Лов на Цецу

a, i ti se nasla pogodjena, pa da vidimo

pa kriminalcima, naravno, kriminalcima

samo sto ste suvise usko fokusirani, vasi politicki neistomisljenici mogu da budu kriminalci, ali mangupi iz vasih prorezimskih redova ... e oni kad kradu, to nije kriminal


vidim, rado bi da napraviš neku "ravnotežu.........ali ne vredi.......:confused::confused:
Ceca je optužena za konkretne stvari u vezi sa prodajom igrača....a za šta bi TI "bistri, optužio Ružicu Djindjić
 
eto, a sprdali smo se sa patriotama da su paranoicni kada su pricali da mracni globalisticki centri moci , evroatlanske strukture i ostali Sorosi sistematcki udaraju na najvece svetinje ovog naroda , a eto ti sad ovo :rtfm: :sad2:

I ja kažem da je Ceca naša svetinja. Čim ispusti časnu dušu predlažem da je kanonizujemo kako i dolikuje takvim veličinama...
 
nego sta je sa onim rezimskim junakom sto je hapsio cecu, onomad, i strpao je na par meseci u pritvor zbog zbirke trofejnog oruzja?

kao se ono zvao?

karleusa?

i sta je sa tim herojem, danas?


Виш добро си ме на њега подсетио, а једно време је жарио и палио.

Чак је и ћерки (привремено) уклонио конкуренцију....
:mrgreen:

Стварно где је тај човек? К'о да је у земљу пропао.
 
U svoj bedi i nemastini 90-ih ona je bila model ponasanja i izgleda tinejdzerki.Samo za to bi trebalo da odgovara.
Znas ono,udas se za krimosa,napumpas pola tela,i uspela si u zivotu.

Па јесте, боље је да се удала за политичара,
неби пумпала ништа и остала би јој кућа на Дедињу, стотинак хектара у иностранству, па још и Директор Фондације ...
 
Ма знам то, него како ће то теби бити боље, ако Цецу ћоркирају? Мислим шта ти је жена скривила? :think:
kakvo ti je to neozbiljno pitanje :think: ni neki krimos sto opljacka postu ,banku ili zlataru, , neki diler gudre,mafijash ili silovatelj baba u Mrcajevcima mi isto nije nista skrivio, jer ja isto kao ni u Cecinom slucaju nisam ni zrtva ,ni osteceni ...pa opet ne znaci da mi nece biti zao ako neko zbog kriminalnog ponasanja ode u zatvor , bas naprotiv bice mi drago iako mi isto nece biti bolje u zivotu , niti su mi bilo sta skrivili jer ih ni ne poznajem :think:
 
Poslednja izmena:
Виш добро си ме на њега подсетио, а једно време је жарио и палио.

Чак је и ћерки (привремено) уклонио конкуренцију....
:mrgreen:

Стварно где је тај човек? К'о да је у земљу пропао.

Бави се бизМисом,
један од сувласника Ист Поинта ...
Има неке агенције за обезбеђење,
тал у кладионицама ...
Ништа посебно, колико да има за цигаре и понеки Чивас ...
 
U svoj bedi i nemastini 90-ih ona je bila model ponasanja i izgleda tinejdzerki.Samo za to bi trebalo da odgovara.Znas ono,udas se za krimosa,napumpas pola tela,i uspela si u zivotu.

Па знаш шта, узоре свако бира према својој памети, а још више према окружењу у коме одраста.
Што се мене тиче, на цео Пинк, а богами и на Великог брата, комотно би могла да се баци једна омања атомска
бомба.
 
Па јесте, боље је да се удала за политичара,
неби пумпала ништа и остала би јој кућа на Дедињу, стотинак хектара у иностранству, па још и Директор Фондације ...


pazi da je ne prepeglaš .... a i ko joj sve to branio?


.
 

Back
Top