Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
znači da je definitivno oteta
da l je majka umešana ili ne više nije toliko bitno
samo da je negde u Srbiji, da je živa i dobro i da se pronađe..
mislim da policija ima dobar trag i informacije ali ne izlaze sa tim u javnost da ne bi bilo kontraproduktivno.. nadamo se najboljem..
da ne prepisujem ali sve što si rekao je kao da sam i ja rekao
 
od juče se sprovodi novi pravac istrage koji se sastoji od tri elementa :

Prvi je vještačenje mobitela majke Ivane Ilić. Policija je jučer izuzela njen mobitel i poslala ga na vještačenje u okviru šire istrage svih kontakata porodice nestale Danke Ilić i njihovih odnosa. Podaci iz telefona Dankine majke mogli bi ukazati na nove detalje ili osobe od važnosti za slučaj i ne znače da su roditelji osumnjičeni za bilo kakvog djelo.

Drugi element je analiza podataka s baznih stanica. Provodi se detaljna provjera podataka sa baznih stanica mobilne telefonije u okolini Banjskog polja, kako bi se utvrdilo kretanje svih osoba koje su u utorak oko 13:45 bile u blizini mjesta na kojem je nestala Danka.

Treći element je provjera detalja prijave nestanka male Danke. Provjeravaju se privatni životi i kontakti svih članova obitelji. Ponovo se češljaju njihovi iskazi, kao i detalji prijave Dankine majke o nestanku djeteta - vrijeme kobnog događaja, kuda su se kretale prije nestanka, gdje se majka kretala poslije nastanka.
 
Gledam vesti, ništa novo :(

U principu, svašta je mguće. Ima slučaj iz USA, u pitanju je bila neka baš popularna klinka, pobednica onih Paget takmičenja (da me ubijete ne mogu da se setim kako se zove). Pronađena je mrtva u podrumu kuće i roditelji su pričali priču o nekom provalniku koji je ušao kroz prozor, a nigde nikakvih dokaza. U dokumentarcu o slučaju je govorio i agent FBI koji kaže da je najverovatnije došlo do ubistva iz nehata od strane roditelja. Nikad ništa nije dokazano.
 
Ок, шта ти мислиш шта се десило.
Mislim da deteta nema
I nadam se da ce je naci
Uopste ne trosim energiju na to ko je kriv
Moze da je nema iz 100 razloga
Smisljate svasta i upirete prstom i na mozda neduzne ljude, bukvalno se ovih dana mogu gadosti citati.
Sta god vi mislili
Tamo negde su isto ljudi od krvi i mesa
Sta ako nisu krivi, na sav njihov bol zamisli da procitaju i ovde jos razne bljuvotine
Ili vozac punta da cita kako je ubio nekoga a mozda je neki komsija koji se provozao samo.

Sacekajte kraj istrage, pa onda udrite.
Nemojte kao besni psi skakati na sve
 
Mislim da deteta nema
I nadam se da ce je naci
Uopste ne trosim energiju na to ko je kriv
Moze da je nema iz 100 razloga
Smisljate svasta i upirete prstom i na mozda neduzne ljude, bukvalno se ovih dana mogu gadosti citati.
Sta god vi mislili
Tamo negde su isto ljudi od krvi i mesa
Sta ako nisu krivi, na sav njihov bol zamisli da procitaju i ovde jos razne bljuvotine
Ili vozac punta da cita kako je ubio nekoga a mozda je neki komsija koji se provozao samo.

Sacekajte kraj istrage, pa onda udrite.
Nemojte kao besni psi skakati na sve
Људи су осетљиви на куче које чувају.
Дете од непуних 2 година
Цео регион заинтересован.
Добри људи из Хрватске, Босне и Херцеговине, врв и осталих земаља.
Није одговорно написати вест која личи на вест да је дете нађено.
Не оптужујем али треба имати одговорност.
 
Zato sto pisem i tebi i drugima na temi
Zasto citas temu?
Imas opciju da ne vidis one koji ti se ne svidjaju sta pisu.Vecina nas zeli da se dijete nadje zivo i zdravo ovoga trenutka.
Ne mozemo pomoci i cekamo dobre vijesti.Za to vrijeme je normalno da pisemo sta mislimo.Sva nasa palamudjenja nisu bitna i zaboravit ce se onog trenutka kada Danka bude bezbjedna.
 
Screenshot_2024-03-28-09-24-09-617_com.android.chrome-edit.jpg
 
Ako je otmica tipovana i sto vise ucesnika ima u njoj policiji ce biti lakse.
Ako je otmicar slucajno naisao na samo dijete i iskoristio priliku da otme dijete onda ce biti mnogo teze.
Moжда су родитељи упознали отмичара а да нису ни знали да је то отмичар ? Имам утисак да су упознали неког ко је велики преварант и пљачкаш. Дај Боже да није тако.
Људима опљачкају кућу кад је типују, али ово је страшно.
Дај Боже да се нешто чује што пре.
 

Back
Top