Lopovi muckaju medjusobno pa posle jadnim gradjanima oduzimaju vozila

Na Kipru i u Švajcarskoj.
Pitaj Miru i Marka, oni znaju preciznije da ti odgovore, u detalje.



Nije.


Nije poslao vojsku da odbrani narod, dok je HV već imala plan da očisti Srbe iz Hrvatske.

U neku ruku jeste. Ukinuo mu je autonomiju (nelegalno).


Izazvao je bombardovanje. A i što se nije predao, očito se ne može protiv NATO-a? Rezultat je isti, kao da nije ratovao, kao da se predao.
Posledice: gubitak Kosova, izbeglice, poginuli, uništena infrastruktura zemlje, bolesti...


Uveo ih je UN zbog genocida u BIH.

Nije on, ali što ih nije branio ako je Srbin?


:hahaha: Ti si lud
Da, njegovom zločinačkom politikom. Pogotovu na Kosovu. Za vreme bombardovanja (koje je mogao da spreči) 90% Srba sa Kosova je otišlo sa Kosova!


Dada Vujasinović
Slavko Ćuruvija
Milan Pantić
Ibarska Magistrala
...

Bolesniku, ti lupaš gluposti. Ovde nije tema o demokratiji nego o kradenim automobilima.
Samo sam uporedio devedesete sa sadašnjim vremenom.

Poslastica, dokazi:
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=21743
http://www.b92.net/info/emisije/insajder.php

Nalupao si se gluposti za ceo ljudski rod.:mrgreen:
Sve ti se svodi na nije i jeste :hahaha:

Ja bih te zamolio da predjemo na temi koju si otvorio o slobi pa tamo da nastavimo :rtfm:
A i ona tema ti nije nesto s obzirom na diktatorsku anketu i nju predlazem za lock.

Znaci nemoj da spamujes pogotovu sa glupostima.

Molim moderatore da zbog spama obrisu moju i njegovu zadnju poruku.

Dakle imas temu o slobi ta tamo iznosi frustracije :mrgreen:
 
Zdravo svima zovem se Dušan Spasojević iz Beograda sam, vozio sam FIAT MARE-u KARAVAN AUTOMATIC do pre pet dana kada su mi ga iz Mupa privremeno oduzeli radi provere. Auto je kod mene od avgusta 2007 godine.Ja sam zvanično drugi vlasnik a nezvanično treći.Auto sam proveravao preko interpola da nije kraden ili da nije pod istragom pre nego što sam ga kupio.Dan pošto su mi ga u Mupu oduzeli išao sam sa inspektorom koji ga je oduzeo u 29.novembar u Mup na veštačenje i kontrolu u Interpolu zvaničnim putem i auto je u redu.Inače uvoznik je napravio carinski prekršaj, falsifikovao je papire za uvoz oko 100 - 150 vozila i sva su oduzeta. Potrebna mi je pomoć oko toga, da li se neko susreo sa ovakvim slučajem i šta da radim?
Inače sam skupljao pare da uradim tuning za nju.
Svaka pomoć će mi dobro doći,unapred hvala za odgovore!!!!!


A zovu me Siptar.:hahaha:
 
Vlast Slobodana Miloševića našla je način da zaobiđe sankcije Ujedinjenih nacija i iz zemlje u vreme hiperinflacije, ratova i sankcija iznese nekoliko milijardi dolara. To je novac koji je pripadao građanima. Jedan deo iskorišćen je da bi zemlja preživela sankcije, a jednom delu koji je prebacivan sa računa na račun u više desetina zemalja izgubio se trag. I pored svih dokaza koje imaju nadležne institucije u zemlji, već šest godina nikada nije zvanično utvrđeno koliko je novca izneto iz zemlje i na čijim računima je završio novac koji pripada državi, odnosno njenim građanima. Prema nezvaničnim procenama, ta suma kreće se od pet do 11 milijardi dolara.

Morten Torkildsen, finansijski istražlac Haškog tribunala: To je bila ogromna operacija, najveća finansijska konstrukcija koju sam do sada u karijeri radio kada je u pitanju ukupna suma novca i broj država.

B92: Od jula 1992. do juna 2000. na račune osam of šor kompanija na Kipru koje je osnovala Srbija, odnosno Beogradska banka deponovani su veliki iznosi deviza u kešu. Insajder je došao do dokaza o gotovom novcu koji je iznet na Kipar i koji je položen na račune osam of šor kompanija:

"Milijarda i 32.207.200 nemačkih maraka, 80.038.242 dolara, 63.809.060 švajcarskih franaka, 390.241.674 austrijska šilinga, 546.843 australijska dolara, 1.940.213 švedskih kruna, 23.509.234 francuska franka, 312.926 funti, 223.876 belgijskih franaka, 589.233.348 lira."

