Mandić obećava: Nestaće granica sa Srbijom i Srpskom

Hoćemo da djeca iz Crne Gore idu u Srbiju da se tamo školuju i da tamo ostaju ako to žele", naglasio je Mandić

Fali

Isto tako zelimo da dijeca iz Srbije i RS dslobodno dolaze i kupuju zemlju i naseljavaju se ovde u Crnoj Gori jer je to i njihova zemlja
Jer sve mi se cini da treba uvesti Srba sa strane da bi Crna Gora opet postala srpska.

Crna Gora nikad nije bila srpska drzava, da bi bila...opet.
 
Mene su ovde jos davno proglasili sovinistom zato sto sam javno rekao da je jedini narod koji mrzim crnogorski.
I dalej ostajem pri tome, a ovakvi crnogorci sa foruma me svakim danom samo podsecaju koliko sam u pravu.
Zivi i zdravi vi meni bili, samo sto dalje od Srbije.
Idite u Hrvatsku, i tamo imaju sveucilista, i tamo imaju lepih radnih mesta, i tamo pokusajte graditi crnogorske crkve.
Primajte siptare kao turiste, uzivajte u njihovoj veri i higijeni, i zajednickom biznisu..Mesajte se sa njima koliko vam volja.
SAMO dalje od Srbije.
 
Mene su ovde jos davno proglasili sovinistom zato sto sam javno rekao da je jedini narod koji mrzim crnogorski.
I dalej ostajem pri tome, a ovakvi crnogorci sa foruma me svakim danom samo podsecaju koliko sam u pravu.
Zivi i zdravi vi meni bili, samo sto dalje od Srbije.
Idite u Hrvatsku, i tamo imaju sveucilista, i tamo imaju lepih radnih mesta, i tamo pokusajte graditi crnogorske crkve.
Primajte siptare kao turiste, uzivajte u njihovoj veri i higijeni, i zajednickom biznisu..Mesajte se sa njima koliko vam volja.
SAMO dalje od Srbije.

Ja sam normalna osoba i ne mrzim nikoga na osnovu nacionalne osnove
 
Naravno..sve si u pravu.I bas zbog toga, sto vam ja zelim dobro, i treba da idete sto vise u Hrvatsku.I treba da sto vise saradjujete sa siptarima(biznis je biznis, pa makar sa organima, bitno da se ne radi)
Ja sam veoma sretan sto mi NIKADA necemo u EU.
Sto cemo mi tamo ako je to cilj i prirodni put VAS crnogoraca, hrvata, siptara?
Srbija kada bi se resila te crnogorske gamadi, koja je zasela po foteljama, tih Hrvata koji cine najveci finansijski centar korupcije u Srbiji, mi bi se lako izborili sa bilo kakvom krizom.
Kada bi novce ulagali u Šumadiju, a ne u plate crnogoraca na privremenom radu ovde, i ne u pljačku državne imovine preko raznih hrvatskih lobija, VI a i Hrvati bi za 5 godina nama gledali u ledja.
Bez unije, bez viza.......
Ja vam od sveg srca želim sretan put, i nemojte se više nikad vraćati.

E, zayebi malo za to, te naše što su otišli tamo ćete teško maći, da ne kažem da je to nemoguće :hahaha:
 
Ja nisam sovinista.Da jesam s tobom takvim ne bih ni razgovarao.
Doduše ti to ni ne zaslužuješ.
Ja nikada nisam rekao da mrzim siptare, hrvate, slovence, nemce....
Ja jedino mrzim u uvek sam mrzeo CRNOGORCE.
To nije sovinizam, to je realan pogled na jednu skupinu ne-ljudi, koji sebe zovu crnogorcima.
Se.em vam se u vaše čojstvo i junaštvo.

Ako nijesi šovinista, onda s tobom nešto nije u redu. Nije to realan pogled, to nema veze s mozgom. Znaš đe možeš da se se.reš, da ti ja ne govorim
 
Ajde malo da odmorite 15 minuta, pa puštam dalje ...

Kosta, ipak to može i bez prevelike mržnje ...

Za mene licno MRŽNjA ne poznaje gradaciju tipa mala, velika, prevelika.Istinito je da ona postoji, ali je takodje veoma istinito da za to kod mene postoji DEBEO razlog.
I ja lično nemam nikakvih nedoumica, a ni problema oko toga.

Ljudi mrze Partizanovce, Zvezdaše, mrze političare, mrze razne slojeve ljudi...
Po nekim tumačenjima Jevreju nisu ni bili narod, dok ih progon nije nacionalno homogenizovao.
Pre toga su bili ustvari kasta bankara, kamatara, zelenaša.
Tako da antisemitizam možda vuče korene iz nečega sasvim drugog.
Tako da..ako postoje ljudi koji bez problema mogu da mrze Zvezdaše ili Partizanovce(kojih ima više nego pripadnika crnogorskog naroda), zašto bi onda moja mržnja predstavljala problem?
 
andrija-mandic-pred.gif


АНДРИЈА РУЛЛ!
 

Back
Top