Ljubav je...

ljubav je kada sam bolesna pa ni moj decko ne ode u shkolu iceo dan je kod mene i pazi na mene, kuva mi cajeve, sprema lek kad treba da ga popijem, kad zajedno shetamo Kralja, kada se dugo shetamo zagrljeni, kada mi suze oci od vetra a on mi brishe suzice, kada me pozove u 3 ujutru i kaze mi da me voli, kada zajedno sedimo u njegovoj sobi i gledamo neki najodvratniji horor i ja se iscimam a on me drzi za ruku i ljubi, kada se vrati onako znojav sa treninga, kad sam mu upala u kupatilo dok se tushirao , kada mi njegova mladja sestra da zaku, kada spavam kod njega a mami kazem da sam kod drugarice, kada me leti vozi na motoru i ide 2 na sat jer se ja plashim, kada me uci da vozim motor, kada mi za novu godinu kupi onaj divan plishani jastuk, kada mu ja onako bezveze pomenem da mi se neshto svidja a on mi to kupi, kada mi kaze da sam njegovo malo pile, kada sam bila ljuta na njega bez ikakvog razloga vec iz hira, a on se jadan istraumirao, kada me je letos ubacio u bazen onako skroz obucenu, kada izadjem bez njega a on ljubomoran oce da umre, kad idem na more sa njim, kad me maze kremom........................ma sve
 
Gazdarica:
Ljubav je najuzvisenije stanje duha i tela, momenat meren vecnoscu ili samo trenom, svejedno, trenutak kada ste potpuno predati samoj sustini onoga sto je najvrednije u ljudskom rodu... Ljubav je osecanje spremnosti da date svoj zivot za nekoga i saznanje da je neko spreman to za vas da ucini...

Drugachije ne mogu i ne zelim da razmishljam o ljubavi
Ovome ne mogu ni slova dodati zato verujem da ko ovako definishe ljubav morao je to i osetiti;Samo oni koji su iskusili osecanje ljubavi mogu znati istinitost ovih rechi...
 
com.featureserv.util.Download


Toliko.
 
Hmm ljubav veciti ideal... retko ostvarljiv ali moguc... zato i tezimo njemu...

I ne znam sto mi sad ova pesma ima neku vezu sa temom:

I can feel it coming in the air tonight, Oh Lor'
I've been waiting for this moment, All my life, Oh Lor'
 
posvadjala sam se i sa lexom...bash zatvaram sebi geto

zasto..zasto ____???

ne rade mi centri

idem kuci..ali ni tamo nisam bezbedna...ni pekare nisu bezbedne

joj
 
LUDICA:
Sjecate se onih slicica sa ono dvoje debeljuskaste djece, djecakom i djevojcicom, koji demonstriraju sta je ljubav?
Slicice su se zvale Love is... i bilo je zaista zanimljivih recenica.
Zato dodjoh na ideju da malo probudimo uspavanu ljubav, pa ovde napravimo nesto slicno, u vidu neke igrice.
Dakle svako treba da napise po jednu recenicu o tome sta je ljubav.
Pa, da pocnemo..

Ljubav je moja ruka u njegovoj.


Ljubav je.....................njena ruka u mojoj.........8)
 

Back
Top