Malta

Pimbe dali znas jer moze neko sa mojom kopijom pasosa da mi zavrsi radne papire na malti, inace posao je na gradjevini.. to mi taj lik zavrsava ali mi nije jasno sta on uopste moze da uradi sa jednom kopijom pasosa.. Hvala..
 
To mi je drugar iz detinjstva,videli smo se pre par meseci, on zivi na malti ozenio se sa maltezankom sve regularno itd,itd.. Pa mi je malo ne jasno sta uopste moze da uradi sa kopijom pasosa,reko mozda ti mozes da mi kazes nesto, jer se to vec malo oduzilo. svasta mi prolazi kroz glavu,reko da nije zvaka neka..
 
dosta toga je stvarno napisano, na primer moze se upisati kurs engleskog pa se moze i ostati malo duze, da budes regularan skroz,, pa posle mozes i da muvas, Maltezankice..xexex
 
E pa ljudi ja skupio petlju i posao zbog losih savetodavaca u srbiji zaglavio ali pimbe car foruma malo izvadio stvari a i naletreo sam na naseg coveka u Mestre koi radi u hotelu na samo 50 metra od stanice.
moze se proci jeftinije u putu i bolje ali ja sam izabrao naj goru varijantu tako da vam mogu dati sve savete vezane za odlazak a kad budem tamo mogu vam davati ostale informacije.
za pocetak rezervacija hotela pre nego sto dojdete una maltu direktno na sajt hotela jeftinije i do 10 eura za vece .
Hotel evropa tri nocenja sa doruckom 40 eura. proverite. a ako vas jos nesto zanima u vezi puta mogu vam pomoci sada posto sam platio danak ja nemorate vi.
POZDRAV IZ MESTRE VENECIJA
 
nemojte ici vozom slovenci prave problem na granici.traze brdo papira a i kes na uvid
preporuka idite autotranspot kraljevo polazi iz kraljeva i do novog sada staje svakom ko digne prst ali potrebna rezervacija posto su puni ko oko a cena karte do mestre je 50 eura a i odmah im kazite da imate pasos i osiguranje nemoj te uzimati osigurenje vise od 5 dana . a ako nemate dovoljno novca pozajmi ce vam vozaci dok predjete granicu pa cete im posle vratiti. kartu morate kupiti preko neta inace na licu mesta kosta 5 puta skuplje.ja nisam hteo da kupim na licu mesta posto je kostala 350 eura i hteo sam da se vratim nazad za srbiju nego me sreca malo pogledala pa nasao naseg coveka u hotelu gde sam odseo. on mi pomogao i kupio sam kartu preko neta i karta me kostala 80 eura i rezervacija hotela sve sam zavrsio ovde.ako nekom treba jos koja informacija sta kao i gde kazite ali tek za neki dan danas mi polazi avion . ako zaglavite slucajno e verujte nasao sam naj jeftiniji hotel 12 eura noc i tu radi nas covek. pozdrav svima
 
Hotel GIOVANNINA OD ZELEZNICKE 100 METARA ONDA LEVO PORED AVIS RENTA CARA PRAVO NIZ ULICU .
COVEK SE ZOVE GORAN IZ MAKEDONIJE I RADI SAMO OD 08.00 DO 14.40 SVAKIM DANOM OSIM NEDELJE. ZA SLUCAJ DA SE DESI DA NIJE TU NA RECEPCIJI NEMOJTE TRAZITI SINGL RUM ONA JE 35 EURA VEC DA ZELITE SAMO DA SPAVATE NEBITNO MOZE I SA DRUGIM LJUDIMA.
MENI SE POSRECILO BILE FINE BRAZILKE.
E PA LJUDI TO JE TO SAD NEK MI JE BOG UPOMOC AVION MI POLECE U 17 45 A BIS ZA SAT VREMENA TAKO DA SE SLEDECI PUT JAVLJAM ODANDE. PRE NEGO STO BILO KO BUDE KRENUO NEKA SE JAVI AKO ZELI USTEDECU MU MIN. 50 EURA . A ONDA MORA DA PLATI KAFU KAD STIGNE NA MALTU.
 
@ bigg mazzi

Svaka cast,samo napred....Rekoh ti ja da su Slovenci drkadzije najvece,da prave problem i gde ga nema,ali vazno je da si se snasao,i sta da ti kazem sem: srecan put i puno srece na Malti :cool:
 
nas sta ja kontam da stavim jednu 1000e i pasos u dzep i da krenem vozom do Venecije, po recima ovog drugara sto je na Malti kaze da mi je tako naj opustenije da idem, stim da bi mi on sa malte rezervisao kartu preko neta i to je to , e sad mi nisu jasni detalji kako cu da se skontam tamo,gde da zavrsim tu rezervaciju sto je on platio. ... kaze da je karta avijonska od Treviza do Malte 1e i da se taksa placa aerodromska jos 29e .. znaci samo bih trebao kada sidjem u Mestre da krenem busom to Treviza do aerodruma.. Sta vi mislite o tome... Verujem da imaju avionski polasci svakim danom iz Treviza ka Malti..
 

Back
Top