Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
koji je vremenski period protekao od kad je majka ostavila dete samo, 30 sekundi, 2, 5 minuta.. i kako nije cula npr skripu guma ili necije korake, otvaranje kapije..
a obijaju kuce, a niko nije video ili cuo je verovatno zbog toga sto su ili na poslu ili se ne poznaju komsije..
Da smo svi tako pametni ne bi se ove hronike ni desavale ili bi nas bar zaposlili ko vidovite zorke
 
Poslednja izmena:
Ako je samo otišlo, dete nije moglo mnogo daleko da odmakne. Pošto mala deca mnogo spavaju, ne bi trebalo da se oslanjaju na to da su prečešljali neki deo terena prolazeći i dozivajući, već bi trebalo da obrate pažnju na mesta gde se dete moglo zavući radi spavanja. Naravno, pod pretpostavkom da se dete izgubilo, a da mu se nije nesio neki nesrećni slučaj ili otmica.
 
Zasto se nadam da roditelji nisu umjesani?
Ja sa prosjecnom inteligencijom znam da ne mozes da se izvuces ni sa natprosjecnom inteligencijom.Ne mozes proci poligraf,inteligentne istrazitelje,sam se sa sobom i svojom savjesti izboriti.Moras da puknes u jednom momentu.
pa možda se već nešto zna.. policija ne daje informacije dok se sve ne reši
 
Ako je samo otišlo, dete nije moglo mnogo daleko da odmakne. Pošto mala deca mnogo spavaju, ne bi trebalo da se oslanjaju na to da su prečešljali neki deo terena prolazeći i dozivajući, već bi trebalo da obrate pažnju na mesta gde se dete moglo zavući radi spavanja. Naravno, pod pretpostavkom da se dete izgubilo, a da mu se nije nesio neki nesrećni slučaj ili otmica.
nadam se da to nije slučaj tj više bih voleo da je otmica
 

Back
Top