Makedonija podržava Ahtisarijev plan za Kosmet!

Ти си изгледа цело бомбардовање провео уз РТС (кад је било струје), како то да су само Албанци бежали од НАТО бомби, јел' су Срби били отпорни на НАТО бомбе - небески народ, а?

Prijatelju smiri živce, ovde govorim o prebegavanju albanksog naroda tacnije šiptara iz kosova u makedoniju, dok su srbi iz kosova bežali u centralni i severni deo republike Srbije! Pogešno si me razumeo iz mog citata! Nisam reko da su albanci samo bežali od nato bombi već da su ti isti albanci bežali u makedoniju!
 
Ти си изгледа цело бомбардовање провео уз РТС (кад је било струје), како то да су само Албанци бежали од НАТО бомби, јел' су Срби били отпорни на НАТО бомбе - небески народ, а?

-Nato bombardovanje Kosova je bilo daleko intenzivnije nego drugih delova Srbije
-Daleko najvise bombi sa osiromasenim uranijumom je bacano na Kosovo
-Daleko najvise kasetnih bombi je bacano na Kosovo

-Paralelno sa bombardovanjem vodjene su borbe VJ i policije sa UCK na kosovu za razliku od drugih delova Srbije

-UCK je ubijala, zastrasivala, maltretirala, mucila, kidnapovala i kosovske albance koji nisu bili za pobunu i nisu bili za UCK
-UCK je cak i proterivala Albance koji joj nisu bili lojalni da bi potom za to optuzila VJ i mup
 
-Nato bombardovanje Kosova je bilo daleko intenzivnije nego drugih delova Srbije
-Daleko najvise bombi sa osiromasenim uranijumom je bacano na Kosovo
-Daleko najvise kasetnih bombi je bacano na Kosovo

-Paralelno sa bombardovanjem vodjene su borbe VJ i policije sa UCK na kosovu za razliku od drugih delova Srbije

-UCK je ubijala, zastrasivala, maltretirala, mucila, kidnapovala i kosovske albance koji nisu bili za pobunu i nisu bili za UCK
-UCK je cak i proterivala Albance koji joj nisu bili lojalni da bi potom za to optuzila VJ i mup

Ma pusti ga, on nekapira da je ova tema o makedoniji, pa priča koju sam izrekao da su albanci bržali u makedoniju od nato bombi u makedoniju a oni ih sirokih ruku docekali, da bi ti isti albanci u makedoniji i crnoj gori izjavili kako su pobegli od VJ a ne od straha od nato bombi! Pomesao je nesto pijanista mene sa mojim tekstom!
 
Нема везе, ништа ново. Кад све ово прође, кад завршимо са Арнаутима једном за сва времена узеђемо и вардарски део где су Срби а пасуљари нека виде шта ће сами са собом, исто као и хероји са Цетиња.
 
Da, a te iste šipose su 99 prihvatili širokih ruku u svoj zagrljaj pod izgovorom da ih je srbija proterala, a ne da su oni prebegli zbog nato bombi! Pa kada su ih voleli 99, voleće ih i danas! Ipak će pljucnuti neka lovica od prihvatanja izbeglica preko crvenog krsta i drugih nevladinih organizacija i eto makedonija opet na konju! Samo ovog puta će biti ispod konja a konj na njima!

zaista nije fer sto lagali, mada ako pogledas vijska nije napustala kosovo od tih bombi, srbi nisu napustali kosovo, osim pojedinaca sa traktorom, ali su se oni ipak patrijotski vracali, ali sa praznim traktorom... doduse i milo nas je odicno prihvatio zatim ... ma sta ja pricam kada se zna da je ceo svet sirio propagandu protiv srbije breeee
 
a sto su i srbi bezali dublje u unutrasnjost srbije to je zaboravio...

Ma ti si pobrkao lončiće prijatelju, neosporavam da Srbi nisu bežali, već skrećem pažnju tim tekstom da su makedonci primili te albance raširenih ruku, nisam reko da nisu srbi bežali, jesu, bežali su, ali vidiš prijatelju nisu bežali u makedoniju! Jer treba da vam crtam zašto su bežali šiptari i Srbi sa kosova 99?
 
zaista nije fer sto lagali, mada ako pogledas vijska nije napustala kosovo od tih bombi, srbi nisu napustali kosovo, osim pojedinaca sa traktorom, ali su se oni ipak patrijotski vracali, ali sa praznim traktorom... doduse i milo nas je odicno prihvatio zatim ... ma sta ja pricam kada se zna da je ceo svet sirio propagandu protiv srbije breeee

ej, aj kaži nam jesi ti na nekim lekovima? ili si rodjen tako retardiran?
 
a jesi li ti bas toliki bolid da ne mozes nikada sam doci do nekog zakljucka nego ti uvek drugi moraju reci sta... kako ...zasto...:lol::lol::lol:

definitivno si retard! Mogu te samo zamisliti: konjski zubi, izdužena faca, kada ga pitaju od kada ga zovu konjina on odgovara "IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAA ODAVNO"! Sine nije lepo vredjati domaćina u svojoj kući!
 
