Mandatar Vučević poslaniku Jovanoviću: Da danas imamo izlaz na more lakše bi se borili za Kosovo, vi ste predali Crnu Goru

pa ti parkira amerika nosac aviona i udari pomorsku blokadu....pfff more je precenjeno....
Ono sto je mogao Klinton je postalo neizvodljivo odmah posle Libije - kad je došao red na Siriju ustanovilo se da se ne može.

Isto kao i one pretnje Persijskoj Carevini i Dinastiji Kim - sekla kosa pa se istupila.
 
verovatno bi taj izlaz na more, prodali Kinezima...nesto slicno, kao rudnik Boru
Ma gde je prodata, ne treba usvajati basne za one nadrogirane progresivnim idejama.
Borski rudnik je i dalje pod srpskom jurisdikcijom, ostalo je sve stvar procene - razlika je jasna: Vlasništvo nad lukom nikome ne daje prava da državi koja nad tom lukom ima suverenitet određuje “šta može” a šta “ne može”.

Usvajanje narativa ove ili one interesne grupe koja se bori za vlast je jedno, geopolitički položaj zemlje drugo.
 
Borski rudnik je i dalje pod srpskom jurisdikcijom, ostalo je sve stvar procene - razlika je jasna: Vlasništvo nad lukom nikome ne daje prava da državi koja nad njom ima suverenitet određuje “šta može” a šta “ne može”.

Usvajanje narativa ove ili one interesne grupe koja se bori za vlast je jedno, geopolitički položaj zemlje drugo.
ima li podatak za kolicinu zlata, iskopanu u bilo kojoj godini...mislim na Srbiju
 
ima li podatak za kolicinu zlata, iskopanu u bilo kojoj godini...mislim na Srbiju
Nije bitno za raspravu baš uopšte: kakve veze ima pomenuto sa tim da Crna Gora učestvuje u blokadi Srbije?

Koliko tona zlata bi ti pomoglo u ratu ako nemaš avione koje je CG sprečila da dođu u Srbiju? Eto to je ovde jedino pitanje.
 
Nije bitno za raspravu baš uopšte: kakve veze ima pomenuto sa tim da Crna Gora učestvuje u blokadi Srbije?

Koliko tona zlata bi ti pomoglo u ratu ako nemaš avione koje je CG sprečila da dođu u Srbiju? Eto to je ovde jedino pitanje.
preventiva, sve se radi preventivno...naravno, nije to tema
 
Ne razumem. Ovo nije tvoj argument jer odlično znam koji je tvoj pogled na Srbiju, međutim Druga Srbija plasira stavove poželjne njenim sponzorima…
ja sam ti arbajt, nema kod mene lake love...koliko radim, toliko i zaradim...sam sebi poslodavac...sam sebi, ne ispunjavam radnicka prava...cesto bolestan, moram da radim...takav mi je posao
 
ima li podatak za kolicinu zlata, iskopanu u bilo kojoj godini...mislim na Srbiju
Ne razumem. Ovo nije tvoj argument jer odlično znam koji je tvoj pogled na Srbiju, međutim Druga Srbija plasira stavove poželjne njenim sponzorima…
Druga Srbija, tj njeni sponzori veoma rado poistovećuju Vučića i njegov SNS sa srpskom državom, da bi ljudi lakše progutali planove Šolakovih gazdi. AV će biti i proći, a fundamentalni problem ostaje.
 
ja sam ti arbajt, nema kod mene lake love...koliko radim, toliko i zaradim...sam sebi poslodavac...sam sebi, ne ispunjavam radnicka prava...cesto bolestan, moram da radim...takav mi je posao
Nisam mislio na to - jasno mi je kakva je situacija, samo konstatujem da su “reformisti” reformisali Srbiju da nema pas za šta da je uhvati i da su njeno fizičko opkoljavanje slavili kao svoj veliki uspeh.

U zamenu za to su dobili Đukaja koji je Tadiću posle 24/7 bukvalno urinirao po glavi i pljuvao Srbiju koliko god je mogao…
 
Nisam mislio na to - jasno mi je kakva je situacija, samo konstatujem da su “reformisti” reformisali Srbiju da nema pas za šta da je uhvati i da su njeno fizičko opkoljavanje slavili kao svoj veliki uspeh.

U zamenu za to su dobili Đukaja koji je Tadiću posle 24/7 bukvalno urinirao po glavi i pljuvao Srbiju koliko god je mogao…
svi su slicni, jedna udbaska ekipa, pod kontrolom antisrpskih centara
 
Teško bilo platiti CG da ostane u YU.
Teško bilo platiti Dumu da ne prizna Cro i BiH.
Teško bilo platiti šip- da se ne bune .
--------------------------------------------------------------
Zbog cicija mi ovako danas živimo.
Питање је шта је био чији циљ и интерес...
 
A danas se piše u novinama da će Srbija sprečiti ( vojno) bilo kakav pogrom ako bi se desio na Kosovu.
A pritom sled logike je da pogroma neće biti , jer su Srbe sa Kosova isterani najviše u zadnjih 10tak godina.
Pa potom da je Srbija za mir, tj neće koristiti vojsku , što bi rekli u prevodu neće osvajati Kosovo.
Pa potom od Evrope - Srbija ne odustaje a u prevodu to znači prihvatanje nekih sporazuma.
Ništa od E-A inegracija.
Stoga po narodnoj lud-zbunjenoga.
 

Back
Top