Maska na Licu

Aleksej_BASO:
JA sam cuo od devojaka, tj. zena, da je najbolja maska za zensko lice da je tp isprska, kada svrsava... :D :D :D .

Naravno ne sme da dodje do oka...

e, i ja sam cula o ovoj maski, al me nekako strah da probam..... (ko zna kako se to skida kad se ukoravi, ako neko zna nek nam kaze savete slobodno.... :lol: )
 
geisha:
e, i ja sam cula o ovoj maski, al me nekako strah da probam..... (ko zna kako se to skida kad se ukoravi, ako neko zna nek nam kaze savete slobodno.... :lol: )
Pa nema sta da ukoravi kad lice sve upije i koza bude vitalnija i zategnutija.
Otpadne gornji sloj epitela i dubinski porciscava bubuljice.
 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:

Da,vise puta...Da sam arogantna,( na prvi pogled) dok me ne upoznaju.
A prijatelji znaju da uvek imam "masku" na licu kada mi je tesko,a to je osmeh...
 
Neverovatno
Sve devojke sa ovog foruma su drugim ljudima "uobražene"...
Da nisu, možda, i zaista takve...?
:roll:
Meni niko nije nikada rekao da se foliram ili da "nosim masku"... nema potrebe.
 
McMillan:
Neverovatno
Sve devojke sa ovog foruma su drugim ljudima "uobražene"...
Da nisu, možda, i zaista takve...?
:roll:
Meni niko nije nikada rekao da se foliram ili da "nosim masku"... nema potrebe.
Bas naprotiv, daleko sam od uobrazene! Problem je u tome sto sam retko nasmejana kad mi nista nije smesno tj. jednostavno imam taj ozbiljan izraz lica koji deluje hladno ... A po meni i ljudi koji se svima keze u lice imaju takodje masku , niko nije stalno dobro raspolozen!!!
 
Kada bi neko hteo da proucava takozvane psiholoske fasade i maske onda bi definitivno srbija tj. njena omladina a posebno u vecernjim satima po kaficima bila definitivno najbolje tlo za tako nesto a posebno bi izdvojio Beograd, prava velika labaratorija za istrazivanja tog tipa. Posebno bi izdvojio gomilu napaljenih devojaka koje su toliko nadmene i nabedjene da covek pomisli da se nasao u jednoj velikooojjjj psihijatrijskoj labaratoriji a da su oko njega nesretni slucajevi.

Stvar je u tome da dodam da su u Srbiji obicno maske negativne i posledica nezadovolustva sobom i zivotom.

Evo citam gore da gomila davojaka pise kako izgledaju ko hladne, arogantne a u stvari nisu takve. Na zalost prvi utisak je prvi utisak a to je onaj vizuelni. Niko ako bas ne mora nece prici hladnoj arogantnoj napaljenoj devojci. Na zalost mi muski u Srbiji to moramo posto nemamo neki veliki izbor. Ako ne zelite da ljudi u vema vide napaljene kucke onda prestanite da se tako ponasate. Ipak sta god ljudi pricali onaj prvi vizuelni kontakt je jedan od najbitnijih. Nasa usta, oci, da kazemo izraz lica salju poruku i govore dosta o nama. Evo ugledajte se na mene ja sam uvek bio idiot u glavi, u 7 ujutru dok su svi smoreni, devojke napaljene ja imam smesak na licu, kad izadjem imam opet smesak na licu dok svi oko mene izigravaju neke pojave.
 
Dina81:
Bas naprotiv, daleko sam od uobrazene! Problem je u tome sto sam retko nasmejana kad mi nista nije smesno tj. jednostavno imam taj ozbiljan izraz lica koji deluje hladno ... A po meni i ljudi koji se svima keze u lice imaju takodje masku , niko nije stalno dobro raspolozen!!!

Problem je sto ste vi stalno ne raspolozene. Mada ja mislim da su vam mediji utuvili u glavu pricama o lepoti Srpkinja da ste nedostizne pa ste ona malo digle noseve.
 
Sad cu da se ponavljam al jbg, nisam ne raspolozena stalno, takve su mi crte lica(ostre) ,oci tj. pogled... stvari koje ne mogu da promenim! Kapiras? Delujem ozbiljnije i hladnije nego sto jesam stvarno, u stvari sam vise blesava ali nije o tome rec. Lepo je kad su ljidi nasmejani, kad zrace, ali ima onih koji ti se smeju u facu a kad okrenes ledja...licemerni ,dvolicni... na takve maske sam mislila
 
