Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Ja to nisam pomislio ni trenutka jer dete u pelenema ne moze da se zagubi i ode daleko,a to vidis cela murija i javnost ne kapira
Da, ali policija ocigledno jeste, kao i sto sam napisao ako je otmica ili nesto slicno u pitanju, ovo sto rade je cisto gubljenje vremena, jer je i kisa dva dana padala i unistila bukvalno sve tragove ....previse slucajnosti, kisa padala, zabaceno mesto, ona otisla sama sa decom bez oca, dete je pre toga slikano u odeci u kojoj je poslednji put bila ....
 
Ако је дете продато вероватно је одмах пребачено у Бугарску, Румунију па тек онда пријављен нестанак, нема смисла да је купац/усвојитељ из Србије. Након што се подигне јавност нема смисла дете држати овде.
 
Ceo ovaj teren oko kuće i sama kuća pa to izgleda jezivo stvarno kao posle katastrofalnog zemljotresa... a ispod toga deponija, a ispod deponije i smeća je šiblje gde ni vrabac ne može da prođe, a ispod svega toga gomila šahtova, rupa, kanala, kanla od više kilometara... Bože me sačuvaj, kao scena za najodvratnije horor filmove. I tu dovedeš decu da se igraju!
 
Ако је дете продато вероватно је одмах пребачено у Бугарску, Румунију па тек онда пријављен нестанак, нема смисла да је купац/усвојитељ из Србије. Након што се подигне јавност нема смисла дете држати овде.
Nestanak je navodno prijavljen posle sat vremena, za to vreme je moglo da se ode preko, jer je granica na nekih 40 km.
 
Znaci ovako,uzecemo dete i prodati ga ,neces ga vise videti,ali ako kazes nekom ubicemo ga i oni cute?daj molim te ne mogu da se smejem vise ozbiljno je
da tako, više nego realan scenario...a možeš samo da se smeješ sebi jer nisi shvatio koleginu poruku o uceni, a potrčao si da ga zaebavaš...teška si ispala
 
То са Босном је апсолутно небитно, да се покаже да се нешто ради. Од катакомби цара Трајана до Сиријаца, чим се Оскар не оглашава јасно да не знају ништа.

Ko da pokaže: policija FBiH kako policija Srbije nešto radi?

Ne lupetaj
 
Pretpostavljam da je forenzika dobro ispitala automobil... Mislim da (ako nema sigurnih svedoka za to) ona nije dosla sa devojcicom tu, vec samo sa sinom...Ko zna gde i kako se otarasila tela cerke, mozda i prethodnu noc ili rano ujuru i na nekom potpuno drugom mestu, a ovde dosla samo sa sinom da potpuno zavara trag i bude sigurna da ne mogu nista naci.,..Posto je tako sigurna i danlje se ne predaje i ne priznaje...Da traze makar blizu tela, ona bi mozda popustila i priznala, ovako nece... Na mestu inspektora trazio bih dete na terenu koji ona dobro poznaje, ako se recimo cesto selila pre udaje u okolini tih bivsih mesta stanovanja...Mislim da su to uglavnom sela bila u pitanju...Dakle u okolinama njenog ranijeg boravka gde dobro zna da ima jama, rupa itd... A to moze biti i reka...Mada je za reku manje verovatno, jer reka uvek moze da izbaci telo...Ovde se radi o nekom mestu koje joj daje veliku sigurnost, a koje uopste nije u tom selu u kome traze....
 
Na drustvenim mrezama nema puno njenih slika, tako barem kazu ali je zato majka odlucila na brzinu da slika cerku pre nego sto je nestala u potpuno istoj garderobi!
Sve to bilo koji advokat moze da uzme kao slucajnost. Kada je slikano dete, dal ima jos slika od male u telefonu. Ja slikam moju malu svaki dan ne postavljam slike nigde, ne daj boze da nestane ima dosta slika.

Majka jeste sumnjiva al ovo je neposredni dokaz, ne ukazuje na zlocin. Pogotovo sto svako ima smart mobilni telefon.
 
Pretpostavljam da je forenzika dobro ispitala automobil... Mislim da (ako nema sigurnih svedoka za to) ona nije dosla sa devojcicom tu, vec samo sa sinom...Ko zna gde i kako se otarasila tela cerke, mozda i prethodnu noc ili rano ujuru i na nekom potpuno drugom mestu, a ovde dosla samo sa sinom da potpuno zavara trag i bude sigurna da ne mogu nista naci.,..Posto je tako sigurna i danlje se ne predaje i ne priznaje...Da traze makar blizu tela, ona bi mozda popustila i priznala, ovako nece... Na mestu inspektora trazio bih dete na terenu koji ona dobro poznaje, ako se recimo cesto selila pre udaje u okolini tih bivsih mesta stanovanja...Mislim da su to uglavnom sela bila u pitanju...Dakle u okolinama njenog ranijeg boravka gde dobro zna da ima jama, rupa itd... A to moze biti i reka...Mada je za reku manje verovatno, jer reka uvek moze da izbaci telo...Ovde se radi o nekom mestu koje joj daje veliku sigurnost, a koje uopste nije u tom selu u kome traze....
Verujem da su krim.tehničari iliti forenzičari uradili dobar posao.
 

Back
Top