LINKIN PARK

  • Začetnik teme LINKIN_RULES
  • Datum pokretanja
Ja nisam gledao cribes, ali hocu da vas pitam dali je neko mozda gledao interviju X-Posed.
Zatim album Maximum Linkin Park iz 2003 (First Steps, The Learning Curve,The Fifth Element,Into the Light, Overnight Success, The Finger Points,Reaching Out, Taking It Further). Za ovo prvi put cujem, ako neko zna vise neka kaze.
Potom Conspiracy Theory: Unauthorized iz 2004 i Frat Party at the Pankeke Festival iz 2003 za koje neznam sta su.
 
Ljudi, sta vas nema na forumu naseg prvog LP sajta?! Dajte, pokazite palo podrske, to je najmanje sto mozemo uraditi. Registrujte se, kako vidim LP klan ima samo 17 clanova... :(
NEKA VIDE DA SMO JAKI! :wink:
 
ljudi...prijatelji....chlanovi....
tako me dugo nije bilo
duboko se izvinjavam...ali drushtvo...
ova shkola,prvi srednje,frka i sva ta chuda...ja i chazy guramo,ljutimo se shto nam u gimnaziji nema nekih posebnih Lp fanova-ima hard rockera pa se nas dve svadjamo i tako...

Ja sam ostala Lp fan sa svih 40 postera i slika po sobi,przim se na Mike Shinodu idalje i sve to...
da ne chitam predhodne postove
Ljubim vas sve....najvishe p0z0va za moje friends Dabu,dkoleta,korny girl...chazy svakako....
dakle ukratko pishite shta ima novo za LP

p0z novim chlanovima samo napred!
 
KoRny_girL:

Ono,sopt pocinje,sve super,sve divno,krasno.. ali kad se Chester pojavljuje... ostala sam sokirana.. skamenila se... znate da je tada bio ono strasno bolestan... kad sam ga vidjela... kako stoji... jedva... kako je sav bio umoran,iscrpljen,vidjelo se na njemu da je poluziv koliko je lose bio... plakala sam ko da mi se desilo,ma ne znam ni ja sta... sva sam se tresla koliko me je to pogodilo... vristala sam ko da on moze da me cuje na njega sto je tako glup i ide na turneje i snima spotove onako bolestan... nije to vazno pravim fanovima da se ne odgodi neki koncert za koji oni mozda imaju karte nego da on ozdravi ma koilko to dugo trajalo... jer nema koncerata ako nema Chestera... pa,svima nama je to uvijek najvaznije... samo da ozdravi a sve ostalo ce polako kasnije da dodje... sta da mu je bilo jos gore i losije zbog tih turneja glupih na koje je on isao da bi usrecio fanove..

1. Razmisli o poseti u ustanovi koja se nalazi u palmoticevoj.
2.PARE, **** se bre njima za fanove... svashta.

Izvini shto ti rushim snove... realnost je surova.
 
xexe..... vidim fino vam je ovde, redovni ste nema sta-ja malo zabusavam ,nemam vremena sorry, al ne brinite i dalje sam fan,......
vidim i spominjaste me, imam system, xexexe od skoro imam,....xaxexexe poz sanja
ma poz svima vama
pisite ja kad stignem procitacu sada sam u frci velikoj, :wink: :P 8) :lol: :P
chazy
 
VisionOfDisorder:
KoRny_girL:

Ono,sopt pocinje,sve super,sve divno,krasno.. ali kad se Chester pojavljuje... ostala sam sokirana.. skamenila se... znate da je tada bio ono strasno bolestan... kad sam ga vidjela... kako stoji... jedva... kako je sav bio umoran,iscrpljen,vidjelo se na njemu da je poluziv koliko je lose bio... plakala sam ko da mi se desilo,ma ne znam ni ja sta... sva sam se tresla koliko me je to pogodilo... vristala sam ko da on moze da me cuje na njega sto je tako glup i ide na turneje i snima spotove onako bolestan... nije to vazno pravim fanovima da se ne odgodi neki koncert za koji oni mozda imaju karte nego da on ozdravi ma koilko to dugo trajalo... jer nema koncerata ako nema Chestera... pa,svima nama je to uvijek najvaznije... samo da ozdravi a sve ostalo ce polako kasnije da dodje... sta da mu je bilo jos gore i losije zbog tih turneja glupih na koje je on isao da bi usrecio fanove..

1. Razmisli o poseti u ustanovi koja se nalazi u palmoticevoj.
2.PARE, * se bre njima za fanove... svashta.

Izvini shto ti rushim snove... realnost je surova.

