maniri i sex

To onaj stari vic: Hteo zeka da povali vidru, netjkala se ona, on je molio, bio fin, na kraju ona da i jutro posle, on kaze neshto kao:"Tidro, dodaj mi odecu." A ona:"Zeko, nisam ja tidra, ja sam vidra." Zeka:"Posle sexa ne persiram!"
Ima svakakvih... neki su fini i pre i posle, a neki su fini dok ne dobiju ono shto zele... Ja se trudim da budem fina uvek koliko god mogu :) pa ako budu bezobrazni, onda nema vishe nishta....
 
Paaaa postoji neka kao veca"finoca"u startu..shto je i nromalno..ali ako je samo "bice ebanja"motivacija za to,znach da tip u startu zna da nema tu neshto ozbiljno da bidne...ko shto neko vetj reche od mudrih zena 4umskih,mushkarci mnogo brrze i nogo pre znaju da li je to to ili ne.
 
Samo što većina "anđelčića" za to nema petlju pa celi život provede razapeta između svod Dr Džekila i Mister Hajda...

Razapetost postoji i ovako i onako, priznao ili ne priznao, od sebe ne mozes da pobegnesh. A okolina bash i ne mora da bude obavestena ko se i koliko razapinje. Meni je, recimo, najjavnije priznanje ovo shto pishem na forumu, a delimichno je i moj neki partner upucen ... ostali nemaju pojma.
 
MYOB:
Da li menjate ponasanje kada hocete da kresnete neku zenu? Da li vodite racuna o tome uvek ili samo dok osvajate?

I zene menjaju ponashanje kad nanishane nekog mushkarca. Pa ja sebe cesto uhvatim kako menjam i boju glasa i prichu i manire dok se uvlachim nekome pod kozu .. i posle razmishljam o tome i nekako sam zakljucila da to ne radim svesno nego se prosto chitav mehanizam u organizmu prilagodjava novonastaloj situaciji. I onda, znajuci sebe, ne mogu da ne razmishljam koliko se tek on preobrazio i zato sa velikom rezervom uzimam sve sto mushkarac kaze ili uradi u toku osvajanja.
 
evo teta veseline na evroviziji

Sestre%2051.jpg
 
Dzentlmen od pocetka do kraja. Ne podrzavam to da muskarac sve dok ne osvoji zenu , glumi dzentlmena.
I da muskarac ne zeli seks, vec je samo u drustvu neke dame, treba da bude dzentlmen.
(koliko sam samo puta napisao dzentlmen)
 

Back
Top