se skine višak boje sa četkice.
 
Oko 1400din je ta Pupa's? Znaci dobra je?A jel bas uvije trepuske dobro?Ja je merkam mesecima i nikako da se usudim da dam kesh...nije jeftina a nem pojma dal stvarno valja :confused: Sad imam Ok je ali brlja katastrofa!I sad prvo nasminkam trepavice pa onda stavljam senku :roll: A i ne mogu da uvijem kako treba!:besna: Ali lepo produzava i volumen sve super, i uvija al recimo ja zelim da uvijem trepavice na krajevima oka i to ovom maskarom ne mogu...Pre nje sam imala Max factor onu plavu i ne svidja mi se.
 
...Trepavice se najbolje uvijaju curl lash spravicom - irealno je ocekivati od maskare bitnije rezultate u tom pogledu, posebno ukoliko trepavice nisu prirodno blago uvijene...

655044_fpx.tif
 
Meni taj uvijac nista ne deluje...mozda nisam koristila adekvatni :think: Pa neke maskare uspeju da mi uviju trepavice, tj te na krajevima...ali vise se ne proizvode :( Trenutno ne mogu da nadjem maskaru koja je efikasna u tom pogledu.
 
Jeste Mini, oko 1400 dinara, drži ih fino na gore, mada meni je i L'Oreal Double extension carbon black držala ok uvijene trepavice. Ova Pupa zna malo da slepi trepavice ako ne skinem višak boje sa četkice pre nanošenja. Ima baš debelu četkicu. Sa 1 ili 2 sloja daje normalan izgled trepavica, kao i Deborah npr, ali sa 3 je bukvalno efekat veštačkih trepavica.
Jao, ja se još uvek ne usuđujem da koristim figaro za trepavice, plašim se da se ne uštinem :lol: Mada znam da je skroz bezbedan, ali tripujem;)
 
Meni taj uvijac nista ne deluje...mozda nisam koristila adekvatni :think: Pa neke maskare uspeju da mi uviju trepavice, tj te na krajevima...ali vise se ne proizvode :( Trenutno ne mogu da nadjem maskaru koja je efikasna u tom pogledu.

...Potrebno je malo vezbe i strpljenja...;)...Najbolji efekat se postize tako sto se trepavice uvijaju u tri poteza - vrh, sredina i pri samom korenu, odnosno uz kapak...Svaki put potrebno je drzati cvrst stisak najmanje 5 sekundi, a ukoliko je potrebno i duze, ili ceo postupak ponoviti...Efekat je odlican cak i ukoliko se ne koristi maskara nakon uvijanja, sto je idealno za kucne uslove, sport ili plazu...:)





 
Sad cu postaviti mozda malo glupo pitanje...jel se maskara stavlja pre ili posle uvijanja tim chudom??:think:

...Uvek nakon uvijanja, posto u suprotnom moze doci do ostecenja trepavica (lomljenje, cupanje) i neestetske slepljenosti... Potrebno je malo vestine i rutine u rukovanju uvijacem, ali su rezultati daleko bolji od onih koji se mogu postici maskarom...:)
 
Ima u liliju akcija (a mozda i u drugim parfimerijama :think:) 2 maxfactor maskare po ceni jedne.
Tacnije, lash extension effect i 2000 calorie (kao poklon). Cena 1500. :klap:

Ovu lash extension effect nisam koristila, ali pretpostavljam da je dobra jer je cetkica slicna onoj masterpiece, koja je meni stvarno odlicna.
 
Ima u liliju akcija (a mozda i u drugim parfimerijama :think:) 2 maxfactor maskare po ceni jedne.
Tacnije, lash extension effect i 2000 calorie (kao poklon). Cena 1500. :klap:

Ovu lash extension effect nisam koristila, ali pretpostavljam da je dobra jer je cetkica slicna onoj masterpiece, koja je meni stvarno odlicna.