Ti podaci, prema našim saznanjima, poznati su i nadležnim institucijama u zemlji još od 2002. Poznato je i da je u periodu od samo godinu dana, od januara 1998. do juna 1999. ukupna suma deponovanog gotovog novca na bankovne račune osam srpskih of šor kompanija na Kipru najmanje iznosila: 508.569.995 nemačkih maraka, 20.652.385 američkih dolara, 15. 907. 727 švajcarskih franaka, 257.909.414 austrijskih šilinga, 9.990 australijskih dolara, 793.240 švedskih kruna, 6.047.537 francuskih franaka, 61.374 britanske funte, 223.876 belgijskih franaka.
 
Vlast Slobodana Miloševića našla je način da zaobiđe sankcije Ujedinjenih nacija i iz zemlje u vreme hiperinflacije, ratova i sankcija iznese nekoliko milijardi dolara. To je novac koji je pripadao građanima. Jedan deo iskorišćen je da bi zemlja preživela sankcije, a jednom delu koji je prebacivan sa računa na račun u više desetina zemalja izgubio se trag. I pored svih dokaza koje imaju nadležne institucije u zemlji, već šest godina nikada nije zvanično utvrđeno koliko je novca izneto iz zemlje i na čijim računima je završio novac koji pripada državi, odnosno njenim građanima. Prema nezvaničnim procenama, ta suma kreće se od pet do 11 milijardi dolara.

Morten Torkildsen, finansijski istražlac Haškog tribunala: To je bila ogromna operacija, najveća finansijska konstrukcija koju sam do sada u karijeri radio kada je u pitanju ukupna suma novca i broj država.

B92: Od jula 1992. do juna 2000. na račune osam of šor kompanija na Kipru koje je osnovala Srbija, odnosno Beogradska banka deponovani su veliki iznosi deviza u kešu. Insajder je došao do dokaza o gotovom novcu koji je iznet na Kipar i koji je položen na račune osam of šor kompanija:

"Milijarda i 32.207.200 nemačkih maraka, 80.038.242 dolara, 63.809.060 švajcarskih franaka, 390.241.674 austrijska šilinga, 546.843 australijska dolara, 1.940.213 švedskih kruna, 23.509.234 francuska franka, 312.926 funti, 223.876 belgijskih franaka, 589.233.348 lira."

Ti podaci, prema našim saznanjima, poznati su i nadležnim institucijama u zemlji još od 2002. Poznato je i da je u periodu od samo godinu dana, od januara 1998. do juna 1999. ukupna suma deponovanog gotovog novca na bankovne račune osam srpskih of šor kompanija na Kipru najmanje iznosila: 508.569.995 nemačkih maraka, 20.652.385 američkih dolara, 15. 907. 727 švajcarskih franaka, 257.909.414 austrijskih šilinga, 9.990 australijskih dolara, 793.240 švedskih kruna, 6.047.537 francuskih franaka, 61.374 britanske funte, 223.876 belgijskih franaka.

куц-куц има ли кога код куће?
fool.gif
 
kako su radikali slabi na ovu pojavu oduzimanja svercovanih automobila.
jos ih boli oduzimanje onog kradenog dzipa od seselja. i to blindiranog. hrvat se nikad nije osecao bezbedno u srbiji,pa je morao da se vozi blindiranim dzipom.
Говоримо о спрези мафије и полиције из 2008 године, а ти паламудиш о Шешељу, а твој брат о Слоби. Који сте ви комплексаши :roll:
 
Говоримо о спрези мафије и полиције из 2008 године, а ти паламудиш о Шешељу, а твој брат о Слоби. Који сте ви комплексаши :roll:

Ne palamude,nego podrzavaju kriminal i otimacinu.........a onaj nesrecnik zakukao ko ranjenik za neku hebenu garsonjeru :mrgreen::hahaha:
 
Roba koja je predmet carinskog prekrsaja,mora biti oduzeta. Privremeno ili trajno,to zavisi od vise faktora. Svaki od ostecenih,koji su ostali bez automobila, ima pravo ( i lud je ako to ne uradi) da tuzi firmu zbog cijih je postupaka ostecen. I dobice ih bez problema na sudu.

oce kad na vrbi rodi grozdje.

sve te firme su organizovane kao drustva sa ogranicenom odgovornoscu sto znaci ako ih i tuzis pa ih dobijes na sudu , ako nemaju para ne mozes im nista. tacnije bice im racun u blokadi i to je to. a gazdu koji je muckao njega boli uvo njemu se isplati vise da zatvori tu firmu pa da otvori novu ne mozes mu nista.

ovo je vise krivica drzave koja je dozvolila da se korupcija desi .

i ti izgleda sam ne citas sta pise. CARINSKI PREKRSAJ. PREKRSAJ A NE KRIVICNO DELO. Za prekrsaje se izricu obicno novcane kazne a taj prekrsaj nisu pocinili oni koji su kupili auto vec uvoznik kao i krivicno delo falsifikovanja dokumentacije i zato treba da odgovaraju oni koji su to i uradili a ne nevini ljudi .

drzava treba da ganja firmu koja je carinski prekrsaj pocinila i da nju tereti da plati navedeni iznos a ne da oduzima automobile ljudima.

alo nije to kesica smokija to je covece necija 4-5-6-10 godisnja ustedjevina.
 
Poslednja izmena:

Back
Top