Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Normalni ljudski mozak to ne moze da shvati, eto ...zato se i cudimo.
Nema tema nista od isticanja nasih neshvatanja...U svakom slucaju majke koje su ubile, ubijaju ili ce ubiti svoju decu su uvek postojale, postoje i postojace...Da samo znate da je ranije, do pre stotinak godina i manje svako drugo selo imalo obicno stariju zenu, babu koja se bavila davljenjem tek rodjene dece..Kod nje su dolazile zene, da se "rese" tek rodjenog nezeljenog deteta...Deca bi obicno bila udavljena u nekakvoj posudi, lavoru...I tako kroz vekove....
Ali ovde je drugaciji slucaj, mislim da se radi o ubistu iz nehata, sve posle toga je pokusaj da se ne ode u zatvor, ne obruka i ne odvoji od ostale dece...
Jos jednom kazem, ovo je forum i smatram da je ok da glasno razmisljam i usput se nadam da nisam upravu....
 
Nema tema nista od isticanja nasih neshvatanja...U svakom slucaju majke koje su ubile, ubijaju ili ce ubiti svoju decu su uvek postojale, postoje i postojace...Da samo znate da je ranije, do pre stotinak godina svako drugo selo imalo obicno stariju zenu, babu koja se bavila davljenjem tek rodjene dece..Kod nje su dolazile zene, da se "rese" tek rodjenog nezeljenog deteta...Deca bi obicno bila udavljena u nekakvoj posudi, lavoru...I tako kroz vekove....
Ali ovde je drugaciji slucaj, mislim da se radi o ubistu iz nehata, sve posle toga je pokusaj da se ne ode u zatvor, ne obruka i ne odvoji od ostale dece...
Jos jednom kazem, ovo je forum i smatram da je ok da glasno razmisljam i usput se nadam da nisam upravu....
Зашто да убију децу ебт
Који су разлози били
 
1711604724965.png
 
Nikako mi nije jasna izjava majke "dok sam se okrenula nije je bilo " gde je bila devojcica ako je nije držala za ruku
ali kako god žeilm iz sveg srca da se devojcica pronadje i bude sa svojom porodicom
Ni ja ne mogu da shvatim šta se tu desilo. U gradu, u gužvi, buci, tako nešto je
moguće. Na kraj sela kuća i dete ispari, to je nemoguće. Korak čuješ nečiji, a ne
automobil. Uopšte ne razumem što su dvogodišnje dete tražili po šipražju kroz
koje i oni teško idu. Niti je neko mogao neopaženo da priđe, niti je dete tako
malo moglo da se udalji tom brzinom da ga ne čuješ i ne vidiš.
 

Back
Top