Malo obavestenje

al123:
postovana Goscice, na jednom od topika "sansa za umjetnike",Art-domain gallery iz Lajpciga,nudi saradnju umjetnicima uz odredjeno novcano ucesce(350 e)rezervisao sam termin u novembru, interesuje me vase iskreno misljenje o tome,ocekujem Vas odgovor na mejl, albiart@cg.yu. Unaprijed zahvalan uz srdacan pozdrav.
Pokusala sam da vam odgovorim ali vas e-mail nije potpun, napisite ga ponovo ili se registrujte, sto bi bilo najlakse, pa da razmenimo poruke na pp! Pozz! :)
 
Ja imam sklonosti ka umetnostima, naime crtam, pevam i sviram gitaru, povremeno pisem. U velikoj sam dilemi da li da mi to bude zivotni poziv,da li se neko od vas bavi umetnoscu? :roll:
 
Janica:
Ja imam sklonosti ka umetnostima, naime crtam, pevam i sviram gitaru, povremeno pisem. U velikoj sam dilemi da li da mi to bude zivotni poziv,da li se neko od vas bavi umetnoscu? :roll:
Na ovom forumu se mnogo ljudi bavi umetnoscu, prelistaj malo postove,neki su ostavili i svoje sajtove sa radovima, mnoge teme su otvorene, prikljuci se u neku ili otvotri svoju.Odluku da li da se bavis umetnoscu, tj. da li da ona bude tvoj zivotni poziv, mozes doneti samo ti i niko drugi...Poz.!
 
postovana goscice moj nalog na forumu je od ranije blokiran.Ako mi pisete sa svog mejla vjerovatno nece biti problema. Nemogu mijenjati adresu pogotovo sad kad primam puno poste svakodnevno. Pozdrav. :)
 
molim vas postovana goscice sta se ovo desilo sa najboljim forumom koji sam uspio pronaci i koji mi je pruzao mnostvo dobrih informacija i savjeta do sad, razumijem potrebu za savremenijim dizajnom stranica ali ipak mi ovo izgleda kao da je namijenjeno ciljnoj grupi recimo tinjedzera. ljudi koji su redizajnirali forum izgleda da nijesu konsultovali nikoga od mnostva dobrih umjetnika koji su svakodnevno bili na ovim stranicama...meni bode oci sarenilo i neukus vec odavno vidjen na drugim slicnim forumima koji ni izbliza nijesu bili dobri kao ovaj...pozdrav...
 
@albiart

Moram priznati da se meni Krstarica sada vise dopada, mada su neke teme zauvek izgubljene...Ipak mogu se ponovo otvoriti, a ono sto se zeli sacuvati od ranije,na raspolaganju je valjda do nekog oktobra, pise gore, u napomeni administratora....Mislim da cemo se svi vrlo brzo navici na novi izgled Krste....Pozz! :wink:
 
Goscica:
Kao nova urednica ovog foruma zelim sve da vas pozdravim i zamolim za par stvari.Tema je isuvise lepa i siroka, besmisleno bi zato bilo da se na ovom forumu iko od nas medjusobno svadja ili vredja.Brisacu sve vulgarne reci i uvrede, teme koje se ponavljaju, reklame i sl.Molim vas da pre postavljanja teme pogledate da li slicna vec postoji.Pozivam vas i da pisete sto vise i otvarate nove teme i sadrzaje! Vasa Goscica!
Mislim da katastrofalno gresis!
Zabranjeno reklamiranje,a sta ako ja trazim da mi neko da npr.obavestenje o skoli slikanja?!
 
Khirona:
Mislim da katastrofalno gresis!
Zabranjeno reklamiranje,a sta ako ja trazim da mi neko da npr.obavestenje o skoli slikanja?!
Pravilnik Krstarice ne dozvoljava nikakvo reklamiranje, sem na malim oglasima.To si trebala da procitas pre no sto si se registrovala!!! Znaci - ne gresim ja, niti je to moja samovolja i hir, kapiras!?Inace, prelistaj malo stranice ovog podforuma i ukapiraces neke stvari. Postoji i tema koju ti spominjes....
 
nista se nije desilo.
nego je podeseno da se pokazuju samo teme koje su bile aktivne u poslednjih mesec dana koliko ja znam.
promeni tamo dole opcije-na dva meseca,100 dana tako nesto i valjda ce ti se prikazati i ostale.
valjda. :lol:
 

Back
Top