Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Naša policija reši neki slučaj samo ako se sapletu o telo i padnu.
Kad hoce da rijese slucaj rijese ga a kad ih boli rac boli ih rac, BIA je najbolja policija na teritoriji Balkana da se ne lazemo, istina bilo je kompromitacije u zadnjih par godina ali i dalje mislim da imaju najbolji kadar i tehniku
 
Da mi je samo da vidim kako će reagovati svi oni koji su još i branili roditelje kad sam ja u početku još sumnjao na roditelje i nelogičnost da dete tek tako nestane.
Pa jok nego cemo da ih obesimo bez dokaza,normalno da se sumnja na njih ili otmicu samo sto su oni tu a otmicari u pokretu koje treba goniti kao prioritet
 
Pa jok nego cemo da ih obesimo bez dokaza,normalno da se sumnja na njih ili otmicu samo sto su oni tu a otmicari u pokretu koje treba goniti kao prioritet
Ne kaze niko da ih treba objesiti bez dokaza. Ali ko je makar i jednu emisiju odgledao o nestalim osobama, uvijek pada sumnja na najblize (bilo da se radi o odnosu muz-zena, roditelj-dijete). Majka je sumnjiva i zbog odbijanja poligrafa. Ne moze dijete tek tako da ispari sa lica zemlje.
 
Ne kaze niko da ih treba objesiti bez dokaza. Ali ko je makar i jednu emisiju odgledao o nestalim osobama, uvijek pada sumnja na najblize (bilo da se radi o odnosu muz-zena, roditelj-dijete). Majka je sumnjiva i zbog odbijanja poligrafa. Ne moze dijete tek tako da ispari sa lica zemlje.
Moze ako je neko cekao u kolima da ostane sama kao i milioni dece sto tako ispare
 
Ne kaze niko da ih treba objesiti bez dokaza. Ali ko je makar i jednu emisiju odgledao o nestalim osobama, uvijek pada sumnja na najblize (bilo da se radi o odnosu muz-zena, roditelj-dijete). Majka je sumnjiva i zbog odbijanja poligrafa. Ne moze dijete tek tako da ispari sa lica zemlje.
cula sam da je Toma Fila rekao da je majka pala na poligrafu...
 
Moze ako je neko cekao u kolima da ostane sama kao i milioni dece sto tako ispare
Slazem se Djordje, vjerovatno se i to gleda da li je dijete praceno i tipovano. Valjda bi kamere negdje uhvatile sumnjivo auto? Da li je taj teren (ne)pristupacan za automobil? Hiljadu je pitanja.Takodje treba pretraziti sve te jame i spilje oko te kuce, da li u blizini ima i neka rijeka?
 
Pored moje kuce prodje na hiljade sumnjivih automobila dnevno,ima i dvogled moze da bude i dalje ne u blizini,kao sto rekoh obijaju kuce pp bela dana niko nista nije cuo i video
koji je vremenski period protekao od kad je majka ostavila dete samo, 30 sekundi, 2, 5 minuta.. i kako nije cula npr skripu guma ili necije korake, otvaranje kapije..
a obijaju kuce, a niko nije video ili cuo je verovatno zbog toga sto su ili na poslu ili se ne poznaju komsije..
 
koji je vremenski period protekao od kad je majka ostavila dete samo, 30 sekundi, 2, 5 minuta.. i kako nije cula npr skripu guma ili necije korake, otvaranje kapije..
a obijaju kuce, a niko nije video ili cuo je verovatno zbog toga sto su ili na poslu ili se ne poznaju komsije..
I u 2 brzinu moze da se krene a da auto ne zaskripi, tj. gume.
 
I u 2 brzinu moze da se krene a da auto ne zaskripi, tj. gume.
Зашто фокус на ауту
Зато што је у том тренутку пролазио улицом
Надајмо се да полиција неће потврдити могуће сумње
Да је дете живо и здраво
 
Зашто фокус на ауту
Зато што је у том тренутку пролазио улицом
Надајмо се да полиција неће потврдити могуће сумње
Да је дете живо и здраво
I tu je puno kontroverzi oko tog auta, neki kazu komsijin auto i da je komsija bio pod dejstvom alkohola i da je zato brzo vozio , drugi kazu da je auto sa KG tablicama..... ne zna se ko vise laze.
 
Mislim da se malo govori o prevoznom sredstvu kojim je majka dosla sa decom tu. Malo se govori u javnosti, a ne u istrazi, siguran sam...Pitanje je uopste da li je tu dosla sa dvoje ili sa jednim detetom...Ako jeste sa dvoje dece dosla tu i to je nedvosmisleno utvrdjeno, onda tu negde mora biti i telo...Ako nije, naravno da postoji mogucnost da je nakon zlocina, ona sa jednim detetom otisla do te "vikendice" i tu iscenirala nestanak drugog deteta...
 
I tu je puno kontroverzi oko tog auta, neki kazu komsijin auto i da je komsija bio pod dejstvom alkohola i da je zato brzo vozio , drugi kazu da je auto sa KG tablicama..... ne zna se ko vise laze.
Не пратим љуби те брат
Смучило се
Надам се и сву веру да је дете добро
Толико дезинформација смучило се
 
Kao neko ko je tokom svoje policijske karijere imao iskustva sa otmicama, Novaković kaže:

- Iskreno, ovo mi ne liči na klasičnu otmicu, jer je mala šansa da u takvom mestu dete neko otme tek tako. Može da ukazuje na to da je, ukoliko je reč o otmici, otmičar bio u kontaktu sa nekim od najbližih, da je sve bilo dogovoreno, ali to je samo pretpostavka - navodi naš sagovornik i dodaje da je ceo ovaj događaj pun misterije, koju, kao što vidimo, nije lako rešiti.
 
Kao neko ko je tokom svoje policijske karijere imao iskustva sa otmicama, Novaković kaže:

- Iskreno, ovo mi ne liči na klasičnu otmicu, jer je mala šansa da u takvom mestu dete neko otme tek tako. Može da ukazuje na to da je, ukoliko je reč o otmici, otmičar bio u kontaktu sa nekim od najbližih, da je sve bilo dogovoreno, ali to je samo pretpostavka - navodi naš sagovornik i dodaje da je ceo ovaj događaj pun misterije, koju, kao što vidimo, nije lako rešiti.
Moguca dogovorena otmica ili nesrecan slucaj iz nehata.
 
Satelitski snimci u momentu nestanka deteta.
Zasto se ne upotrebljavaju satelitski snimci za takve slucajeve, nego se pomocu njih vrsi samo spijuniranje drugih zemalja i vojske?
Сателитски снимци су ту бескорисни. Шпијунирати војску је једно, а тражити људе нешто сасвим друго. Не постоји покривеност комплетне планете осим на филму, сателит се пажљиво припрема за оно шта ће снимати. Село у Бору је ниско на листи приоритета сложићеш се, морао би унапред да знаш да ће се нешто догодити па да поглед усмериш на тај простор а и тад нећеш добити ништа од тог јер и на најбољим снимцима сателита са највећом резолуцијом човек је на њима величине пар пиксела, недовољно за идентификацију.
 

Back
Top