Ljubitelji Mucki,javite se!!!

Znas kako, svi klipovi zapravo i cele serije postoje ali se i naplacuju tako da cini mi se da neces naci...jedino ako neko ima onaj kad Del propadne kroz sank inace klip ko klip slabo.Ja ne znam imam jednu seriju ali ima skoro gigabajt tako da .... ali treba da dobijem nesto na DivX pa eto nekako da se nadjemo ili da prosledim onima koje interesuje...bon jour
 
s7_3_rodney_angelino_del.jpg
 
zar se nikom nije dopala epizoda kada se Rodni zeni a Del Boj valja one mobilne tzv. "statelitske" telefone i jure ga cuvena braca Driskol ...meni je ta vrh, smejala sam se do suza i ono kad odlaze na izlet, zapale autobus a Del srece ponovo Rakel, Rodni nokautira Kasandrinog sefa iz ljubomore i cuvena epizoda sa leptirom, boze kako su dobri nikad mi nece dosaditi...
zanimljivost je da sem engleza i nas, malo ko zna od strangera za ovu seriju?! Ameri nisu imali priliku da gledaju tu seriju sem na nekim alternativnim kanalima
 
Jao ljudi necete vjerovati sta mi se desilo danas...Isao sam u lokalni dvd klub ,kad tamo rasprodaja piratskih dvd-ija zbog novog zakona,narod nagrnuo ko za hleb ''95...Prije su imali sve epizode Mucki na dvd-iju i ja odmah krenuo da sve pokupujem(cijene smijesne), kad mi lik kaze da je neko kupio sve sezone 15 min prije mene... Baksuz : P
 

Back
Top