Lutovac: Odnosi Podgorice i Beograda nedopustivo loši

A sto onda nije isto bilo i sa Hrvatima , Madzarima i Bugarima ?
Mada sve jedno sta je bilo ,bilo je, srpska vlast mora da uspostavi sto prisnije odnose sa vladajucim DPS-om i Milom posto su oni najbolja i jedina garancija da se nece ponovo praviti neke nove drzavne zayednice , federacije i ostala jugoslovenska sranja ,cemu je deo opozicije u CG i dalje veoma sklon , tako da se to mora preventivno spreciti ,a Milo je najbolji garant da cemo ostati dve nezavisne drzave

A ubi me ako znam. Rezultat kompletnosti nase politike valjda...

Samo se ti nadaj da neces gledati The New Yugoslavia Show, kad Dodik pokuca na vrata :lol:
 
A ubi me ako znam. Rezultat kompletnosti nase politike valjda...

Samo se ti nadaj da neces gledati The New Yugoslavia Show, kad Dodik pokuca na vrata :lol:
Dobro RS moze , oni i nisu toliki paraziti i neradnici kao plemena sa juga , a i nisu toliko qurceviti i bezobrazni
mada ovde svi kukaju na Crnogorce a ne odgovara im Milo koji nas je oslobodio te posasti prvo formalno pravno , a sada i prakticno radi na tome covek , umesto da mu dignemo spomenik u prirodnoj velicini u sred Beograd , moze tamo kod Filozofskog pored Njegosa face to face :D
 
Bolje da ćuti.********* se godinama ponašaju prema Srbima i Srbiji kao prema najvećoj ciganiji.Nas su godinama učili da smo deo istog naroda i Crna Gora nam je bila ekonomski balast.Sad imaju svoju državu,ljubav je prošla,para nema i neka se snalaze.:)

Vidiš, mogu ti reć da se mnogo bolje snalazimo bez vas.
Koliko ono srbija bješe zadužena po glavi stanovnika? Pronađi odgovor na to i na pitanje koliko smo mi zaduženi i sve će ti bit' jasno.
Najjače je kad koza ovci kaže "pokrij se" :hahaha:

I još jednom da ponovim, odnosi nikad nijesu bili bolji.
 
Vidiš, mogu ti reć da se mnogo bolje snalazimo bez vas.
Koliko ono srbija bješe zadužena po glavi stanovnika? Pronađi odgovor na to i na pitanje koliko smo mi zaduženi i sve će ti bit' jasno.
Najjače je kad koza ovci kaže "pokrij se" :hahaha:

I još jednom da ponovim, odnosi nikad nijesu bili bolji.

Pa kako ne shvatas da oni ne mogu bez nas i bez Anke :P
 
ako je vec tako shto ne uzivash i na cRnogorskom forumu pa da ugodjaj bude potpun:)?
i ti si samo 1 dobar koji je ostao dole nash bre kolko vas ima:(

A znaci to je problem. Pa sta ako sam na ovom forumu, moze mi se ;)

Uostalom, posto mnogi kukaju od manjina na ovom forumu, pa ako im smetamo, imaju nacionalisticke forume, tako nema manjina, pa mogu lijepo da se tamo opuste :lol:
 

Back
Top