Lov kao zločin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ja da ti kazem napisao sam dva ista posta a u vezi uhvacenog jastreba i pitao kako je to regulisano zakonom sta treba da se radi ,sta ne treba.... na par foruma.Naravno i onim za ljubitelje zivotinja i lovackim,i krstarici.U drugom slucaju dobio sam odgovor ko iz topa u trecem posle sedam dana a u prvom.......:D:D:D posle pola godine.Covece koji su to debili!!! slucajno sam obrnuo tu stranicu i vidim posle 6 meseci jedan komentar gde je covek kolko tolko objasnio.A potpisi im sve kuce i mace i kanarinci i odma umislili ako gaje ili vole neku zivotinjsku vrstu da znaju ama bas sve o prirodi i zivotinjama.Digli nos i poceli da lupaju te lupaju....naravno kad ne znaju ni 1% o ekosistemu srbije.Zakone su radili strucni ljudi mnogo strucniji i pametniji nego sto ce oni ikada biti i koji su placeni za to da se time bave ceo zivot i ti ljudi nisu rekli --lov je zabranjen,nego lov je dozvoljen ali uz sledece propise ,ogranicenja...dzaba je to objasnjavati umisljenim sveznalicama....
 
ma sramota... ali dobro je što ima još ljudi poput vas koji znaju znanje i ne lupaju nego to bre znaju... i svaka im zlata vredi....
i o lovu i o krvavom životu na selu i o korisnom dejstvu batina na žene...
 
Gigula se osetila prozvanom!Mozda znas o kojim forumima govorim? .....
uh sto volim kad neko nema argumenata pa pocne da "dovlaci" materiju sa drugih podforuma.Nemam comment, bio bi predugacak post odgovoriti na sve te prozivke ,a i to nije tema ovde.Vidim nisi u fazonu lova vise volis brza kola:)...kao ni ja.Ali jesi li ikada ucestvovala u brojanju divljaci.To je recimo vrlo prakticna i vazna stvar,dobre procene su osnova dobrog gazdovanja lovista.Ako hoces da menjas zakone ove zemlje onda treba da govoris jezikom dobro potkrepljenih cinjenica i da izbegavas pateticne izjave tipa, vuk ima tako slake okice ,pa kad trepne,pa kad pojede ovcicu,pa lovci ubice ,seljaci zlocinci sve to treba pobiti ili vukovi da ih sve pojedu i tako dalje lista gluposti je dugacka...Na takve izjave dobijaces i iste takve odgovore.I savet za tebe-siguran sam da i ti imas nesto pametno da kazes...ali....za sada...slabo....ubuduce potrudi se malo vise....procitaj neku literaturu....upoznaj lovce.....pitaj ih ako ti nesto nije jasno....
 
kizo dete, smanji doživljaj ...
ne znam o kojim forumima govoriš
patetična, ja? pa meni se još suze slivaju niz lice od tvog posta u kome si nam opisao život na selu.
a baš bih volela nađeš gde pomenuh slatke okice vuka ...o bože to ni pas s maslom ne bi pojeo ... nemam comment, što bi ti rekao.
...a vidiš, nije u redu, ti pišeš svašta a tražiš od mene pametne činjenicama potkrepljene stvari ... ne, ne, ne dragi moj... nemaš samo ti privilegiju da pišeš nebitne koještarije...
i da, hvala na savetu... imaću ga u vidu....

uzgred nisi pogodio padež...gigula( ?) .... nemam comment.
 
pateticne izjave tebe i tvojih "drugara", naravno da je ruzno i vi ste sa vasim postovima sistematski upropastili ovaj podforum.Ovde vise lovci ne dolaze a kamoli da postuju.To vam je bio i cilj.
E pa nece moci!:)
Necu sad traziti i citirati postove sa ovog i ostalih foruma nazovi "priljatelja" zivotinja koji su pisali svasta pa sam im tako i odgovorio.Znaci necu uopste da ulazim u ozbiljan razgovor sa vama nego cu da vas tretiram na vasem nivou iz izjava tipa ...joj kako je slatka ova zivotinja steta sto ubija ovce ali to su seljaci krivi tralalalala.... a koji ne znaju ni sta znaci rec GIGULA!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top