mama na posao, malena u plac

gane011:
mammy:
gane, sad ides u krajnost, naravno da nam djeca nisu dosadna, ali, citav dan, hej, citav dan, 24 sata, sedam dana u sedmici, i tako godinama....kao sto rece WW sto muskarci ne prestanu raditi pa da budu s' djecom?
I sto malo ne razmislis o ideji, prije nego sto krenes kontranapad sa "jesu li vam djeca dosadna?"
A jesu li vama dosadna?

A sto se sad vi ljutite na mene? To ovde radi samo WW i to redovno kada sam u pravu :shock: :lol: :lol: :lol:

Sto se tice ideje o tome da muskarci ne rade mislim da ih ima dosta koji bi vrlo rado trampili svoj nacin zivota (citaj - jurcanje da bi obezbedili egzistenciju porodici) za malo mira i vremena provedenog pored svoje dece...

Pozdrav.

Ma, ne ljutim se ja na vas...mada to "jurcanje da bi obezbedili egzistenciju" nije jedini razlog...ma, znate vi na sta ja mislim....mozemo i mi zene da jurcamo da bi obezbedili egzistenciju....he he.... :wink: :wink:
Pozdrav i Vama
 
Ovaj moj obozava malenu i menja pelene kao veliki i hrani je, seta ali i vreba svaku priliku da uhvati crtu. Krene nesto da mrmlja "Idem ja..." (kraj recenice obicno je totalno nerazumljiv) i dok se ja snadjem - sledece sto se cuje su vrata. Da ne gresim dusu, stvarno mi pomaze ali da bude godinu dana stalno u kuci...nema sanse.
 
gane011:
WithdrawnWater:
8) "Kad sam u pravu?" - hocete reci da ima i onih puta kad niste u pravu?! :shock: HAHAHAHAHAHAHAHAH! Dobra fora! Pa gde ja da se ljutim na Vas, taman posla, pa vi ste mi najverniji sledbenik mojih ideja!!!! :lol: :lol: :lol:

Naravno da ima, jer kad god vi niste u pravu ja kao SLEDBENIK VASIH IDEJA odmah se nadjem u cudu i automatski pogresim... :shock:

Pozdrav,
Gane verni WithdrawnWater-eista

Uuh, eto nezgode - znaci moracu da budem sto manje u ne-pravu, da Vas ne dezavuisem!!!! :lol:
 
mama modesty:
Pre desetak dana sam se vratila sa porodiljskog na posao i svako jutro ista prica - moja Masa (11 meseci) se probudi bas kad treba da krenem na posao i nece ni kod tate, ni kod bake, nego bas kod mene. I kad je nekako uspem odlepiti od sebe, pocinje da place najstrasnije. Place ona a ja...da vam ne pricam kako se osecam. Sad je jos pocela cesto da se budi nocu, trazi da je uzmem u narucje. Uff i uffff i uffffffff! Svaki savet je dobrodosao!

Mislim da je vrlo bitno da roditelj u takvim situacijama ne bezi ( kao, odvuces joj paznju na nesto, a onda "smugnes" ). Treba joj strpljivo objasniti gde mama/tata ide i da ce se vratiti. S detetom se treba tako oprastati, pri svakom odlasku.
Imala sam isti problem, ali ovakvim ponasanjem, vec kroz par dana sam primetila promene. Svaki dan je sve krace plakala. Vec posle nedelju-dve, sa osmehom i mahanjem me ispracala na vrata.
 
sirenica:
mama modesty:
Pre desetak dana sam se vratila sa porodiljskog na posao i svako jutro ista prica - moja Masa (11 meseci) se probudi bas kad treba da krenem na posao i nece ni kod tate, ni kod bake, nego bas kod mene. I kad je nekako uspem odlepiti od sebe, pocinje da place najstrasnije. Place ona a ja...da vam ne pricam kako se osecam. Sad je jos pocela cesto da se budi nocu, trazi da je uzmem u narucje. Uff i uffff i uffffffff! Svaki savet je dobrodosao!

Mislim da je vrlo bitno da roditelj u takvim situacijama ne bezi ( kao, odvuces joj paznju na nesto, a onda "smugnes" ). Treba joj strpljivo objasniti gde mama/tata ide i da ce se vratiti. S detetom se treba tako oprastati, pri svakom odlasku.
Imala sam isti problem, ali ovakvim ponasanjem, vec kroz par dana sam primetila promene. Svaki dan je sve krace plakala. Vec posle nedelju-dve, sa osmehom i mahanjem me ispracala na vrata.

Jos ako detetu od 11 meseci usput objasnis da ti i plata nije losa... osmeh i razumevanje ce doci istog momenta...
 
gane011:
sirenica:
mama modesty:
Pre desetak dana sam se vratila sa porodiljskog na posao i svako jutro ista prica - moja Masa (11 meseci) se probudi bas kad treba da krenem na posao i nece ni kod tate, ni kod bake, nego bas kod mene. I kad je nekako uspem odlepiti od sebe, pocinje da place najstrasnije. Place ona a ja...da vam ne pricam kako se osecam. Sad je jos pocela cesto da se budi nocu, trazi da je uzmem u narucje. Uff i uffff i uffffffff! Svaki savet je dobrodosao!

Mislim da je vrlo bitno da roditelj u takvim situacijama ne bezi ( kao, odvuces joj paznju na nesto, a onda "smugnes" ). Treba joj strpljivo objasniti gde mama/tata ide i da ce se vratiti. S detetom se treba tako oprastati, pri svakom odlasku.
Imala sam isti problem, ali ovakvim ponasanjem, vec kroz par dana sam primetila promene. Svaki dan je sve krace plakala. Vec posle nedelju-dve, sa osmehom i mahanjem me ispracala na vrata.

Jos ako detetu od 11 meseci usput objasnis da ti i plata nije losa... osmeh i razumevanje ce doci istog momenta...

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top