Dina81:
Sad cu da se ponavljam al jbg, nisam ne raspolozena stalno, takve su mi crte lica(ostre) ,oci tj. pogled... stvari koje ne mogu da promenim! Kapiras? Delujem ozbiljnije i hladnije nego sto jesam stvarno, u stvari sam vise blesava ali nije o tome rec. Lepo je kad su ljidi nasmejani, kad zrace, ali ima onih koji ti se smeju u facu a kad okrenes ledja...licemerni ,dvolicni... na takve maske sam mislila

Pazi pricaj ti kad hocs ali ja ne pamtim kad sam u beogradu video devojku koja ima vesele i pozitivne crte lica a da je iz Beograda, pozitivnost vidjam jedino na fakultetu i to na devojkama iz unutrasnjosti. Nemoj samo da mi pricas kako sve to nije uobrazenost, i da nije takav utisak ostavljate na prvi pogled a taj utisak je veoma bitan. A malo smeska i pozitivnosti valjda to i nije tako tesko.
 
Dina81:
Sad cu da se ponavljam al jbg, nisam ne raspolozena stalno, takve su mi crte lica(ostre) ,oci tj. pogled... stvari koje ne mogu da promenim! Kapiras? Delujem ozbiljnije i hladnije nego sto jesam stvarno, u stvari sam vise blesava ali nije o tome rec. Lepo je kad su ljidi nasmejani, kad zrace, ali ima onih koji ti se smeju u facu a kad okrenes ledja...licemerni ,dvolicni... na takve maske sam mislila
Ma kakvo ti to lice imas... neke crte levo desne... :lol: Jes to neki oziljci? :lol: Priznaj da plasis tipove po ulici... :lol: Ma daj bre da ne razbijamo glavu vise okaci ti u profil svoju slikicu pa da svi vidimo da si u stvari prijatna... cik ako smes... :razz:
 
geisha:
Da li vas je nekad neko optuzio da nosite "masku na licu", to jest da glumite da ste nesto sto niste i kako ste se osecali u tom trenutku, i kako ste uspeli da dokazete istinu? :shock:
Aha.
U početku me nerviralo i pokušavala sam da dokažem suprotno; ali onda sam ukapirala da je on sam držao masku ispred svojih očiju. Odnosno, on je stalno gledao i tražio u meni nešto što ja nisam, samo nešto što je on želeo da budem. I tada sam govorila - nisam ja to, ali on nije verovao.
Onda kad je konačno ukapirao da je živeo u zabludi, tako me izvređao i valjda zamrzeo što nisam to što je on hteo da ja budem.
 
Vasa arogancija je odraz vaseg psihijatrijskog problema. Ne znam koliko sam puta cuo ili citao da momci sve manje u Beogradu pogotovu prilaze devojkama. Pa kako da ne? Sta je tu cudno? Ajde da mi neko lepo objasni ko normalan moze da pridje osobi koja ima facu tipa "ja sam nedostizna kucka", "zaklacu te ako mi se obratis". Ne znam koliko sam se puta obratio nekoj devojci najnormalnije , kulturno se predstavio i bio otkacen na keca i to onako arogantno i bezobrazno. Mozda vi ne bi ste volele da ste arogantne, napajene i bezobrazne ali vi takve jeste i to je cinjenica. E sada mozete da poradite malo na sebi. Nije tesko prestati biti napaljena kucka treba samo malo da se potrudite.

Nemojte pogresno da me svatite ali eto ja recimo prilazim uvek sa mnogo rezerve, uvek dobro moram da razmislim kad treba da pridjem, jer zaista sebe ne zelim da dovodim u neprjatnu sutuaciju. Naravno da budem odbijem ne smeta mi, ali mi smeta da me neko podjebava, ili prema meni bude arogantan i bezobrazan kad sam to najmanje zasluzio. I verujte mi bio sam u inostranstvu cak i ziveo tamo, i devojke se tamo u opse tako ne ponasaju. Ne znaci to da one ne odbijaju momke kad im se ne dopadaju ali nisu arogantne i ne povredjuju. Mislim razmislite malo, ko normalan voli da ga povredjuju.
 
Petar_Pan:
Ma kakvo ti to lice imas... neke crte levo desne... :lol: Jes to neki oziljci? :lol: Priznaj da plasis tipove po ulici... :lol: Ma daj bre da ne razbijamo glavu vise okaci ti u profil svoju slikicu pa da svi vidimo da si u stvari prijatna... cik ako smes... :razz:
Evo Pero javno obecavam da cu u relativno kratkom periodu postaviti svoju sliku !!! ;-)
 
Pa ne znam kakvim si to devojkama prilazio, meni kad pridje neko ko je, kako si ti opisao sebe normalan, ja ga sigurno necu odbiti na keca i glumiti kucku ili sta vec, ali ako mi se ne dopadne sigurno je da mu necu dati broj telefona ili se upustati u neku dublju pricu... Odbicu ga na fin nacin...
 

Back
Top