ljepote Crne Gore

neki dan sam napravio đir dubrovnik-herceg novi, budva-cetinje-podgorica-nikšić-bileća. prije toga sam bio davne 1990. moj utisak. nedirnuta priroda lijepa. mjesta uz more prenatrpana (ne toliko lijepa)
 
Sever Cg je porazavajuci...sta tamo ima lepo??!:eek: Sto se tice primorja najlepsi su mi Kotor i Herceg Novi....:heart: :zaljubljena:

P.s. Slike Cg su jako lepe al kad uzivo vidis nesto fali...sad, da li su fotosopirali pokrajinu ili je nesto trece po sredi ne znam...
 
Sever Cg je porazavajuci...sta tamo ima lepo??!:eek: Sto se tice primorja najlepsi su mi Kotor i Herceg Novi....:heart: :zaljubljena:

P.s. Slike Cg su jako lepe al kad uzivo vidis nesto fali...sad, da li su fotosopirali pokrajinu ili je nesto trece po sredi ne znam...




kakvo pitanje ?? :roll: lepi su ljudi !! doduse i sve drugo je lepo .

evo za tebe prica ;

U jedno selo došao je stranac koji je želao da se tu nastani. Na putu je susreo starca i upitao ga kakvi su ljudi u selu. Starac mu je odgovorio pitanjem:

¨A kakvi su ljudi bili tamo gde si do sada živeo?¨
¨Loši¨, odgovori došljak. ¨Svi su bili pakosni i svađalice¨.
¨Produži, stranče, dalje. I ovde su takvi ljudi¨, odgovori mu starac.

Posle izvesnog vremena, u selu se pojavio drugi stranac. I on je želeo da se tu nastani. I njemu je starac postavio isto pitanje, a došljak je odgovorio:

¨Dobri su bili ljudi, lepo smo se slagali, ali ja sam odlučio da malo promenim sredinu¨.
¨I ovde su dobri ljudi¨, odgovori starac. ¨Slobodno se ovde nastani, biće ti lepo¨.
 
kakvo pitanje ?? :roll: lepi su ljudi !! doduse i sve drugo je lepo .

evo za tebe prica ;

U jedno selo došao je stranac koji je želao da se tu nastani. Na putu je susreo starca i upitao ga kakvi su ljudi u selu. Starac mu je odgovorio pitanjem:

¨A kakvi su ljudi bili tamo gde si do sada živeo?¨
¨Loši¨, odgovori došljak. ¨Svi su bili pakosni i svađalice¨.
¨Produži, stranče, dalje. I ovde su takvi ljudi¨, odgovori mu starac.

Posle izvesnog vremena, u selu se pojavio drugi stranac. I on je želeo da se tu nastani. I njemu je starac postavio isto pitanje, a došljak je odgovorio:

¨Dobri su bili ljudi, lepo smo se slagali, ali ja sam odlučio da malo promenim sredinu¨.
¨I ovde su dobri ljudi¨, odgovori starac. ¨Slobodno se ovde nastani, biće ti lepo¨.

Ja mislila da se tema odnosi na pokrajinu.... o ljudima nisam ni razmisljala...:lol: lepota je relativna...meni se S Cg ne svidja mogo...h.e.b.i.g.a. mada priznajem nisam ni obilazila sva lepa "skrivena" mesta...:confused:
 
Sever Cg je porazavajuci...sta tamo ima lepo??!:eek: Sto se tice primorja najlepsi su mi Kotor i Herceg Novi....:heart: :zaljubljena:

P.s. Slike Cg su jako lepe al kad uzivo vidis nesto fali...sad, da li su fotosopirali pokrajinu ili je nesto trece po sredi ne znam...

VAU, ovo mogu da kazu samo ljudi koji su videli severni deo SADASNJE Crne Gore kroz prljavi prozor nekog rastimovanog autobusa jedva cekajuci da se izvrnu na neku prenatrpanu plazu i okupaju u moru zajedno sa 150 drugih turista po metru kvadratnom.
 
VAU, ovo mogu da kazu samo ljudi koji su videli severni deo SADASNJE Crne Gore kroz prljavi prozor nekog rastimovanog autobusa jedva cekajuci da se izvrnu na neku prenatrpanu plazu i okupaju u moru zajedno sa 150 drugih turista po metru kvadratnom.


A jbga, znam da boli....:confused: prihvati misljenje da se nekima jednostavno ne svidja...

P.s. Strana mora su lepsa i cistija pa se tamo i kupam...;)
 
jedan narod, jedna zemlja

belinda1.jpg


belinda2.jpg


belinda3.jpg
 

Back
Top