Lookalikes :))

Sudija Belosevic & Metju MekKonahi( posebno iz njegovih "celav sam pa sta" U -571 dana) ...

...kada budem bio na kablu,postavicu slike ....


610x.jpg


hihi ...DIVE...DIVE...DIVE ...splashes ...satchel charges ...

u5712.jpg


Trivia.ako neko zna gde ima u Bg-u da se uzme ovakva shmekerska jakna bio bih zahvalan -

01989402-photo-u-571.jpg


will_estes_jack_noseworthy_matthew_mcconaughey_jake_weber_u_571_001.jpg
 
Poslednja izmena:
Али како личе, човече!

Буквално за сваки пар који ставим, тражим слике где су у различитим позама, са различитим гримасама, а ова два опет исти.

...pa ne znam bas da li toliko liche ...znam samo da je Vini dok je bio clan lude druzine objavio knjigu - "Kako polomiti nogu protivnickom igrachu"...mislim da je bila bas tirazna LOL ...
 
'Ладно сам тек сад на овој теми сазнао да је играо фудбал пре него што је почео да глуми. :eek:

aa ...bio je clan FK Vimbldona aka lude druzine...kluba u kojem su u to vreme igrali sve ludak do ludaka ...sedmicno su lomili noge protivnicima ...

...inache on je i strastveni pecaros i vrteli su na exploreru dokumentarac u kome se 5 dana truckao po Mongoliji samo da bi mogao u nekoj vukejebini da lovi retku recnu ribu ...
 
Видим баш... Читао сам вечерас његову биографију. Ја га знам само из Снеча и Чађавих двоцевки... и из оног неког навијачког филма, Еуро-трип или како, мада сам ту само гледао клип.
 
aa ...bio je clan FK Vimbldona aka lude druzine...kluba u kojem su u to vreme igrali sve ludak do ludaka ...sedmicno su lomili noge protivnicima ...

...inache on je i strastveni pecaros i vrteli su na exploreru dokumentarac u kome se 5 dana truckao po Mongoliji samo da bi mogao u nekoj vukejebini da lovi retku recnu ribu ...

Daaaa ...Vimbldon ,kakva je to ekipa bila ...nesto kao Detroit u NBA tokom '80.-ih ,Bad boys-i !!!

Bravo za onog ko je prvi pomenuo Vinija :ok: !
 
Ne znam,možda je neko već postavio...gledajući film Kolektor, kao da sam gledala Sean Penna iz mlađih dana...baš mi liče,možda je i subjektivno..ne nađoh ni prave slike baš :confused:

Josh Stewart

11331011_gal.jpg


i
Sean Penn

sean%20penn.jpg
 
Ovu je sliku postovao Slaven na Kasting za tvoj lik,pa mi pade na pamet ...

C1LoqZqIRgqrbp8pcDtxvYF8o1_500.jpg


Loshmi

ebfa5d3c-2ff6-4a35-a094-8521a29932d9.jpg


liche malo ...

...a tu je negde i ova legenda - Philip Petit (Man On Wire)

philip-petit.jpg


...ukebase Loshmija u Njujorku i pre nego sto je rodjen -

petit.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top