Vražja statistika

Vse več da je muslimanov,
judov, jehovcev, poganov,
protestantov, satanistov,
ateistov, zen-budistov,
pravoslavcev, animistov,
komunistov, šintoistov
in agnostičnih občanov,
vedno manj pa nas kristjanov...

Bog, udari z gromsko strelo
to statistično tabelo!
Academie diplomatique

Minister si na stara leta
mirno službico obeta,
kjer bi si še mnoge dni
grel utrujene kosti,
a ostal v državni službi
in priznan v visoki družbi.
-Drugi dvorce naj gradijo,
jaz želim akademijo!-
si za zadnji cilj izbere
svoje bujne kariere.
A če akademije take,
za odslužene junake,
nadebudne diplomate
in prirepnike bogate
v Sloveniji sploh ni?
Se jo pa ustanovi!
Dom in svet

Kam letos na dopustovanje,
ko povsod je tako sranje,
ko razsajajo bolezni,
vojne, teroristi jezni,
pa potresi in poplave,
bankrotirane države
in medetnični problemi,
da je človek res v dilemi -
smrtno je nevaren svet,
doma pa dolgčas za umret.
Haaški penzion


 
OHRID - Ministar odbrane Makedonije Lazar Elenovski izjavio je danas u Ohridu da ta zemlja podržava napore Kontakt grupe i plan Martija Ahtisarija za rešenje statusa Kosova i Metohije.
On je, zatvarajući Balkanski medijski forum, kazao da je stav Makedonije isti kao i stav država članica NATO-a i Evropske unije - da nije moguće da Kosmetu bude vraćen u status koji je imao do 1999. godine, da problem ne može da bude rešen podelom Kosmeta, niti pripajanjem drugoj državi.
"Mi podržavamo Ahtisarijev plan jer smatramo da će otvoriti jasne perspektive za sve građane u regionu, uključujući i građane Srbije", istakao je Elenovski.
On je kazao da evroatlantska perspektiva uključuje sve građane Balkana bez obzira na njihovu etničku pripadnost i da svi građani u regionu treba, pre svega, da budu jednim delom Evropljani da pripadaju "atlantskoj familiji".
Politika.
Mislim da za ovo ne treba komentar...8-)
Kao da se oni pitaju. Imaju na čelu zemljice namesničku Proameričku vladu ( makedonci izdajnici+ šiptarija).
Ali neće znati šta ih snalazi kad krene zemljica da im se cepa na četiri dela...već su i mape napravljene.
 
Pa tim makedoncima treba uvesti vizni režim za ulazak, izlazak i tranziciju kroz srbiju! videćeš kako će se očas opametiti, jer grci ih nemirišu uopšte zbog naziva same makedonije, bugari takodje, šiptari isto, e samo ih mi gotivimo iako nam nepriznaju našu SPC u makedoniji i hapse naše prosvetitelje i vernike. Definitivno treba završiti sa makedonijom jednom za uvek!
 
Pa tim makedoncima treba uvesti vizni režim za ulazak, izlazak i tranziciju kroz srbiju! videćeš kako će se očas opametiti, jer grci ih nemirišu uopšte zbog naziva same makedonije, bugari takodje, šiptari isto, e samo ih mi gotivimo iako nam nepriznaju našu SPC u makedoniji i hapse naše prosvetitelje i vernike. Definitivno treba završiti sa makedonijom jednom za uvek!
Treba, u pravu si.
Mada, ja ne mogu da krivim narod. Oni nisu tako orijentisani. Mučenici bi se svi preselili u Srbiju, kad bi mogli.
 
cudno zar ne? susjedi, a k tome jos i pravoslavni susjedi...
to je iz perspktive zadojenog mozga neshvatljivo kada slusas price o zlom vatikanu i njemacko-ustaskim zavjerama.

dobro dosao u realnost.
Kad neko treba da nešto lupi,ti si taj!
Meni je jasno da se svako bori za svoje interese,ali kad to radi preko tuđih leđa,to je nešto drugo.:roll:
 

Back
Top