M & M

Zavalio sam se i samo chekam kada ce da krene pich*aranje

54ox5.gif
 
Prosto je nevjerovatno da na forumu nema nikoga ko bi iz vlastitog iskustva mogao da prica o ljubavi dva muskarca... Postoje takvi ljudi i ovdje, naravno, ali kako da se, u ovakvoj atmosferi, usude da izadju na podijum i otvoreno progovore o tome?!
Elem, i homofobi imaju pravo da izraze svoje misljenje, ali bez vrijedjanja, omalovazavanja, prozivki i drugih manifestacija kojima se degradiraju osobe drugacije od njih...!
 
zao mi je drustva gde se proganjaju,prirodom svojom, zigosani ljudi, ljudi koji to NE MOGU da promene. zao mi je drustva gde svi ostaju ravnodusni kad su neke jako opasne pojave u pitanju, kao na primer: diskriminacije svake vrste( polne, seksualne, rasne....), narkomanija, legalna prostitucija (moj izraz za sponzoruse i brak iz racuna), izopacenost stavova u svakom smislu ( neka se i krade, samo nek se ima..), pojava kad zene mirno prelaze preko toga da ih muskarci gore tretiraju od komsijskog prljavog kuceta, i mnoooooge druge pojave tipicne za sva obolela i napacena drustva. ja, kao deo takve celine, mogu samo jedno da kazem: ***** ili lezbeja, voli te se i uzivajte! ja vam dajem podrsku, a ovi "zdravi" (lopuze, lazljivci, silovatelji, pedofili, legalne ***** ali "fine" jel te....,kvazi mafijasi i iskompleksirani muzevi, gde sve prsti od lazi, pokvarenosti, licemerja, bolesti, prevara i ostalih najnizih oblika ponasanja..), e ti "zdravi" neka se malo priupitaju..ili, u najboljem slucaju, neka vas samo zaobidju
 
Diplomatski rečeno, nema šta! Priznajem, u pravu si. Ne treba biti nasilan, ali ni praviti se pametan ako te niko ne proziva.
Ovo se ne odnosi na tebe, neko drugi će se tu prepoznati!
 
Gazdarica:
Prosto je nevjerovatno da na forumu nema nikoga ko bi iz vlastitog iskustva mogao da prica o ljubavi dva muskarca... Postoje takvi ljudi i ovdje, naravno, ali kako da se, u ovakvoj atmosferi, usude da izadju na podijum i otvoreno progovore o tome?!
Elem, i homofobi imaju pravo da izraze svoje misljenje, ali bez vrijedjanja, omalovazavanja, prozivki i drugih manifestacija kojima se degradiraju osobe drugacije od njih...!

Nazalost, oni ne znaju drugachije da se izraze...
 
Nemam nista protiv homosexualaca koje njihova priroda, hormonalni disbalans ili sta vec, navodi na tu vrstu ljubavi.
Ali kada je rec o pomodarstvu, kao sto je to kod nas najcesce slucaj, onda i te kako imam.
 
kuckasandra, da li bi ti iz pomodarstva mogla da spavas sa zenom (ops, mozda jesi bi, ne znam) ? mislis da decaci iz pomodarstva probaju seks sa drugim decacima? jako malo verovatno. pre ce biti da su UVEK naginjali tome, pa konacno probali. na kraju krajeva, pomodarstvo je i seks sa vucjakom, pa nisam bas sigurna da ga tu i tamo upraznjavaju mode radi. iza svega se krije SKLONOST, naklonjenost, kako hoces. nikakva moda me ne bi naterala ni da taknem zensko.
 
Ajd' ovako, da pokusham da razjasnim to pomodarstvo... Nije pomodarstvo Novlasta u tome da neko neshto proba ili ne, pomodarstvo u okviru nashe zemlje se ugl. zavrshava na laznom izjashnjavanju. Pa pobogu, ako nishta, ovde smo mali milion videli direktore koji su chistachi, tipove koji voze korvete, a zive po shupama, ribe koje nose armani, a nemaju shta da jedu kuci, shto bi ****** (izvinjavam se na izrazu, ne znam u momentu kako da se izrazim drugachije) koji tudju kitu nisu videli (a i nece) bili izuzetak...
 
NovaIsta:
kuckasandra, da li bi ti iz pomodarstva mogla da spavas sa zenom (ops, mozda jesi bi, ne znam) ? mislis da decaci iz pomodarstva probaju seks sa drugim decacima? jako malo verovatno. pre ce biti da su UVEK naginjali tome, pa konacno probali. na kraju krajeva, pomodarstvo je i seks sa vucjakom, pa nisam bas sigurna da ga tu i tamo upraznjavaju mode radi. iza svega se krije SKLONOST, naklonjenost, kako hoces. nikakva moda me ne bi naterala ni da taknem zensko.

Ti mozda ne bi, ali okreni se malo oko sebe, pa ces videti sta sve ljudi rade da bi bili IN, prihvaceni ... i ostale gluposti.
 
Rasto, kako srece da se ovde sve zavrsava samo na laznom izjasnjavanju. Ne bih da sirim temu, ali pomisli koliko je samo klinaca probalo drogu i zavrsili kao narkomani samo zato sto su odredjenom trenutku hteli da budu "u fazonu".
 

Back
Top