malo o DS

Ovde u EU, oni podrzavaju povecanje poreza i to drasticno povecanje i podrzavaju pedere...

ЛОЛ па ту у ЕУ порез и треба да буде већи. А овде мањи. :mrgreen: Него је л' код наших зелених има нешто конкретно? Да чујемо шта они мисле о Космету, ЕУ, централизацији итд... тако неким за земљу битним питањима?
 
ЛОЛ па ту у ЕУ порез и треба да буде већи. А овде мањи. :mrgreen: Него је л' код наших зелених има нешто конкретно? Да чујемо шта они мисле о Космету, ЕУ, централизацији итд... тако неким за земљу битним питањима?

Pa ti znas da mi uvodimo evropske standarde... :whistling:
 
Ajde bre zuti nismo vas pitali za sta se zalazete na papiru, nego smo pitali zasto ste se odrekli Djindjica i zasto toliko kradete...

Па нисмо га се одрекли него га је неко упуцао. А то зашто крадемо, не знам зашто питаш само нас кад' сви краду? А и глупо ти је питање... зашто крадемо? :confused: Па крадемо да би имали... :roll:
 
uvek kad vidim ovako bravurozno koncipiranu temu, znam da su 99.9% shanse da postavljac teme sedi u nekoj memljivoj kancelariji omladine velje ili radikala, ispija shestu kafu, gleda u novcanik i kune: zuti, mamu vam, 'ocu ja da kradem malo, doc' ce mojih 5 minuta
 
не знам зашто питаш само нас кад' сви краду?
DSovci ovde kazu da svi drugi kradu osim njih, uvek su oni drugi te DSS, te ovi, te oni, a samo nisu oni. E pa gospodo na ovoj temi govorimo o aferama i lopovlucima DSa. Dosta je bilo da stalno prebacujete lopovluk na druge partije.
 
Poslednja izmena:
samo slep covek moze da misli da sadasnja DS ima bilo kakve veze sa Djindjicem.

Cim je umro Djindjic demokrate krenule da kradu, glasaju iz soluna i bodruma, a evo sada drze apsolutnu vlast i rade sta hoce.

............interesno -finansiska grupacija ljudi sa chlanskim kartama ,kao i ostale partije ...............
 
DSovci ovde kazu da svi drugi kradu osim njih, uvek su oni drugi te DSS, te ovi, te oni, a samo nisu oni. E pa gospodo na ovoj temi govorimo o aferama i lopovlucima DSa. Dosta je bilo da stalno prebacujete lopovluk na druge.

Па ево ја ти лепо кажем да крадемо. :lol: Сада ти мени реци шта смо то тачно украли? :per:
 
А из мрака одговора нема... :whistling: Ништа од приче о лоповлуку ДС-а? :sad2: Таман сам се понадао... :roll:

.......to ono u fazonu kao aj ti meni dokazi da se u slobino vreme kralo ,sloba nije optuzen ni za shta ,niko nije optuzen ni za jednu kradju ,sad su slobini u vlasti sa ds-om i zapravo mi smo ziveli u blagostanju tih 90-tih ,.....................
 
.......to ono u fazonu kao aj ti meni dokazi da se u slobino vreme kralo ,sloba nije optuzen ni za shta ,niko nije optuzen ni za jednu kradju ,sad su slobini u vlasti sa ds-om i zapravo mi smo ziveli u blagostanju tih 90-tih ,.....................

Па шта је то Слоба крао? :D Ајде бар то да чујемо. :D Слоба био поштен човек, што га прозивате? :confused:
 
Па шта је то Слоба крао? :D Ајде бар то да чујемо. :D Слоба био поштен човек, што га прозивате? :confused:

.pa znam ja to zato sam i povezao ove poshtenjake iz ds i sps ,med i mleko nam teche vec godinama pod njima a oni se zlopate na svojim slabo placenim funkcijama sve zarad narodnog boljitka ..............
 
.pa znam ja to zato sam i povezao ove poshtenjake iz ds i sps ,med i mleko nam teche vec godinama pod njima a oni se zlopate na svojim slabo placenim funkcijama sve zarad narodnog boljitka ..............

У такво стање смо могли бити доведени и без динара украденог. Ајмо даље.
 
.......a to ,izvini samo sam se okrenuo po kravicu iz frizidera ,da naravno ..................g,ovna smo se najeli ko pchelinjih ko ovih drugih ................:ok:

Кравица јогурт? Мој омиљени :D , не волим ове немасне... :neutral: Него, политика... дакле... значи најели смо се... онога чега смо се најели, је ли... ту смо стали... е ја ти кажем... могли смо ми све то исто тако врло лако појести, и без да је неко крао...
 

Back
Top