Ljetovanje u Herceg-Novom!

Da,da sve sam ja gledala na HRT,a ti mi pusto pametan i sve znas,a bogami gledala i na CNN tvoje mondensko ljetovalista u Egiptu hvala ti za takvo ljetovanje.Mogao si i Beyrut da preporucis kao Paris na istoku ili TelAviv,sve zajedno sa bombama.Molim te sljedeci put ako nemas sta pametno da kazes onda samo citaj tude teme a odgovore pisi kada malo razmislis.
Pozdrav Dbk
 
dbk:
Da,da sve sam ja gledala na HRT,a ti mi pusto pametan i sve znas,a bogami gledala i na CNN tvoje mondensko ljetovalista u Egiptu hvala ti za takvo ljetovanje.Mogao si i Beyrut da preporucis kao Paris na istoku ili TelAviv,sve zajedno sa bombama.Molim te sljedeci put ako nemas sta pametno da kazes onda samo citaj tude teme a odgovore pisi kada malo razmislis.
Pozdrav Dbk

I dosla si na forum samo to da mu kazes??? :shock: mora da crkavate od posla u cg :lol:
 
dbk:
Da,da sve sam ja gledala na HRT,a ti mi pusto pametan i sve znas,a bogami gledala i na CNN tvoje mondensko ljetovalista u Egiptu hvala ti za takvo ljetovanje.Mogao si i Beyrut da preporucis kao Paris na istoku ili TelAviv,sve zajedno sa bombama.Molim te sljedeci put ako nemas sta pametno da kazes onda samo citaj tude teme a odgovore pisi kada malo razmislis.
Pozdrav Dbk

Slušaj glupačo, više mi je preko glave da čitam tvoja shranja o "PRELEPOJ CRNOJ GORI".
Naravno da je tamo napravljen teroristički napad sigurno ga neće napraviti u Meljinama (:lol: ) i ne dao bog u Buljaricama ( :roll: ) ili kojim slučajem u Krašićima ( :shock: ) ... to samo pokazuje da je to letovalište po mnogo čemu rame uz rame sa Londonom, Madridom ...

Uživaj ti u Baronu, Bolivaru, Jahtingu i "VELELEPNOM SPORT CAFE-U" i maštaj kako će i vas jednog dana posetiti Al Kaida i razneti "Cijelo Cetinje".
I Lovćen...iskreno se nadam :idea: :P

P.S. Njih bar drma Al Kaida a Vi se pos eljačkom običaju istrebljujete sami-pričaj nam malo o tri puta ponovljenom bacanju bombe na hotel u izgradnji u Bečićima, u sred turističke sezone :lol:
 
Od uvlakaca do vredjaca preko Crne Gore. :lol: Ne radi mu auto sliht dugme ovih dana.

Inace ni ja nesto nisam odusevljen "istokom". Ljudi kad idu treba da idu da uzivaju i da se odmore a ne da strepe i zivot rizikuju. A kad vec plate ne zele da plate za izlet u ratnu zonu, vec na plazu i sunce. Takodje iskusniji znaju da se samo mali delic dogadjaja procuje i do nas a vecina se nikad i ne sazna.

No i CG bas ne gotivim preterano, neljubazni su i skupi. Mada bi izmedju Bejruta i CG ipak odabrao CG. Mada trenutno Bugarska i Grcka dobijaju CG ladno.
 
Pera_Zdera:
Od uvlakaca do vredjaca preko Crne Gore. :lol: Ne radi mu auto sliht dugme ovih dana.

Inace ni ja nesto nisam odusevljen "istokom". Ljudi kad idu treba da idu da uzivaju i da se odmore a ne da strepe i zivot rizikuju. A kad vec plate ne zele da plate za izlet u ratnu zonu, vec na plazu i sunce. Takodje iskusniji znaju da se samo mali delic dogadjaja procuje i do nas a vecina se nikad i ne sazna.

No i CG bas ne gotivim preterano, neljubazni su i skupi. Mada bi izmedju Bejruta i CG ipak odabrao CG. Mada trenutno Bugarska i Grcka dobijaju CG ladno.