*ebe se meni za tvoje misljenje kako bih trebala do kakve ludnice i nisi mi unistio/la snove,ti nemas apsolutno nikakvog uticaja na mene :wink:
 
VisionOfDisorder:
KoRny_girL:

Ono,sopt pocinje,sve super,sve divno,krasno.. ali kad se Chester pojavljuje... ostala sam sokirana.. skamenila se... znate da je tada bio ono strasno bolestan... kad sam ga vidjela... kako stoji... jedva... kako je sav bio umoran,iscrpljen,vidjelo se na njemu da je poluziv koliko je lose bio... plakala sam ko da mi se desilo,ma ne znam ni ja sta... sva sam se tresla koliko me je to pogodilo... vristala sam ko da on moze da me cuje na njega sto je tako glup i ide na turneje i snima spotove onako bolestan... nije to vazno pravim fanovima da se ne odgodi neki koncert za koji oni mozda imaju karte nego da on ozdravi ma koilko to dugo trajalo... jer nema koncerata ako nema Chestera... pa,svima nama je to uvijek najvaznije... samo da ozdravi a sve ostalo ce polako kasnije da dodje... sta da mu je bilo jos gore i losije zbog tih turneja glupih na koje je on isao da bi usrecio fanove..

1. Razmisli o poseti u ustanovi koja se nalazi u palmoticevoj.
2.PARE, * se bre njima za fanove... svashta.

Izvini shto ti rushim snove... realnost je surova.

To ti mislis... A bandovi koje ti slusas kao sviraju samo za tebe i druge obozavaoce...
Ne pricaj tako nesto kada nemas pojma o LP-u, hego si cuo 3 njihove pjesme i mislis da si sad neki strashni kriticar. Malo sutra...
 
Sta se bre ti na svakoj temi koja ima veze sa LP-om pojavljujes?!!?? pa sta ti slusas pa da imas prava da nam unistavas razgovore i vredjas omiljenu grupu.....oladi malo......nemojte da se ovo sve pretvori u svadju, bilo bi steta zakljucati temu kad vec ima toliko puno strana i fanova......
 
Visione, daj nesmaraj vise majke ti. Ljudi na ovu temu dolaze da pisu o Linkin Parku, a ti samo da podyebavas ljude. Culi smo tvoje misljeneje vec, ali sad stvarno prestani.
 
Stvarno!!!
Vision-e, ti si GLAS RAZUMA!!! Mi smo pacenici koji nemaju pojma sta je dobra muzika, ali ne zato sto je to nasa volja, vec smo u stvari mentalno zaostali i treba nam neko pametan kao ti da nas uputi na pravi put i pokaze nam sta su prave vrijednosti. STA BISMO MI DA NEMA TEBE???

Klanjam ti se, MOJ SI IDOL :shock: :roll: :shock:
 
VisionOfDisorder:
CobRa-SiC-:
VisionOfDisorder:
Zar ne kapirate da su mi vashi "argumenti" zabavni?

Kladim se da si ih ubedio da vise ne slushaju LP... :roll:

Odakle ti ideja da mi je to uopshte cilj?

Nisam mislio da ti je to cilj, nego da su dosadni svi ti koji misle da su najpametniji i da mogu po drugima da pljuju zbog njihovog ukusa i da to soljenje pameti drugima nema poente.
 
Heeey a mi se kao ne zabavljamo???
Znas sta, u stvari je VEOMA zabavno na forumu sresti osobu poput tebe koja ocigledno pati od kompleksa nize vrijednosti pa pokusava da pokaze kako je iznad nas jer je pametniji od nas i zna ''sta je dobro'' :lol: :lol: :lol: ...
Ma idi bwe, nadji neke druge klince koji slusaju techno ili nesto slicno (oni su jos tezi slucajevi od nas i tvoja pomoc bi im dobro dosla).
 
Dakle... ovako... rekao si da su LP gay band (to ne znaci da si rekao da su nekvalitetni, ali ipak ih vrijedjas a i samim tim i nas fanove, zar ne?)... onda si ih ismijavao rekavsi da su oni nerd-core... a onda si, na samu temu ''LP ili LB'' rekao ''Isuse...'' To dovoljno govori o tvome misljenju o njima, i ne trebas da nam NAGLASIS i JASNO KAZES da smatras da su nekvalitetni... valjda mozemo toliko da ukapiramo...ali da... sad se sjetih... dakle, dogovorili smo se na temi ''LP ili LB'' da kazemo sve fino... dakle ovde prestajem(o) sa svadjom :wink: Pozzz
 

Back
Top