LUDA LI SAM?????

Ma ne nisi ti luda....Samo Talas čini čuda....
Mani se toga, sigurno je da nikad nećeš postati vampir, jer ne postoji čovek kome je tuđa krv organski potrebna....A ako 'oćeš iz hobija da na'vatavaš ljude i da im ,,pijuckaš'' krv.....
Samo uzmi pa radi nešto, bilo šta, okupiraj se, pa da vidiš kako će ta ,,želja'' da ti nestane....
Ponekad je dokonst stvarno fatalna....

Jer, iskreno, razumem da postoje ljudi kojima je sve to zanimljivo, koji vole taj fazon vampirisanja, kojima se sviđaju ti vampirski dvorci i ostale fatamorgane....
Ali sve obično staje na tome ,,dopada mi se''.....

Ja mislim da treba da se zabaviš nečim drugim, jer takve želje su obično posledica dokonog mozga, koji se zapitao:,,A šta bi bilo da mogu da budem vampir?'', i onda se tako primiš i pomisliš da si luda. I pre svega pomisliš da je to nešto ozbiljno, a nije....Iz prostog razloga zato što samo o tome razmišljaš...E, a ti onda zaposliš mozak nečim drugim, pa da vidiš kako ti posle neće ni biti bitno.
 
Ma ne nisi ti luda....Samo Talas čini čuda....
Mani se toga, sigurno je da nikad nećeš postati vampir, jer ne postoji čovek kome je tuđa krv organski potrebna....A ako 'oćeš iz hobija da na'vatavaš ljude i da im ,,pijuckaš'' krv.....
Samo uzmi pa radi nešto, bilo šta, okupiraj se, pa da vidiš kako će ta ,,želja'' da ti nestane....
Ponekad je dokonst stvarno fatalna....

Jer, iskreno, razumem da postoje ljudi kojima je sve to zanimljivo, koji vole taj fazon vampirisanja, kojima se sviđaju ti vampirski dvorci i ostale fatamorgane....
Ali sve obično staje na tome ,,dopada mi se''.....

Ja mislim da treba da se zabaviš nečim drugim, jer takve želje su obično posledica dokonog mozga, koji se zapitao:,,A šta bi bilo da mogu da budem vampir?'', i onda se tako primiš i pomisliš da si luda. I pre svega pomisliš da je to nešto ozbiljno, a nije....Iz prostog razloga zato što samo o tome razmišljaš...E, a ti onda zaposliš mozak nečim drugim, pa da vidiš kako ti posle neće ni biti bitno.

:dash: mudrice...hvala na savetu!;)
 
I ja sam o tome maštala isto...mnogo mi se sviđa dvorac vampira...a i prvi vampir odnosno od čega je sve počelo a to je Vlad Depeš..bio je mnogo pametan čovek...i jako mi ga žao ;)

Nije, bre! Prvi je bio Petar Blagojevic, srpski vampir...probajte da ne mesate.:evil::p

@tema

Ma u redu je, prvi korak je priznanje da si luda...:hahaha::hahaha:
 
Weruj mi,ne bi.

Zivot ti je ogranicen samo na noc,plus ne mozes da ugasi zedj,i ako nestane ljudi,i ti nestajes. Ne mozes da se zaljubis,da zivis normalno. Ili gledas kako neke drage osobe (dok si vampir) umru,a to jako boli.


Swi zele tvoju death,zivis u strahu,iako si predator,weoma si lak plen,za nekog ko vreba iza krosnje sa strelom umocenom u swetu wodicu.


Weruj mi,mozda zvuci extra biti vampir,owo ono,imas neke moci,ali to je usamljeni zivot,a to jako boli.

:roll::lol::roll::hahaha:

Pravo slovenski vampiri zakon :mrgreen: , a ne ovi Stokerovi peshovani .
 
Poslednja izmena:

Back
Top