Pero ne pritiskaj to dugme bez potrebe... :idea:
Kao što si uspeo da shavtiš(jel moguće :?: ) :arrow: NE RADI ...

Nemoj da te opali struja...žalićeš se posle Zidarku Pepeljarke da te brani...a on visi na skeli i neće ti biti pomoći :idea:

Ajde sad lepo odmaraj i ne razmišljaj puno :arrow: počećeš da pišeš gluposti. Opet. Kao onu : "guze od meduze" na temi ŠTRAND.
 
nesons:
...i pored toga reci glasno da ...

MRZIS CRNOGORCE ! I CRNU GORU !

...da te ceo svet razume ! :)


Nesonse :?: :shock: :?: :shock:

Koju metodu naučnog saznanja si koristio da dođeš do ovog zaključka :shock: :?:
Priznaj da si stavio monitor pod mišku i nosio ga kod nekog asistenta da uz burek, pljeskavicu i pizza cut , podrobno izanalizirate moje postove i posle duge naučne rasprave, u koju se uključila i spremačica sa II. sprata faxa , naučni skup konsenzusom dosnese ovakav zaključak.

Jel imama pravo na ŽALBU :?:
Ili je ovo konačna odluka :?: :shock:
 
DOKONI UM:
nesons:
...i pored toga reci glasno da ...

MRZIS CRNOGORCE ! I CRNU GORU !

...da te ceo svet razume ! :)


Nesonse :?: :shock: :?: :shock:

Koju metodu naučnog saznanja si koristio da dođeš do ovog zaključka :shock: :?:
Priznaj da si stavio monitor pod mišku i nosio ga kod nekog asistenta da uz burek, pljeskavicu i pizza cut , podrobno izanalizirate moje postove i posle duge naučne rasprave, u koju se uključila i spremačica sa II. sprata faxa , naučni skup konsenzusom dosnese ovakav zaključak.

Jel imama pravo na ŽALBU :?:
Ili je ovo konačna odluka :?: :shock:

Molbe i zalbe na salteru br.13 !
Pre toga uplatite u posti taksu od 300 din ,
a onda se vrati na salter 13 , radi pecata ,
a kad i to obavis idi malo i do gradske kuce da te i oni malo provozaju po salter sali !! :lol: :lol:
 
DOKONI UM:
Pero ne pritiskaj to dugme bez potrebe... :idea:
Kao što si uspeo da shavtiš(jel moguće :?: ) :arrow: NE RADI ...

Nemoj da te opali struja...žalićeš se posle Zidarku Pepeljarke da te brani...a on visi na skeli i neće ti biti pomoći :idea:

Ajde sad lepo odmaraj i ne razmišljaj puno :arrow: počećeš da pišeš gluposti. Opet. Kao onu : "guze od meduze" na temi ŠTRAND.
Vazi necu da pritiskam dugme...(mada nemam pojma o kakvom dugmetu ti pricas)

Ja cu samo da se popisam u etar. :lol: Ili da navijem onu radio stanicu gde teraju komarce pa mozda i ti nestanes onda. :lol:
 
DOKONI UM:
GoldenLady:
aj sad ispocetka?

Ma taman posla da krene iz početka...
Dovoljno je ovo gluposti i ne povetanih misli za dva posta...
:lol:

On je kao metronom. :idea:
Malo ga izbaciš iz takta i on se klati levo-desno, cvakće, škljoca...sve u svemu tupo i dosadno.
PERA METRONOM :lol:

Pera je obican decak iz obicne ulice. Ali kada Pera ukljuci internet dogadja se neverovatna promena.Pera postaje bananaman - uvek spreman da pise banalnosti...
Mislim Pero da tebi ni lova ni auto ne bi pomogli...
 
GoldenLady:
DOKONI UM:
GoldenLady:
aj sad ispocetka?

Ma taman posla da krene iz početka...
Dovoljno je ovo gluposti i ne povetanih misli za dva posta...
:lol:

On je kao metronom. :idea:
Malo ga izbaciš iz takta i on se klati levo-desno, cvakće, škljoca...sve u svemu tupo i dosadno.
PERA METRONOM :lol:

Pera je obican decak iz obicne ulice. Ali kada Pera ukljuci internet dogadja se neverovatna promena.Pera postaje bananaman - uvek spreman da pise banalnosti...
Mislim Pero da tebi ni lova ni auto ne bi pomogli...

