Makedonski fudbal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rabotnicki igra pobednicki,la la la la!!!


Sledeci je

74118d1276259553-lazio-resurrection-champions-lazio.png


:D
 
Poslednja izmena:
Мислим да су вам шансе минималне.
Кад вас крене Клозе решетати...

We'll see :mrgreen:

To su rekli i protiv Anarthosisa pa smo prosli.

Stvarno je jak Lazio doveli su sad i Klosea i Cisea, plus Zarate, Mauri, Radu...

Sanse su negde 70-30.

Lacio tek pocinje pripreme, generalno nezaineresovanost italijanskih ekipa za ovo takmicenje, ko zna i sa kojim sastavom ce izaci na mec a i verovatno ce nas potceniti. Sve ovo daje neku nadu za nas, zasto da ne ako momci ponovo ostave srce na teren mozemo dodji do gupa Lige Evrope.
 
Анортозис елиминисан - Лацио у Скопљу

Велико одушевљење у Скопљу, након величанственог тријумфа Работничког у 3. колу квалфикација за Лигу Европе и елиминације кипарског Анортозиса. Иако су скопљанци у четвртак вече изгубили у Скопљу (1:2), залиха из првог сусрета (0:2), обезбедила је плеј оф за Лигу европе у којем их чека славни римски Лацио (18. августа), што представља - премију за македонски фудбал.

Свесно су „романтичари“ од старта бранили свој гол, и чували залиху са Кипра. Одолевали су све до 50. минута када је Резек довео госте у вођство, а Кристовао у 65. „поравнао“ укупни резултат. Понестајало је снаге у табору Работничког, али је искусни Ћумбев само три минута пре краја постигао гол главом и довео 10.000 љубитеља фудбала у Скопљу у делиријум!

Могао је Борче Маневски, некадашња узданица Баната, да у 17. минуту реши питање победника али је зицер отишао у неповрат. Држали су се мушки сви одреда у тиму Горана Петреског. И десни бек Богдановић, и изданак Партизанове школе Благоја Тодоровски, и шпиц Велкоски и све бољи Петровић. Највеће заслуге ипак иду на рачун Панчета Ћумбева, некадашњег играча Легије, који је донео злата вредан погодак у 87. минуту.

У тиму (не)моћног Анортозиса, који има 30 пута већи буџет од Работничког, солидну партију пружили су и Андић и Вучићевић, али је ипак „гигант“ са Кипра испао из даљег такмичења.
Лацио у Скопљу

Следећи противник у 4. колу је Лацио. Италијани ће дакле 25. августа свакако напунити стадион Националне арене у Скопљу без разлике какав ће исход меча бити 18. у Риму, општа је оцена у Скопљу.

Спортски директор Работничког Игор Ангеловски је у изјави за „Спону“ истакао да је тим из скопске Дебар махале већ начинио историјски успех самим пласманом у плеј оф рунду, и да то није до сада начинио ни један македонски клуб.

- Лане смо у Скопље довели Ливерпул, ево сада ћемо гледати још једног гиганта - Лацио. Част је да се одмери снага са оваквим противником, али и обавеза да пред нашим навијачима пружимо максимум и видимо где смо и које су наше могућности. Фудбал је непредвидљива игра и заиста је сва лепота у тој неизвесности. Сада смо део „крема“, али ћемо уложити сву своју снагу да пружимо отпор лацијалима, рекао је Ангеловски.

http://www.srbi.org.mk/index.php?op...io-u-skoplju&catid=71:sport&Itemid=92&lang=sr
 
Видим да највише дискутујете о фудбалу, а код нас(Македонија) је много популарнија кошарка и више се прати, то могу да потврде форумаши Македонци ако ме читају :) Тешко да ће работнички да прође Лацио, ал се надам да ће Градски бар да буде пун
 
Видим да највише дискутујете о фудбалу, а код нас(Македонија) је много популарнија кошарка и више се прати, то могу да потврде форумаши Македонци ако ме читају :) Тешко да ће работнички да прође Лацио, ал се надам да ће Градски бар да буде пун

Pa dobro ovo je tema o fudbalu, napravio sam i za kosarku na podforumu "Kosarka"
Nije vazno dali ce Filip II biti pun ili ne, vazno je da se prodje. Imamo dobru ekipu, i nadamo se iznenadjenu.

Rabotnicki igra pobednicki!!!

Ti od Skopje si, so bidna so Vardar-Miravci? :hahaha: Ke odis da ja gledas utakmicata koga ke dojde Lacio?
 
Nemoj da se javljate, Partizan juce zamalo da izgubi od Samroka, najjadnije ekipe koja je mogla da bude u 4 kolu kvalifikacija. :mrgreen:

Nisi ni gledao utakmicu i bolje da ne komentarises. 80 minuta dominacije i jedna frljotka je upala u nasu mrezu ali sve ce se to ispraviti u revansu a kod Rabotnickog... plasim se da ne bude jos jedna ovakva porcija. :)
 
Nisi ni gledao utakmicu i bolje da ne komentarises. 80 minuta dominacije i jedna frljotka je upala u nasu mrezu ali sve ce se to ispraviti u revansu a kod Rabotnickog... plasim se da ne bude jos jedna ovakva porcija. :)

Gledao sam utakmicu, bio je kombinovani prenos. Jeste Partizan ima dominaciju negde 60 minuta, ali se u poslednjih pola sata nesvesno povukao i dozvolio protivniku da igra njihovu igru,a koliko mi se cini Samrok na kraju zamalo sa 5 metara da zakuca u mrezu loptu i posalje Partizan sa golom minusa pred revans.
 
Interesantna grafika je izasla u spanskom "Sport", gde novinari ocenjuju buducnost Barselonem a jedan od najvecih talenata je Makedonac David Babunski koji iako ima samo 17 godina, vec igra za selekciju Barselone do 19 godina, znaci 2 godine starijim od njega.

C37F17D331395B4DB8C2358925D11D9F.JPG
 
Inace to su dva brata David (1994) koji igra za Barselonu i Dorijan Babunski koji je mladji i 1995 godiste igra za mladje kategorije Real Madrida.
Zanimljivo za nekoliko godina moguc je El Klasiko gde bi se sastali jedan protiv drugog David i Dorijan.
Evo jednog videa Doriana

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top