Prvo sto sam kupila od mf sminke je bio sjaj koji je bio tek izasao, a promenio je teksturu i miris nakon samo mesec dana i tako je nastala moja averzija prema mf ali bih svakako probla maskare jer sma u potrazi za onom pravom.

Kakva je masterpiece, odnosno, kako izgleda na ocima???
 
Prvo sto sam kupila od mf sminke je bio sjaj koji je bio tek izasao, a promenio je teksturu i miris nakon samo mesec dana i tako je nastala moja averzija prema mf ali bih svakako probla maskare jer sma u potrazi za onom pravom.

Kakva je masterpiece, odnosno, kako izgleda na ocima???

Znas kako, ja od kako sam pocela da se sminkam koristim mf pudere i maskare, i deborah sminku (odnosno senke). I prezadovoljna sam.
Masterpiece je divna, ne pravi grudvice, ne slepljuje, sve trepuske su odvojene, cetkica je gumena.. godinama sam je koristila.. sa njom se sigurno neces pokajati...
 
Znas kako, ja od kako sam pocela da se sminkam koristim mf pudere i maskare, i deborah sminku (odnosno senke). I prezadovoljna sam.
Masterpiece je divna, ne pravi grudvice, ne slepljuje, sve trepuske su odvojene, cetkica je gumena.. godinama sam je koristila.. sa njom se sigurno neces pokajati...

Hvala :)

Za Deborah potpisujem da je fenomenalna sminka, njihove palete senski i sjajeve za usne posebno preporucujem :heart:

Imacu tvoje pohvale mf-a u vidu kad potrosim maskaru :)
 
Ja imam Bourjois maskararu, za osetljive oci, u beloj tubici
i zadovoljna sam.

Ne znam da li je to ta :think:

Nije bela tubica, crno je pakovanje kao i ostale maskare.
Cetkica je onako nekako spiralna, cas krace cas duze dlacice, ne znam kako da dobro opisem.
Mozda ja ne znam da je stavljam ali uopste mi ne podize trepavice (do sad sam imala uglavnom lorealove) kao stare maskare a i ne cini ih guscim i duzim. Samo ih malo oboji u crno i to je to. Nisam uopste zadovoljna efektom :confused::(.
 
Ja imam Bourjois maskararu, za osetljive oci, u beloj tubici
i zadovoljna sam.

Ne znam da li je to ta :think:

Ja imam jednu crnu Bourjois i prezadovoljna sam, kupila sam je u setu sa krejonom za oci, licno obozavam njihovu sminku, narocito sjajeve za usne (ovde moram da pohvalim 4D sa sljokicama, on je moje blago), mislim da nije do maskare nego do neobicnosti cetkice pa se treba privici na nju...
 
Nije bela tubica, crno je pakovanje kao i ostale maskare.
Cetkica je onako nekako spiralna, cas krace cas duze dlacice, ne znam kako da dobro opisem.
Mozda ja ne znam da je stavljam ali uopste mi ne podize trepavice (do sad sam imala uglavnom lorealove) kao stare maskare a i ne cini ih guscim i duzim. Samo ih malo oboji u crno i to je to. Nisam uopste zadovoljna efektom :confused::(.

Igraj se malo cetkicom na jednom i drugom oku, ja sam jednom imala neobicnu cetkicu ali s ene secam proizvodjaca, u svakom slucaju, radi se o tome da sam isprva mislila da je ta maskara prava glupost dok jednom nisam potrefila caku za nanosenje i bukvalno je potrosila super brzo od odusevljenja kasnije :)
 
Је ли неко пробао маскару марке Maybeline у жутој амбалажи?
Чула сам да је добра, али не бих да је купујем док не чујем још неко мишљење...
 
Је ли неко пробао маскару марке Maybeline у жутој амбалажи?
Чула сам да је добра, али не бих да је купујем док не чујем још неко мишљење...

ja sam probala i zutu i pink, ali zuta mi se vise svidja... :ok:
a i skuplja je bednih 100din. :mrgreen:
 

Back
Top