Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    21
Читам портале
Ако јесте добро треба све снаге усмерити да се што пре пронађе јер нисам сигуран колико дуго дете непуних 2 године може да не дехидрира и сл
Већина које знам прате портале надајући се проналаску детета

Шта су телефабиси из восне желели да постигну, пажњу, паре дигну, ..

Ебт људи на мрежама су постали хорор ликови
 
Читам портале
Ако јесте добро треба све снаге усмерити да се што пре пронађе јер нисам сигуран колико дуго дете непуних 2 године може да не дехидрира и сл
Већина које знам прате портале надајући се проналаску детета

Шта су телефабиси из восне желели да постигну, пажњу, паре дигну, ..

Ебт људи на мрежама су постали хорор ликови
Ja sam se posebno naježio kada sam pročitao da su ovi iz Bosne zapravo migranti - Sirijci. Jezivo. Da li ima migranata u tom reonu gdje je djevojčica nestala?
 
I sami panduri su rekli da ona nije na tih 10km2, sad treba da se vidi da li je taj tunel koriscen u vezi njenog nestanka i kako?

Vidiš koliko je besmislena "ponuda HGS" .. nije dete od dve godine koza pa da pređe pola planisnkog masiva za par sati

Nemoguće da oni nemaju predstavu o tome, pa sama pobuda onako deluje propagandistički, hvatanje +poena ili...?
 
Evo lik kaže da policija ne gleda TV i da policiji ta poruka baš i ne znači ništa, naprotiv da im smeta

Ima logike

Ako stignu poruke, neki otmičar dobije upozorenje da je otkriven
...pa sad ne zna kako covek da se postavi, najbolje da alert bude u krugu od 50-80km u pocetku pa kasnije da se prosiruje, tako rade u inostranstvu.
 
Meni se sin rodio 2014-te, i te zime krenem na skijanje na Jahorinu sa njim koji je još bio beba, i na granici kod Loznice shvatimo da smo zaboravili njegov pasoš.

Carinski policajac nije pravio problem kad smo rekli da smo zaboravili pasoš, pustio nas da prođemo.

To ti govori koliko su granice šuplje.
Na toj granici ni ti nisi morao da ides sa pasosem.
Pitanje je dal bi i licnu kartu pogledali.
Obicno saobracajnu zavedu i to je to.
Isto kao sa CG.
 
Evo zasto ti kazem.Bio sam u autobusu sa 50 putnika.Isli u obilazak manastira.Momak zaboravio lk.Parkiraj.Zovi nekoga da posalje faksom kopiju lk.Onda nas pustili.Prije 20 godina.
Prije 15.godina mami mi istekla lk.Nije bilo sanse da nas pusti u Srbiju.
Drugacije je kad ides busom.
Bilo gde kad ides busom je drugacije svakako.
Bus stoji sa strane i gnjave ih a mi prolazimo.

Na prelazima sa RS i CG ovako privatno samo saobracajnu uzmu uglavnom.

Ali svakako nisu tema te granice jer porediti granicu sa RS i Bugarskom prosto nije uporedivo.

A i desio se beg onog lika sto je zgazio dve devojke u Sarajevu,presao granicu lagano i uhvacen za dan.
Tako da, sve je relativno.
 
Vidiš koliko je besmislena "ponuda HGS" .. nije dete od dve godine koza pa da pređe pola planisnkog masiva za par sati

Nemoguće da oni nemaju predstavu o tome, pa sama pobuda onako deluje propagandistički, hvatanje +poena ili...?
Sve se tu zna,vec razvlace medije da ovi nas bombarduju a pozadina je ko zna šta.Necemo nikada saznati.
 
Ja sam se posebno naježio kada sam pročitao da su ovi iz Bosne zapravo migranti - Sirijci. Jezivo. Da li ima migranata u tom reonu gdje je djevojčica nestala?
Ко год да су и одакле треба хапсити.
Неке ситуације нису за неумесне коментаре и сл.
Људи су озбиљно заинтересовани и забринути за дете као да је њихово и надају се да се што пре пронађе здраво.
 

Back
Top