Ponudi mu TI pomoc ?
( prvu pomoc ) :lol:
 
DOKONI UM:
GoldenLady:
aj sad ispocetka?

Ma taman posla da krene iz početka...
Dovoljno je ovo gluposti i ne povetanih misli za dva posta...
:lol:
Nisam ni sumnjao da ti pola mojih postova ne kontas.
Sta ces nismo svi na istoj frekvenciji odgovarajuce velicine. :lol:

Naravno da su postovi u kojima nema licnog foliranja i duvanja i ne potenciranja svojih materijalnih vrednosti kao jedini i najjaci adut za tebe ne razumljivi. :P
 
Ajde da naučiš nešto : Frekvencija nema veličinu.

Potenciranje materijalnih vrenosti :?: Moguće ali smao mi navedi kada...kamda tebe drmaju kompleksi, ali nešto mi se mota po glavi da smo kamda ovo već jedared raspravili.
:arrow: Sad samo očekujem da te prodrma kompleks kako ja ovde muvam ribe... :arrow: pa ćeš na to dodati čuvenu rečenicu iz dokumentarnog filma "Mala bara-puno krokodila" :arrow: onda će te savest peći pa nećeš dolaziti par nedelja :arrow: a dotle će se i Storm vratiti iz bijedne Crne Gore :lol:

Renoviramo ulicu Pero...samo sledi saobraćajnu signalizaciju i poštuj znak za obevezan smer. :lol:
 
DOKONI UM:
Ajde da naučiš nešto : Frekvencija nema veličinu.

Potenciranje materijalnih vrenosti :?: Moguće ali smao mi navedi kada...kamda tebe drmaju kompleksi, ali nešto mi se mota po glavi da smo kamda ovo već jedared raspravili.
:arrow: Sad samo očekujem da te prodrma kompleks kako ja ovde muvam ribe... :arrow: pa ćeš na to dodati čuvenu rečenicu iz dokumentarnog filma "Mala bara-puno krokodila" :arrow: onda će te savest peći pa nećeš dolaziti par nedelja :arrow: a dotle će se i Storm vratiti iz bijedne Crne Gore :lol:

Renoviramo ulicu Pero...samo sledi saobraćajnu signalizaciju i poštuj znak za obevezan smer. :lol:

Dokoni,gleda i on filmove... po jedan, Z produkcije, svakih deset godina, ali vredan.
Zamisli njega da je gledao...evo na primer...'Ptice'... mislio bi da mu se tv pokvario jer je film crno-beli :lol:
 
DOKONI UM:
Ajde da naučiš nešto : Frekvencija nema veličinu.

Potenciranje materijalnih vrenosti :?: Moguće ali smao mi navedi kada...kamda tebe drmaju kompleksi, ali nešto mi se mota po glavi da smo kamda ovo već jedared raspravili.
:arrow: Sad samo očekujem da te prodrma kompleks kako ja ovde muvam ribe... :arrow: pa ćeš na to dodati čuvenu rečenicu iz dokumentarnog filma "Mala bara-puno krokodila" :arrow: onda će te savest peći pa nećeš dolaziti par nedelja :arrow: a dotle će se i Storm vratiti iz bijedne Crne Gore :lol:

Renoviramo ulicu Pero...samo sledi saobraćajnu signalizaciju i poštuj znak za obevezan smer. :lol:
Ako frekvencija nema velicinu nesto drugo sigurno ima, kao i manjinu. :lol:

Toliko si nas smorio sa svojom Jamahom, pa si nedavno pominjao marku tvog telefona bez da te iko pitao. Ko je malo duze na forumu taj zna ko je rekao "zelim da budem jedini krokodil u maloj bari" i celu pricu oko toga.

Ej meni je totalno debilno da se raspravljam sa tobom...ono kao gubim vreme na budale.
 

Back
Top