Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Da se podsetimo, pretpostavka nevinosti je pravo svakoga da se smatra nevinim sve dok njegovu krivicu pravosnažno ne utvrdi sud. Stoga, ako je neko uhapšen, ili optužen da je učinio neko krivično delo, Zakonik o krivičnom postupku nalaže da niko, ni novinari, ni predstavnici vlasti, ni obični građani ne smeju da govore da je neko kriv dok tu krivicu ne utvrdi sud, pravosnažno.
 
Da se podsetimo, pretpostavka nevinosti je pravo svakoga da se smatra nevinim sve dok njegovu krivicu pravosnažno ne utvrdi sud. Stoga, ako je neko uhapšen, ili optužen da je učinio neko krivično delo, Zakonik o krivičnom postupku nalaže da niko, ni novinari, ni predstavnici vlasti, ni obični građani ne smeju da govore da je neko kriv dok tu krivicu ne utvrdi sud, pravosnažno.
To ocigledno nije vazilo u slucaju Zorana Marjanovica jer su ga upravo ti novinari lesinari razapeli.
 
Da mi je samo da vidim kako će reagovati svi oni koji su još i branili roditelje kad sam ja u početku još sumnjao na roditelje i nelogičnost da dete tek tako nestane.
U ovakvim situacijama su roditelji apsolutno krivi za sve. Ne ostavljaš veš mašinu da radi bez nadzora a ti pustiš dete u onaj svinjac od dvorišta da se "igra" samo.
 
Јасно је
Надајмо се да није то
Који интерес су имали
ебт хорор
pa pazi, može biti nesrećan slučaj, ona se uspaničila...znaš ono, tvorza, oduzimanje drugog deteta zbog zanemarivanja, a ona trudna...zvala muža, on doleteo, ispalo kao da traže dete, a u stvari možda su sve prikrili i režirali da se izvuku
 
pa pazi, može biti nesrećan slučaj, ona se uspaničila...znaš ono, tvorza, oduzimanje drugog deteta zbog zanemarivanja, a ona trudna...zvala muža, on doleteo, ispalo kao da traže dete, a u stvari možda su sve prikrili i režirali da se izvuku
To je teško dokazati, da bi je sud osudio forenzika mora naći dokaze protiv majke.
 

Back
Top